Recenzja Dark Souls 3

Zaktualizowano 04.08.2020

Dark Souls 3 to japońska gra wideo opracowana przez FromSofware. Zostały wydane na Plalystation 4, Xbox i Michrosoft Windows w 2016 roku. Gra jest kontynuacją serii Dark Souls, która cieszy się wielkim powodzeniem wśród miłośników gier akcji


Nasza ocena (8.4)
Kategoria : Gry
Desenvolvedor :
Rev PEGI 3
Sponsored Link

Jeśli grasz w Demon Souls, Dark Souls, Dark Souls 2 lub nawet Bloodborne, wiesz, że rozmawiamy. Ale jeśli Dark Souls 3 to ty
Pierwszy smak w serii RPG: są pewne rzeczy, które powinieneś wiedzieć przed rozpoczęciem swojej wyczerpującej przygody.

* Eksploracja jest kluczem do sukcesu. Oczywiście może to być przerażające, ale nagrody prawie przewyższają ryzyko, że alternatywna przysięga może prowadzić do skrótu nowej broni, zbroi, dusz, pierścieni, nieumarłych fragmentów kości, fragmentów Estus i lista jest długa. Nawet jeśli
Pokonałeś bossa w obszarze, w którym zawsze warto wrócić i wybrać coś, co przegapiłeś.

* Umieranie w Dark Souls jest normalne, ponieważ jesteśmy pewni, że słyszałeś to wiele razy, ale jeśli prawie nie ranisz wrogów w określonym obszarze, prawdopodobnie nadszedł czas, aby się stąd wydostać. Najprawdopodobniej natknąłeś się na obszar, na który nie jesteś jeszcze gotowy. Wróć i sprawdź, czy utracono alternatywną trasę.

* Czytanie opisu elementu może być naprawdę ważne w grze Souls, nie tylko dostarcza informacji o świecie, ale także może poprowadzić cię w kierunku nowych misji, cennych elementów w tajnych obszarach. Opisy elementów są szczególnie ważne, jeśli chodzi o klucze w większości przypadków: opis powie ci dokładnie, gdzie powinieneś umieścić ten klucz.

* Mówiąc o przekazywaniu informacji o świecie, powinieneś także porozmawiać z każdym NPC kilka razy. Rozmawiaj z nimi, dopóki nie zaczną się powtarzać. Podobnie do opisów elementów, NPC poprowadzą cię do tajnych obszarów, dadzą ci elementy, a w grze Dark Souls 3 z niektórymi NPC możesz także uzyskać różne zakończenia.

* Wzmocnienie: nie jest to oczywiste, ale jeśli zaniedbujesz kowala, będziesz miał zły czas, Kowal może rozszerzyć i przesunąć swoją kolbę Estus oraz dodać efekty statusu do swojej broni i, co najważniejsze, wzmocnić ją. Jeśli zbierzesz fragmenty lub fragmenty tytanitu, odwiedź faceta w sanktuarium Firelink, a on wzmocni twoją broń. Zwykle nie będzie też nosił tak wielu dusz, więc na ogół warto poświęcić swój czas.

* Jeśli grałeś dużo krwi przed Dark Souls #, prawdopodobnie będziesz dużo rzucał, a jeśli obciążenie twojej drużyny jest wysokie, twoje boisko będzie wolniejsze i cięższe, a odporność na ładowanie potrwa dłużej. Wyposażając zbroję i broń, pamiętaj o monitorowaniu obciążenia sprzętu.

* Przeczytaj wiadomości, które zwykle pozostawiają inni gracze, i powinieneś się martwić zaufaniem niektórym z nich. Niektóre mogą być bardzo przydatne, a inne mogą prowadzić do śmierci. Na skraju urwiska mam wiadomość: skarb poniżej, prawdopodobnie nie zalecamy chodzenia nad morze. Zazwyczaj możesz ocenić, na ile wiarygodny jest jeden z tych komunikatów, sprawdzając, ile masz ocen.

* Przed wyrwaniem jednej z ciężkich butelek zaczekaj po pokonaniu pierwszych bossów, którzy odwiedzą ten stary zgniły pierd na tronie i porozmawiaj z nim. Możesz zasadniczo wymienić te dusze na jeden z dwóch unikalnych przedmiotów. Pamiętaj, że możesz wybrać tylko jedną na grę dla każdej zbieranej duszy.

* Spółdzielnia jest czymś w rodzaju ostateczności w Dark Souls, po kilkunastu nieudanych próbach, to może być czas, aby rozważyć wezwanie pomocy. Prowadzenie kooperacyjnej gry jest dość łatwe, o ile jesteś zalogowany na serwerach. Możesz zauważyć pewne oznaki wywołania na podłodze, a wszystko, co musisz zrobić, to zbadać to i ktoś przyjdzie ci z pomocą.
Jeśli chcesz pomóc komuś innemu, potrzebujesz przedmiotu zwanego białym mydłem sinusoidalnym. Ważne jest, aby pamiętać, że połączysz markę tylko z kimś, kto jest w przybliżeniu na tym samym poziomie, co ty i bossowie mają tendencję do coraz trudniejszych, gdy masz kogoś po swojej stronie.


Wybierz urządzenie, aby uzyskać recenzję
Kategoria : Gry
Desenvolvedor :
Sponsored Link

Za/Przeciw
Pros
-Projekt jest na bardzo dobrym poziomie.

-Boss różnych poziomów

Łatwy do wejścia
CONS
-Tylko na pulpicie. nie dla telefonów

-Nie ma nowej magii

-Gdzie jest Hexes of Dark Souls 2?

Kontynuuj pobieranie za darmo Review

Dark Souls 3

Uzyskaj ostatnią recenzję 04.08.2020

Szukaj

Wolny
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij nam swoją aplikację za darmo do naszego sklepu. Bezpłatne statystyki, przegląd, pobieranie ...

Skontaktuj się z nami

Informacje Naszą misją jest umożliwienie ludziom wyświetlania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dlatego oferujemy szeroką gamę najlepszych wyników, recenzji, gier i aplikacji wideo, wiadomości o grach, zakupów i wiele więcej. Należy pamiętać, że nie jesteśmy powiązani z żadnym twórcą gier ani aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub w wynikach wyszukiwania, są autentyczne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | _lang_pie_uso Zobacz informacje