Hill Climb Racing
Sukces, który nie wychodzi z mody. Najlepsze i najzabawniejsze wyścigi
Pobierz Hill Climb Racing recenzję, gry, aplikacje, wiadomości, wskazówki, oceny i nie tylko
4.3
Rozgrywka (3/10)
Historia (9/10)
Grafika (10/10)
Muzyka (8/10)
Wybory (4/10)

We wszechświecie aplikacji i gier mobilnych konkurencja jest bardzo silna. Duże firmy i mali deweloperzy stale przedstawiają nowe propozycje. Każdy chce odnieść sukces, stać się najczęściej pobieranym, stworzyć tytuł, który wszyscy będą pamiętać przez lata. Dziś opowiemy o produkcie, który osiągnął to 8 lat temu i nadal jest to jedna z najlepszych gier do pobrania za darmo na Androida i iOS.

Aplikacja, o której dziś opowiemy, to Hill Climb Racing. Gra stworzona przez Fingersoft w 2012 roku, prawie dziesięć lat później, nadal zajmuje czołowe pozycje jako jedna z najczęściej wybieranych przez fanów wyścigów czy gier samochodowych. Do tej pory wirtualny sklep Google rejestruje ponad 500 miliardów pobrań i ma wynik 4 i pół gwiazdki na podstawie opinii prawie dziesięciu milionów ludzi.

Za sukces odpowiada firma Fingersoft. Firma narodziła się w 2012 roku z młodego mężczyzny, który poświęcił się tworzeniu filtrów do aparatów smartfonów. Po sukcesie Hill Climb Racing firma zaczęła rozliczać się w milionach i rozrosła się do tego stopnia, że ​​dziś ma ponad 70 pracowników i dwa biura.

Gra w Hill Climb Racing jest bardzo łatwa i właśnie na tym polega jedna z jej największych zalet. Propozycja jest taka, aby jak najdłużej prowadzić pojazd przez teren, który przedstawia nam różne wzloty i upadki. Musimy przede wszystkim kontrolować naszą benzynę, aby jej nie zabrakło. Jeśli stracimy całe paliwo, gra się kończy.

Jazda naszym pojazdem nie będzie komplikować, ponieważ na panelu mamy tylko dwa kontrolki, jedną pomagającą nam hamować, a drugą służącą do regulacji gazu. W miarę postępów będziemy zbierać monety o różnej wartości, które pozwolą nam dokonywać zakupów ulepszeń, napraw pojazdu lub różnych aspektów samochodów.

Historia Hill Climb Racing kręci się wokół kierowcy naszego pojazdu, Newtona Blll, który zrobi wszystko, aby dotrzeć do celu, aby zostać zawodowym kierowcą.

Jeśli jesteś osobą z doświadczeniem w tych propozycjach i masz dobre umiejętności, możesz wykonywać sztuczki, które dadzą ci dodatkowe punkty i dodatkowe monety.

Jedną z zalet Hill Climb Racing jest to, że nie potrzebujesz danych ani Internetu do gry. Jeśli nie masz WiFi ani planu transmisji danych, możesz cieszyć się najzabawniejszymi wyścigami niezależnie od stanu połączenia.

Do dyspozycji masz dużą liczbę pojazdów do wyboru. Możesz wykonać 29 różnych modeli, każdy o innej charakterystyce. Zwróć więc uwagę na swój styl gry i odpowiednio wybierz sposób, w jaki będziesz rywalizować.

Gdy awansujesz w wyścigach, będziesz miał okazję ulepszyć swój pojazd. Elementy, które można zmienić to: opony, trakcja, zawieszenie i silnik. Ponadto w trybie garażu możesz dowolnie dostosować swój pojazd.

Nie ma znaczenia, jakiego rodzaju telefonu używasz, aby cieszyć się produktem Fingersoft. Aplikacja działa doskonale na wszystkich typach terminali. Bez względu na jego wydajność jest bardzo łatwy w obsłudze.

Różnorodność pojazdów, którymi możesz wziąć udział, jest bardzo duża. Jeśli jesteś fanem dużego transportu, masz ciężarówki lub traktory. Jeśli wolisz coś mniejszego i bardziej stylowego, możesz skorzystać z hipisowskiej ciężarówki lub radiowozu. Jeśli z drugiej strony chcesz spróbować czegoś niezwykłego, możesz wybrać się na koło, wóz strażacki lub skuter śnieżny.

Pobieranie Hill Climb Racing za darmo jest jedną z najlepszych alternatyw, jakie możesz wybrać, jeśli lubisz gry na telefon komórkowy. To prosta, zabawna i zabawna propozycja. Sekcja audiowizualna nie wyróżnia się, ale wykończenia w jej prostocie również sprawdzają się doskonale. Po rozpoczęciu nie będziesz mógł przestać grać. Zawsze będziesz szukać sposobów na poprawę siebie i punktów, które zdobywają Twoi znajomi.

Zdobądź samochód, który lubisz najbardziej, wykonuj imponujące triki, nie bój się praw fizyki w tej znakomitej odsłonie, która ma prawie dziesięć lat sukcesów.

 
Wybierz urządzenie, aby uzyskać recenzję
Kategoria : Gry
Desenvolvedor : Fingersoft
Sponsored Link
Za/Przeciw
Pros
- Darmowe pobieranie

- Działa dobrze na większości urządzeń

- Łatwy do gry

- Bardzo zabawny
CONS
- Może się powtarzać

- Pewne problemy z kontrolkami

- Obecność reklam

- Niektóre pojazdy są bardzo drogie
Kontynuuj pobieranie za darmo

Hill Climb Racing

Uzyskaj ostatnią recenzję 23.10.2020

Wolny
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij nam swoją aplikację za darmo do naszego sklepu. Bezpłatne statystyki, przegląd, pobieranie ...

Skontaktuj się z nami

Informacje Naszą misją jest umożliwienie ludziom wyświetlania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dlatego oferujemy szeroką gamę najlepszych wyników, recenzji, gier i aplikacji wideo, wiadomości o grach, zakupów i wiele więcej. Należy pamiętać, że nie jesteśmy powiązani z żadnym twórcą gier ani aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub w wynikach wyszukiwania, są autentyczne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje