Need for Speed
Najpopularniejsza seria wyścigów samochodowych od 1999 roku
Pobierz Need for Speed recenzję, gry, aplikacje, wiadomości, wskazówki, oceny i nie tylko
8.9
Rozgrywka (5/10)
Historia (6/10)
Grafika (7/10)
Muzyka (7/10)
Wybory (10/10)

Gatunek wyścigów samochodowych należy do historycznych we wszechświecie gier i aplikacji. Zarówno na konsole, gry zręcznościowe, jak i komputerowe tytuły samochodowe są zawsze najbardziej wyczekiwane przez spore grono naśladowców. Wszyscy doskonale pamiętamy boom Gran Turismo z pierwszymi wersjami PlayStation, a także franczyzę, o której będziemy mówić w tym artykule. Jedna z najzabawniejszych, najbardziej oryginalnych sag (w pierwszych odsłonach) i popularna jak Need for Speed.

Need for Speed ​​to seria wydawnictw, które Electronic Arts opracowało na całym świecie legalnych i nielegalnych wyścigów. Miał za sobą różne studia, takie jak Criterion Games (Black, Star Wars Battlefront) i Ghost Games. Od pierwszego wydania na początku 2000 r. Do ostatniego produktu w 2019 r. Seria jest jednym z najlepiej sprzedających się tytułów na świecie, przekraczając 150 milionów sprzedanych egzemplarzy.
Granie w Need for Speed ​​to wsiadanie do najlepszych, najszybszych i najbardziej spektakularnych samochodów. Propozycja jest zwykle podobna między tytułem a tytułem i będziemy musieli uczestniczyć zarówno w legalnych, jak i nielegalnych wyścigach, aby zdobyć punkty, które pozwolą nam ulepszyć nasz pojazd. Różnorodność modeli samochodów i marek jest ogromna, tytuł Electronic Arts ma wiele licencji na reprodukcję oryginalnych modeli. To samo dzieje się z różnorodnym katalogiem obiektów do ulepszenia samochodu, który mamy do dyspozycji.
Tryby gry Need for Speed ​​są bardzo zróżnicowane, wśród których oprócz tradycyjnych wyścigów z komputerem lub z innymi użytkownikami sieci wyróżniają się te, które mają na celu ucieczkę przed policją. Ta modalność jest jedną z tych, które katapultowały sagę do sławy.

Jedną z cech charakterystycznych franczyzy samochodów Electronic Arts jest to, że istnieje na rynku od 1999 roku i od pierwszej konsoli Sony, PlayStation One. Po dwóch tytułach, które wyprodukował dla tego terminala, wydał siedem dla PlayStarion 2, Xbox 360, Wii i komputerów. Wśród nich jest legendarna Need for Speed ​​Underground z 2003 roku i Need for Speed ​​Carbon z 2006 roku. Na konsolach nowej generacji marka wyprodukowała takie hity jak Need for Speed ​​Hot Pursuit z 2010 roku i Most Wanted z 2012 roku, na których opracowanie ważnej pracy dla współpracy i gry online graczy. Wreszcie, w przypadku nowszych terminali, takich jak PlayStation 4 i Xbox One, Need for Speed ​​pojawił się w 2015 r., Need for Speed ​​Payback w 2017 r., A jego najnowsza wersja Need for Speed ​​Heat w 2019 r.
Jak widać, wyścigi i premiery samochodów tej marki są obecne od pierwszych konsol do dnia dzisiejszego. W rzeczywistości potwierdzili już swoją wersję dla nowych urządzeń Microsoft i Sony, które wyjdą pod koniec 2020 roku.
Różne tytuły mają pod pewnymi względami wzloty i upadki. Na przykład Heat, najnowsza dostępna produkcja, nie jest złą propozycją, ale spotkała się z krytyką za to, że nie przedstawia żadnego rodzaju innowacji w porównaniu do swoich poprzedników. Mimo, że gra ma bardzo dobrą grafikę, różnorodne samochody i pościgi, które mogą stać się naprawdę spektakularne, przychodzi moment, który wcale nie jest zaskakujący i może stać się nieco nudny.
Ma jednak do dyspozycji wystarczająco zabawną fabułę, dobrą oprawę, dopracowaną grafikę, właściwy dobór motywów muzycznych (coś, co zawsze charakteryzowało sagę) i ogromne możliwości modyfikacji naszego pojazdu.

W Need for Speed ​​można też grać za darmo na Androidzie i iOS. Saga wyścigów ulicznych ma dostępną aplikację o nazwie Need for Speed: NL Las Carreras. Program ma tych samych deweloperów, co udany Real Racing 3. Można go pobrać bezpłatnie i umożliwia zakupy w aplikacji. Ma ponad 1000 wyścigów do zabawy oraz różnorodne kombinacje i prawie nieskończone opcje dostosowywania samochodów.
Mamy do czynienia z sagą, która z pewnością w pewnym momencie wszyscy gramy na jednej z konsol, które mieliśmy. Chociaż zawiera kilka lepszych wersji niż inne, Need for Speed ​​pozostaje od lat jedną z najbardziej rozpoznawalnych serii wśród graczy.

 
Wybierz urządzenie, aby uzyskać recenzję
Kategoria : Gry
Desenvolvedor : Electronic Arts
Sponsored Link
Za/Przeciw
Pros
- Różnorodność modeli samochodów

- Dźwięki silnika

- Efekty graficzne

- Wiele przedmiotów do kupowania i modyfikowania pojazdów
CONS
- Problemy z łącznością.

- Staje się powtarzalny.

- Niektóre wersje wymagają niewielkich opłat.

- Błędy graficzne
Kontynuuj pobieranie za darmo

Need for Speed

Uzyskaj ostatnią recenzję 23.10.2020

Najnowsze AKTUALNOŚCI

Pojawiają się obrazy nowego Need for Speed

Pojawiają się obrazy nowego Need for Speed

Nagłówek

Nowa Need for Speed ​​nie ma potwierdzonej daty premiery, ale wyciekły zdjęcia, jak będzie wyglądać na konsolach nowej generacji. Oczekiwania fanów są bardzo duże po tym, jak pojawiły się obrazy tego, co bez wątpienia będzie jednym z najbardziej oczekiwanych tytułów 2021 roku


Klasyczna gra Need for Speed ​​powraca

Klasyczna gra Need for Speed ​​powraca

Nagłówek

Electronic Arts ma w Need for Speed ​​jedną z najdłużej działających serii w historii. Istnieje od 1999 r. Aby uhonorować jeden z najbardziej rozpoznawalnych tytułów, ponownie wyda Hot Pursuit, uznaną odsłonę z 2010 r. Będzie można w nią grać na PlayStation 4, Xbox One, komputerach i Nintendo Switch. Konsola Nintendo otrzyma od firmy kolejnych 6 tytułówWolny
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij nam swoją aplikację za darmo do naszego sklepu. Bezpłatne statystyki, przegląd, pobieranie ...

Skontaktuj się z nami

Informacje Naszą misją jest umożliwienie ludziom wyświetlania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dlatego oferujemy szeroką gamę najlepszych wyników, recenzji, gier i aplikacji wideo, wiadomości o grach, zakupów i wiele więcej. Należy pamiętać, że nie jesteśmy powiązani z żadnym twórcą gier ani aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub w wynikach wyszukiwania, są autentyczne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje