Recenzję Plants Vs Zombies 2
 Druga odsłona jednej z klasyków na telefony komórkowe 
 Plants Vs Zombies 2 recenzję, wiadomości, wskazówki, oceny i nie tylko 
Nasza stawka
7.8
Rozgrywka (2/10)
Historia (2/10)
Grafika (3/10)
Muzyka (5/10)
Wybory (4/10)
Przejrzeć

Bez wątpienia jednym z największych sukcesów gier mobilnych ostatnich czasów była saga Plants vs Zombies. Tytuł stał się w ostatnich latach serią i ikoną popkultury. Wprowadzono wiele różnych gier na różne urządzenia, a także produkcje audiowizualne, odzież, zabawki i szeroką gamę produktów.
Pierwsza gra powstała w 2009 roku i została opracowana przez PopCap Games. Jest to dostawa stylu tower defense. Bardzo popularny na komputerach i telefonach komórkowych ze względu na mechanikę gry. Celem jest obrona określonego punktu na mapie przed falami ataków wroga. Każdy oddział, który chce zniszczyć naszą wieżę lub bazę, ma inne umiejętności. W ten sam sposób nasze elementy do obrony mają różne cechy. Musimy stosować taktykę, strategię i przewidywanie, aby uniemożliwić żołnierzom wroga dotarcie do naszego centrum. W sadze Plants vs Zombies nasi wrogowie to przyjazne zombie, które będą walczyć z naszymi dzikimi roślinami.

Seria dystrybuowana przez Electronic Arts obejmuje różnorodne tytuły dostępne na konsole, komputery i telefony komórkowe. Wśród nich znajdziemy: pierwszą odsłonę z 2009 roku, wersję na Nintendo DS z 2011 roku, Plants vs Zombies 2 z 2013 roku, Plants vs Zombies: Garden Warfare z 2014 roku, Garden Warfare 2 z 2016 roku, Heores z 2016 roku oraz Battle for Neighborville. Każdy z nich ma wersje na Androida i iOS.
Jeśli chcesz zagrać w Plants vs Zombies za darmo, możesz wybrać się na jego drugą edycję na telefony komórkowe. Jest to jedna z najlepszych części sagi PopCap Games i zawiera wszystkie elementy, które doprowadziły serię do sukcesu. Będąc dostawą, którą można pobrać bezpłatnie, zawiera reklamy, które można usunąć podczas dokonywania zakupów w ramach platformy.

Grając w Plants vs Zombies 2, znajdziesz całą zabawę z tego tytułu, który jest już klasykiem. Tym razem motywem przewodnim gry są podróże w czasie, dzięki czemu będziesz miał scenariusze w różnych momentach historii ludzkości. Daje to różnorodność zarówno zombie, które cię zaatakują, jak i roślinom, których użyjesz do obrony swojej bazy. Dostępnych jest ponad sto postaci, w których możesz odkryć zarówno rośliny do obrony, jak i zombie, które próbują cię zaatakować. Pamiętaj też, że wszystkie swoje mechanizmy obronne możesz ulepszyć, a tym samym odkryć umiejętności w każdym z nich.
W miarę rozgrywania coraz większej liczby darmowych bitew otrzymasz pakiety nasion. Dzięki tym obiektom możesz wzmocnić swoją obronę. Używaj ich do wykonywania potężniejszych ataków, przyspieszania czasu sadzenia i zdobywania nowych umiejętności.

Jedną z największych przyjemności podczas grania w gry wideo jest rywalizacja z innymi użytkownikami. Teraz możesz grać w trybie wieloosobowym w Plants vs Zombies 2. Rata Electronic Arts ma tryb zwany „Arena”, w którym zostanie sprawdzone, który użytkownik zdobędzie najwięcej punktów podczas gry. Kto wygra, otrzyma ważne nagrody, przywileje i korzyści. Istnieją różne ligi, do których uzyskasz dostęp w zależności od wyniku.
W drugiej części uznanej gry dostępnych jest 11 światów. Wśród nich znajdziesz starożytną Grecję, potężny Egipt czy tajemniczą przyszłość. Masz do odkrycia ponad 300 poziomów, wydarzenia każdego dnia, stale aktualizowaną zawartość i wyzwania do rozwiązania.
Jeśli nadal nie znasz sagi Plants vs Zombies, jej druga część to świetna okazja, aby to zrobić. Odkryj tę darmową grę i spędzaj wiele godzin, ciesząc się najlepszymi scenariuszami.

Wyzwaniem jest pokonanie fal wrogów. Weź jako radę, że musisz być bardzo proaktywny w stosunku do wojsk wroga wkraczających na pole bitwy. Nie wydawaj wszystkich zasobów w pierwszych ruchach i zadbaj o swoje atuty i specjalne zdolności. Zastanów się, jakie typy wrogów się zbliżają i zaplanuj.
Odkryj Plants vs Zombies 2, kolejną wspaniałą odsłonę od PopCap Games z Electronic Arts. Cofnij się w czasie, poznaj setki postaci i rywalizuj ze znajomymi i innymi użytkownikami. Wszystkiego najlepszego z sukcesu tego tytułu tower defense znajdziesz w tej części.

 
Czy chcesz bezpłatnie pobrać tę recenzję w formacie PDF?

Plants Vs Zombies 2

Uzyskaj ostatnią recenzję 25.09.2022
Za/Przeciw
Pros
- Bezpłatne pobieranie

- Klasyk na urządzenia mobilne

- Różnorodność postaci

- Gra, która zabiera Cię na wiele godzin
CONS
- Obecność reklam

- Nieco powtarzalne

- Może być bardzo złożone

- Tryb wieloosobowy mógłby mieć ulepszenia

Wolny
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij nam swoją aplikację za darmo do naszego sklepu. Bezpłatne statystyki, przegląd, pobieranie ...

Skontaktuj się z nami

Informacje Naszą misją jest umożliwienie ludziom wyświetlania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dlatego oferujemy szeroką gamę najlepszych wyników, recenzji, gier i aplikacji wideo, wiadomości o grach, zakupów i wiele więcej. Należy pamiętać, że nie jesteśmy powiązani z żadnym twórcą gier ani aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub w wynikach wyszukiwania, są autentyczne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje