Geometry Dash
Pokonaj wszystkie oficjalne poziomy i stwórz nowe w tym geometrycznym świecie
Pobierz Geometry Dash recenzję, gry, aplikacje, wiadomości, wskazówki, oceny i nie tylko
6.2
Rozgrywka (3/10)
Historia (4/10)
Grafika (4/10)
Muzyka (8/10)
Wybory (10/10)

Świat gier mobilnych jest nieskończony, z bardzo dziwacznymi tytułami, w których każdy temat lub gatunek ma swoje miejsce. Najpopularniejsze są platformy, na których głównym celem jest pokonywanie różnych przeszkód na swojej drodze, podczas gdy dodajesz punkty i zdobywasz kolejne poziomy, dopóki nie popełnisz błędu i nie zaczniesz od nowa.

Wśród nich jest taki, który choć nie jest dobrze znany, ma miliony graczy na całym świecie i zapowiada godziny zabawy, mowa o Geometry Dash. Stworzony w 2013 roku specjalnie z myślą o urządzeniach mobilnych, jego sława i prośby użytkowników sprawiły, że w 2014 roku trafi również na komputer za pośrednictwem platformy Steam.

Stworzona i opracowana przez RobTop, ta niezależna gra platformowa ma bardzo retro klimat, który zachwyci najbardziej nostalgicznych z tych wspaniałych lat osiemdziesiątych, a także doda nowych graczy dzięki trybom gry, tak różnym od tego, do czego są przyzwyczajeni.

Zagraj w Geometry Dash, jest to idealne rozwiązanie, aby dobrze się bawić podczas szybkich gier. Jego mechanika jest prosta, musisz przeskakiwać przez różne ekrany, unikając przeszkód i unikając śmierci do końca każdej z nich. Sposób, w jaki to zrobisz, będzie polegał na naciśnięciu ekranu telefonu za każdym razem, gdy pojawi się jeden z tych problemów, uzyskując normalne skoki lub prawdziwe piruety w powietrzu. Pobierz Geometry Dash, znajdziesz go na urządzeniach z Android i iOS.

Z 21 oficjalnymi poziomami trudności i ponad 60 milionami stworzonymi przez użytkowników, ponieważ jest to jedna z zalet Geometry Dash, każdy z graczy może wnieść coś do gry, tworząc własny ekran gry, edytując istniejący z twój edytor poziomów i dzielenie się nim z resztą konkurentów.

Każdy z tych poziomów jest możliwy, z różnymi poziomami trudności będziesz w stanie docenić subtelne różnice, które znajdziesz na tym samym ekranie. Na przykład w trybie treningowym będziesz miał małą pomoc na wyciągnięcie ręki, w której po drodze będziesz zaznaczał punkty zapisu, aby nie stracić wszystkiego, co osiągnąłeś, lub w trybie normalnym, w którym będziesz musiał zebrać wszystkie monety, które pojawiają się i wypełniają każdy z ekranów, aby przejść poziom. Możesz wybrać, od łatwego w praktyce do piekielnego poziomu demona. Istnieją poziomy, do których można uzyskać dostęp tylko po zdobyciu serii określonych nagród, takich jak tajne monety.

Inną jego cechą jest to, że można w nią grać online, w ten sposób będziesz mieć dostęp do poziomów stworzonych przez innych użytkowników, które możesz pobrać i grać w dowolnym momencie, otrzymując specjalne monety i ekskluzywne nagrody. Na swoim koncie użytkownika znajdziesz wszystkie zapisane statystyki, dzięki czemu masz bezpieczne dane i możesz je udostępniać innym, aby wspinać się w rankingu gry.

Muzyka jest bardzo ważnym aspektem gry Geometry Dash, pomaga ci poruszać się po różnych ekranach i wiedzieć, jak omijać przeszkody. Wskocz w rytm odtwarzanej piosenki i daj się ponieść tej wciągającej atmosferze. Każdy z jego poziomów ma własną ścieżkę dźwiękową, więc oprócz odblokowywania nowych ekranów, odkryjesz także nowe melodie.

Wszystkie elementy Geometry Dash są konfigurowalne, masz zestaw ikon, dzięki którym twoja postać będzie bardziej zabawna i interesująca, a ponadto ma również trzy sklepy, w których możesz kupić różne przedmioty, efekty i kolory, za pomocą których możesz spersonalizować swojego bohatera za pomocą monety, które zbierasz, ponieważ nie ma żadnego dodatkowego zakupu w grze.

Pobierz Geometry Dash, jest to gra, którą warto spróbować. Możliwość tworzenia własnych poziomów, a nie tylko oficerów sprawia, że ​​jest to bardzo interesujące. Z ponad 100 000 pobrań, stała się dużą społecznością bardzo aktywnych użytkowników, co czyni ją nieskończoną grą ze względu na liczbę spersonalizowanych poziomów, które utworzyli i udostępnili innym. Odważ się wejść do tego geometrycznego świata i daj się ponieść wyobraźni.

Wybierz urządzenie, aby uzyskać recenzję
Kategoria : Gry
Desenvolvedor : RobTop Games
Sponsored Link
Za/Przeciw
Pros
- Możesz tworzyć własne poziomy gry.

- Ma wiele poziomów trudności.

- Nieskończone ekrany.

- Muzyka towarzyszy akcji.
CONS
- Jest trochę zaktualizowany.

- Trudnych poziomów nie można pokonać i zniechęca.

- To może być nudne ze względu na podobieństwo w ich ekranach.

- Elementy dostosowywania są ograniczone.
Kontynuuj pobieranie za darmo

Geometry Dash

Uzyskaj ostatnią recenzję 23.10.2020

Wolny
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij nam swoją aplikację za darmo do naszego sklepu. Bezpłatne statystyki, przegląd, pobieranie ...

Skontaktuj się z nami

Informacje Naszą misją jest umożliwienie ludziom wyświetlania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dlatego oferujemy szeroką gamę najlepszych wyników, recenzji, gier i aplikacji wideo, wiadomości o grach, zakupów i wiele więcej. Należy pamiętać, że nie jesteśmy powiązani z żadnym twórcą gier ani aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub w wynikach wyszukiwania, są autentyczne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje