Flow Free
Dołącz do każdego punktu koloru, aby ukończyć ich poziomy
Pobierz Flow Free recenzję, gry, aplikacje, wiadomości, wskazówki, oceny i nie tylko
8.9
Rozgrywka (10/10)
Historia (5/10)
Grafika (5/10)
Muzyka (5/10)
Wybory (6/10)

Jeśli istnieje gra logiczna, która jest w stanie wydobyć z twojego mózgu to, co najlepsze, to jest to Flow Free, w której możesz spędzać długie godziny w ciągu dnia na zabawnych układankach. Zawsze idzie od mniej do więcej, a jeśli myślisz, że to opanowałeś, nic nie widać, kiedy najmniej się tego spodziewasz, będzie to trudne.

Pierwszą rzeczą, jaką możesz pomyśleć podczas oglądania Flow Free, jest to, że jest zbyt prosty i nie rozumiesz, jak codziennie grają w nim miliony ludzi. W tej prostocie kryje się jego największa zaleta, nie potrzebuje wyszukanych projektów ani bardzo wyszukanych historii, potrzebujesz tylko siatki i kolorowych kulek.

To jest aplikacja, co będziesz musiał zrobić, to połączyć kolorowe kulki tego samego koloru, wypełniając wszystkie pola, bez pozostawiania wolnego miejsca. Wydaje się to proste, ale tak nie jest, zobaczysz, a gdy będziesz przechodzić przez jego poziomy, zobaczysz, jak coraz trudniej jest uzyskać kolor całej siatki.

Stworzony przez Big Duck Games, jest prawdziwym wyzwaniem dla twojego umysłu. Dzięki ponad 2500 różnym ekranom, stworzonym w szczegółach, przekonasz się, jak nie ma dwóch do siebie podobnych, a na każdym z nich znajdziesz nowe wyzwania. Aby zdobyć nowe poziomy, wystarczy pokonywać te, które już masz. Pobierz Flow Free za darmo, znajdziesz go dostępnego na Android i iOS.

Mechanika, z jaką będziesz musiał osiągnąć swój cel, polega na budowaniu rur o odpowiednim kolorze, które łączą różne punkty, komplikacja polega na tym, że nie możemy skrzyżować ani zachodzić na siebie dwóch rur. Aby ukończyć każdy z ekranów, będziemy musieli połączyć każdy z jego punktów. Chociaż nie ma z góry określonego timera, aby ukończyć różne siatki, ale zawsze możesz dodać jeden, aby rzucić wyzwanie sobie i swoim czasom, osiągniesz to dzięki trybowi timera, który wystawi na próbę nasz refleks i sprawność umysłową.

Jedną z zalet Flow Free jest wszechstronność, którą dali mu jego twórcy, co sprawia, że ​​każdy z poziomów jest inny i sprawia, że ​​doświadczenie jest za każdym razem zupełnie nowe. Pozwala także na zabawę osobom słabo rozróżniającym kolory. W ramach własnych ustawień gry będziesz miał możliwość zmiany punktów za litery, dodatkowo poszerzając zakres możliwości.

Zawsze możesz znaleźć pomoc od innych użytkowników, gdy znajdziesz się na skomplikowanym poziomie, ale nie martw się, nawet jeśli uważasz, że to niemożliwe, wszystkie poziomy mają rozwiązanie, po prostu musisz uzbroić się w cierpliwość. Istnieje tak zwana gra idealna, która polega na zjednoczeniu całej planszy jednym uderzeniem dla każdej pary kolorowych kulek. W ramach każdego poziomu znajdziesz również możliwość korzystania z trzech darmowych ścieżek, jeśli potrzebujesz więcej, będziesz musiał je kupić w cenie 5 utworów za 0,89 € lub 20 za 2,69 €. Chociaż jest to całkowicie darmowa gra, w środku znajdziesz serię akcesoriów, które będą miały prawdziwy koszt, ale nie przeszkodzą ci w dalszej grze z całkowitą swobodą, jeśli nie chcesz ich kupować.

Ma również płatną wersję o nazwie Pro of Flow Free, w cenie 0,89 €, w której znajdziesz szereg funkcji, których nie masz w wersji darmowej, takie jak niepublikowane poziomy, mostki połączeniowe itp.

W trybie gry według czasu, timera, możesz wybrać rozmiar planszy i czas, w którym chcesz to zrobić. W ten sposób zdecydujesz o konstrukcji każdego z ekranów i będziesz konkurować ze sobą. Odważ się stawiać własne wyzwania i być najlepszym.

Sposób zabawy też jest bardzo prosty, sterowanie będzie na samym ekranie, wystarczy, że poruszamy się własnymi palcami, żeby połączyć kropki. Możliwe jest granie w trybie offline, co daje swobodę korzystania z niego w dowolnym miejscu i czasie. Pobierz Flow Free i dołącz do kolorowych kropek.

Jest to bardzo wizualna i zabawna gra, która sprawi, że spędzisz wiele godzin przed ekranem. Jego kolorowemu projektowi towarzyszą zabawne dźwięki, które zapewnią pełne wrażenia z tego tytułu, idealne na spędzenie całego popołudnia.

Wybierz urządzenie, aby uzyskać recenzję
Kategoria : Gry
Desenvolvedor : Big Duck Games LLC
Sponsored Link
Za/Przeciw
Pros
- Można grać bez połączenia z Internetem.

- Możesz go dostosować, jak chcesz.

- Mogą z niego korzystać również osoby z problemami wzrokowymi.

- Nie ma timera.
CONS
- Utwory kosztują.

- Poziomy są ograniczone i powtarzalne.

- Za niektóre poziomy trzeba zapłacić.

- Personalizacja jest bardzo ograniczona.
Kontynuuj pobieranie za darmo

Flow Free

Uzyskaj ostatnią recenzję 23.10.2020

Wolny
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij nam swoją aplikację za darmo do naszego sklepu. Bezpłatne statystyki, przegląd, pobieranie ...

Skontaktuj się z nami

Informacje Naszą misją jest umożliwienie ludziom wyświetlania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dlatego oferujemy szeroką gamę najlepszych wyników, recenzji, gier i aplikacji wideo, wiadomości o grach, zakupów i wiele więcej. Należy pamiętać, że nie jesteśmy powiązani z żadnym twórcą gier ani aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub w wynikach wyszukiwania, są autentyczne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje