Recenzję Hitman Sniper
 Ciesz się jednym z najpotężniejszych agentów na świecie na swoim telefonie komórkowym 
 Hitman Sniper recenzję, wiadomości, wskazówki, oceny i nie tylko 
Zrzuty ekranu
Nasza stawka
9.0
Rozgrywka (4/10)
Historia (6/10)
Grafika (6/10)
Muzyka (7/10)
Wybory (5/10)
Przejrzeć

Jeśli stale będziemy przeglądać listy najczęściej pobieranych gier, zarówno z Google Play, jak i App Store, codziennie znajdziemy kilka gier, które nie ruszają się z najwyższych pozycji. Jedną z nich jest Hitman Sniper, który mimo że jest dostępny od kilku lat, wciąż jest jedną z najpopularniejszych gier akcji i ma dużą rzeszę fanów.

Pomimo upływu czasu i z kilkoma wyjątkami, nie jest to darmowa gra do pobrania, udało jej się dostosować do nowych czasów i ulepszyć nie tylko grafikę i opcje, ale także zawiera nowe misje.

W tej grze wcielamy się w rolę Agenta 47, z którym musimy wykonywać różne misje będące morderczą ciszą. Jeśli nie możesz milczeć, a oni cię znajdą, misja może zostać zmarnowana. Oczywiście pozytywne jest to, że zawsze będziesz wyposażony w karabin snajperski, który pomoże ci dużo strzelać i zabijać, ale nikt cię nie zobaczy.

Na pewno zastanawiasz się, czy warto zapłacić za tę grę i bez wątpienia odpowiedź brzmi „tak”. Zwykle cena gry nie jest zbyt wysoka, chociaż wszyscy mamy zły nawyk, aby nie chcieć płacić za żadną grę lub aplikację. W zamian będziemy mieli do dyspozycji ponad 150 różnych misji, w których musimy uzyskać najlepszy możliwy wynik, aby przejść do gry.

 

Po rozładowaniu Hitman Sniper, snajper Hitmana zostaje wcielony w Czarnogórskiego Agenta Rozmieszczenia 47, który był ICA, aby usunąć kilka głośnych celów z zestawu w trzech sąsiednich domach. Wszystkie cele są chronione przez personel bezpieczeństwa, który patroluje kompleksy. W trakcie gry agent 47 jest wspierany przez Dianę, która przekazuje krytyczne informacje zwrotne na temat celów i wytycznych poprzez komunikację audio.

Gra jest podzielona na wiele rozdziałów, a każdy rozdział z kolei ma wiele misji. Każda misja obejmuje podstawową dyrektywę, która polega na zabiciu celu, oraz kilka wtórnych dyrektyw, które różnią się w zależności od misji. Na przykład może być konieczne zastrzelenie dwóch ruchomych strażników w głowę, pośrednie zabicie strażników podczas strzelania do pobliskich tablic elektrycznych w celu ich zelektryfikowania i tak dalej.


Kontynuując pomyślnie ukończenie misji, zdobywasz kolejne poziomy w tabeli liderów na podstawie punktów doświadczenia w grze. Pieniądze, które zarobisz jako nagrodę za udane misje, można wykorzystać na zakup lepszej broni i ulepszeń, a także odblokować specjalne funkcje i umiejętności.

Dzięki wsparciu gier Google Play Twoje postępy są automatycznie zapisywane w chmurze i synchronizowane z kontem Google. Możesz także udostępniać filmy z gier bezpośrednio na swoim kanale na Facebooku i za pośrednictwem usługi odtwarzania. Rywalizuj z przyjaciółmi i graczami z całego świata o najwyższe pozycje w tabeli liderów.

Hitman Sniper to strzelanka z perspektywy pierwszej osoby, w której eliminujesz cele, widząc je w zasięgu swojej broni snajperskiej. W przypadku celów, które są daleko, można się zbliżyć. Po zakupie kłódki broń można rozładować, dotykając w zasięgu lub dedykowanym przyciskiem, w zależności od tego, które ustawienie zostało skonfigurowane do powiększania i pomniejszania, odbywa się za pomocą standardowych gestów przypinania. Najlepiej najpierw ukończyć zadania drugorzędne, a następnie usunąć główny cel, ponieważ wykonanie pęcherza natychmiast powoduje usunięcie czterdziestu siedmiu siódemek z miejsca w ciągu dziesięciu sekund.

Ponadto niedokończenie drugorzędnych zadań powoduje, że ogólna misja kończy się niepowodzeniem, a nagrodą jest znacznie więcej lasera. W miarę postępu gry misje stają się coraz trudniejsze. Jest to szczególnie prawdziwe w przypadku wszystkich celów drugorzędnych, które czasami są dość trudne do osiągnięcia. Ponadto zawsze masz 10 minut na ukończenie misji, więc jest to również problem. Gra ma również rodzaj układanki, ponieważ Agent 47 czasami musi znaleźć unikalne sposoby na wyeliminowanie celów.

Czy chcesz bezpłatnie pobrać tę recenzję w formacie PDF?

Hitman Sniper

Uzyskaj ostatnią recenzję 28.06.2022

W miarę postępów misji i w zależności od wyniku uzyskanego w każdym z nich, nie tylko przejdziemy misje, ale także będziemy mogli odblokować nowe bronie, które bardzo nam pomogą w różnych morderstwach, które musimy popełnić.


W sumie istnieje 13 różnych rodzajów broni, które możemy wykorzystać tak, jak chcemy. Na wypadek, gdybyś się zastanawiał, Hitman Sniper może wydawać się prostą grą, ponieważ musimy tylko popełniać morderstwa z daleka za pomocą karabinu snajperskiego, ale w rzeczywistości za tą grą kryje się znacznie więcej, co, jak ostrzegamy, może być nie lada wyzwaniem.


Oczywiście, jeśli krwawe gry nie należą do Ciebie, może powinieneś spojrzeć na App Store lub Google Play i przejść do kolejnej gry w swoim stylu. Pamiętaj, że nie jest to gra, którą można pobrać za darmo, chociaż ostrzegamy, że kilka razy w roku, jest możliwość pobrać grę bez wydawania jednej złotówki.


Gotowy do rozpoczęcia strzelania z karabinu snajperskiego i wykonywania misji w Hitman Sniper?Porady

- „Miej cierpliwość podczas patrzenia przez lupę snajperki, a osiągniesz swój cel. W większości przypadków pośpiech nie jest dobry ”

- „Nie bój się, że to gra płatna, ponieważ każda inwestycja będzie tego warta”

- „Ciesz się grafiką, dźwiękiem i rozgrywką, ponieważ w tej grze możesz przeżyć super doświadczenie”
Za/Przeciw
Pros
- "Zabawa jest gwarantowana, jeśli lubisz gry akcji”

- "Cena gry jest znikoma w porównaniu z godzinami dobrej zabawy”

- "Grafika, dźwięk i rozgrywka oferowane przez Hitman Sniper są absolutnie spektakularne”

- "Ogromna ilość misji, które nam oferuje, pozwoli nam cieszyć się grą przez długi czas”
CONS
- "Czasami niektóre misje są nieco skomplikowane i mogą sprawić nam więcej niż ból głowy”

- "Zużycie baterii jest wysokie i dlatego nie gramy w żadną grę”

- "Misje są mniej więcej powtarzalne”

- "Przemoc w tej grze”

Najnowsze AKTUALNOŚCI

Square Enix Montreal wydaje gry dla koronawirusa

Square Enix Montreal wydaje gry dla koronawirusa

Aktualności

Kanadyjska firma umożliwiła bezpłatne pobieranie tytułów. Wśród najważniejszych mają w swoim katalogu Hitman Go, Hitman Sniper i Lara Croft Go. Firma podjęła decyzję w sytuacji zamknięcia, w której ludzie znajdują się z powodu postępu koronawirusa


Przyszłość twórców Hitman

Przyszłość twórców Hitman

Aktualności

IO Interactive jest w ruchu. Twórcy sagi Agent 47 nie przestają pracować nad nowymi tytułami. Po wyjściu ze związku z Square Enix Montreal współpraca z Warner Bros Interactive Entertainment będzie kontynuowana. Informacje zostały potwierdzone przez kierownictwo obu firm


Rok Hitman 3

Rok Hitman 3

Aktualności

Rok 2020 byłby rokiem premiery trzeciej części Hitmana. Według plotek, Warner Bros. planował ogłosić na E3, że został zawieszony z powodu koronawirusa. Saga Agent 47 przedstawia zamknięcie trylogii po udanym wznowieniu serii, która rozpoczęła się w 2016 roku


Twórcy Hitmana zbierają ponad 2 miliony dolarów na darowiznę

Twórcy Hitmana zbierają ponad 2 miliony dolarów na darowiznę

Nagłówek

Square Enix rozpoczął kampanię, która się opłaciła. Firma opracowująca gry wideo, która w swoim katalogu ma takie tytuły, jak Final Fantasy, Kingdom Hearts i Hitman Sniper, przeprowadziła silną akcję podczas kryzysu koronawirusowego poprzez znaczne zniżki i promocje w celu zebrania funduszy na cele charytatywne. Japońska firma poinformowała na swojej oficjalnej stronie internetowej, że udało jej się zdobyć 2,4 miliona dolarów, które przeznaczy na różne organizacje non-profit. Pieniądze zebrano w ramach kampanii #StayHomeAndPlay. Wśród korzyści, które dał swoim fanom, firma przyznała za darmo udane aplikacje mobilne sagi Go. Wśród nich są Lara Croft, Hitman i Deus EX Go. Popularny Hitman Sniper był również darmowy do zainstalowania. Innym sposobem współpracy w celu zebrania funduszy było promowanie specjalnych pakietów na platformie Steam


Szczegóły na temat Hitman 3, ostatniego z sagi

Szczegóły na temat Hitman 3, ostatniego z sagi

Nagłówek

Plotki zostały potwierdzone i na nowych konsolach pojawi się Hitman 3. Spośród kilku ważnych ogłoszeń, które opuściła nas prezentacja PlayStation 5 11 czerwca, jednym z nich będzie ostateczna dostawa Agenta 47. Seria, która rozpoczęła się w 2000 roku i odnosi sukcesy, takie jak Hitman 2 (tytuł na konsole i komputer), Hitman Go i Hitman Sniper (produkty dostępne na telefony komórkowe), zakończy się wprowadzeniem IO Interactive z Warner Bros w Styczeń 2021 r. Hitman III prawdopodobnie zostanie nazwany „Koniec podróży”, co, jak przewiduje, będzie ostatnim razem, gdy zobaczymy słynnego snajpera w akcji. Z IO Interactive emitują wideo z oświadczeniami kilku osób zaangażowanych w rozwój produktu, tam przewidują, gdzie pójdzie jedna z gier, która najbardziej obiecuje na przyszłość


Kto był najlepszym Hitmanem w sadze?

Kto był najlepszym Hitmanem w sadze?

Nagłówek

Jedną z niespodzianek prezentacji PlayStation 5 był Hitman 3. Saga rozpoczęła się w 2000 roku, więc Agent 47 ma 20 jako hitman na konsolach i komputerze. To właśnie w 2016 roku rozpoczęła się ostatnia trylogia, która zakończy się w 2021 roku. Przez cały ten czas zrealizowano 8 głównych dostawWolny
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij nam swoją aplikację za darmo do naszego sklepu. Bezpłatne statystyki, przegląd, pobieranie ...

Skontaktuj się z nami

Informacje Naszą misją jest umożliwienie ludziom wyświetlania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dlatego oferujemy szeroką gamę najlepszych wyników, recenzji, gier i aplikacji wideo, wiadomości o grach, zakupów i wiele więcej. Należy pamiętać, że nie jesteśmy powiązani z żadnym twórcą gier ani aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub w wynikach wyszukiwania, są autentyczne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje