Recenzję Pokémon Go
 Spaceruj po ulicach swojej okolicy w poszukiwaniu siłowni i Pokemonów 
 Pokémon Go recenzję, wiadomości, wskazówki, oceny i nie tylko 
Sponsored ads
Zrzuty ekranu
Nasza stawka
7.4
Rozgrywka (3/10)
Historia (4/10)
Grafika (8/10)
Muzyka (7/10)
Wybory (3/10)
Przejrzeć

Zjawisko przejęło telefony komórkowe wszystkich graczy i nazywa się Pokémon Go, pierwsza gra rozszerzonej rzeczywistości w serii. Tysiące memów w Internecie i doświadczenia w sieciach społecznościowych potwierdzają jego wybuchową popularność.

Wszyscy będą się zastanawiać, co to jest Pokémon Go i jak powstał ten pomysł?

Pokémon Go urodził się jako forma Prima aprilis, okazuje się, że w 2014 roku Google Maps i Nintendo współpracowały, aby wydać apelację Prima Aprilis zwaną Pokémon Challenge, w której podobno polowałbyś na Pokemona za pomocą telefonu z aplikacją Mapy Google. Zwiastun odniósł udany 17 milionów wyświetleń na YouTube, a wkrótce powstał plan stworzenia Pokémon Go.

Pokémon Go to gra w rzeczywistości rozszerzonej, która współpracuje z kamerą dowolnego telefonu, gracz idzie w pobliżu swojego miasta, a gdy przejdzie w pobliżu Pokémon, telefon wyda alarm poprzez wibrację. Po włączeniu aparatu w telefonie zobaczysz pokemona wyświetlanego w rzeczywistości i będziesz w stanie go przechwycić przez Pokeball, w ten sposób powoli staniesz się mistrzem pokemonów przechwytującym stwory, dzięki którym możesz rzucić wyzwanie różnym salom gimnastycznym rozmieszczonym w całym twoim miasto. W końcu będziesz mógł wyzwać swoich znajomych na bitwy pokemonów i zdecydować raz na zawsze, kto jest najlepszym trenerem.

Celem gry jest stworzenie interaktywnej sieci trenerów i pojedynków Pokémon, jednak nie wszystko jest jak w klasycznym doświadczeniu, walka zależy bardziej od poziomu twojego pokemona niż od strategii i do ataku lub obrony masz tylko niektóre polecenia dotykowe. Aby wyleczyć pokemony, musisz użyć mikstur, które można znaleźć w Pokestop w swoim mieście lub kupić za prawdziwe pieniądze za pośrednictwem pokecoins.

Ewolucje zależą również od tego, czy masz wystarczająco dużo słodyczy uzyskanych przez wymianę lub chwytanie pokemonów, chociaż możesz je również kupić za pośrednictwem pokecoins.

Gdy pobierasz Pokémon go, nie żyjesz całkowicie oryginalnym doświadczeniem, to w rzeczywistości klon Ingress to gra w rzeczywistości rozszerzonej, w której dwie strony spierają się o różne strefy kontrolne w swoim mieście poprzez walkę i eksplorację przez telefon, w scena inwazji obcych. Ta gra zapewniła ramy dla doświadczenia Pokemon Go.

 

Jest wielu ludzi, którzy zaczynają chwytać powtarzane Pokemony i nie są pewni, który jest najsilniejszy, z którym ewoluować. Musisz ocenić umiejętności każdego z nich i zrozumieć je. Ataki są najbardziej przydatne i są w zasadzie 2 atakami, które mają do walki na siłowni.

Kody do Pokémon Go

Szybkie przechwytywanie, jedna z najlepszych sztuczek w grze, która jest bardzo przydatna, szczególnie w dni społeczności, ponieważ pozwala pominąć wszystkie animacje przechwytywania i dzięki temu być w stanie złapać znacznie więcej Pokémonów w krótszym czasie.

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to kliknąć pokémon, który chcesz przechwycić, po wyświetleniu ekranu przechwytywania zobaczysz, że w lewym dolnym obszarze znajduje się koło z ogrodzeniem, aw prawym dolnym obszarze koło z kulą poke jednym z dwóch kół, w naszym przypadku użyjemy okręgu ogrodzenia, a następnie naciśniesz koło i nie podnosząc palca z ekranu przesuniesz go w górę, zauważysz, że okrąg staje się większy.

Teraz nadszedł czas, aby rzucić piłkę poke i uderzyć pokemona, a następnie podnieść palec, zobaczysz, że w dolnej części ekranu jagody lub kule poke wychodzą zgodnie z przyciskiem, który wybrałeś na początku, więc ponownie naciśnij na ekranie, aby pojawiła się opcja wyjścia, wciskamy uciekającą lalkę i już założono, że złapałeś pokemona.

Kolejną sztuczką fantastycznej gry Pokemon Go jest umiejętność noszenia Pikachu na ramieniu. Wiesz już, że jeśli najpierw stawiamy Pikachu na partnera, nie ufa nam i dlatego zawsze jest po naszej stronie. Aby Pikachu zyskał pewność siebie i wspiął się na nasze ramiona, jest to bardzo proste, musimy iść z nim przez co najmniej 10 km, i w ten sposób, gdy zdobędziemy go ponownie, wchodząc do naszego profilu, możemy zobaczyć, że Pikachu jest już na naszym ramieniu.

Jednym faktem, który musisz wziąć pod uwagę, jest to, że jeśli zmieniliśmy naszą pozę, jeśli mamy nową pozę, po nałożeniu pikachu na ramiona wrócimy do pierwotnej pozy. Należy również zauważyć, że pozy są stosunkowo nowe, więc możliwe jest, że w przyszłości zostanie to rozwiązane, a my już mamy pokémony na ramieniu w obecnej pozie.

Mam nadzieję, że bardzo im pomogłem i że mogą powiedzieć swoim znajomym, czego nauczyli się od Pokémon, abyśmy mogli grać razem!

Czy chcesz bezpłatnie pobrać tę recenzję w formacie PDF?

Pokémon Go

Uzyskaj ostatnią recenzję 05.08.2021
Sponsored ads

Podczas gry w Pokémon GO użytkownik wchodzi w interakcję z mapą opartą na rzeczywistym świecie (początkowo Google Maps, a obecnie OpenStreetMap).


Gracz lokalizuje i wyszukuje Pokémona przez tę mapę. Podczas ruchu aplikacja wibruje, ostrzegając o obecności wirtualnych stworzeń po drodze. Dotykając ekranu smartfona można wizualizować Pokémona w tym samym miejscu, w którym znajduje się gracz, ponieważ gra pokrywa się z wizualizacją obrazu Pokémona i symuluje, że znajduje się w miejscu, w którym znajduje się gracz, podobnie jak w rzeczywistości wirtualnej.


Aby złapać małego potwora, wystarczy rzucić Pokéball. Od tego momentu, oprócz próby złapania wszystkich różnych typów Pokémonów, osiągając poziom 5 gry, można zdominować różne sale gimnastyczne rozmieszczone w całym mieście. Oprócz Gimnazjów Pokémon istnieją specjalne punkty, w których można zbierać przedmioty i Pokéballi (tzw. Poképaradas). Miejsca te są ogólnie znanymi punktami miasta (muzea, zabytki, między innymi).Porady

- Złap wszystkie pojawiające się Pokémony, nawet powtarzające się Pokémony;
- Wyłącz rozszerzoną rzeczywistość;
- Nie traktuj wszystkich Pokémonów w ten sam sposób;
- Włącz tryb oszczędzania baterii;
- Odwiedź wszystkie Pokétopy, które możesz zdobyć;
- Rzucaj zakrzywionymi Pokébolami, zdobywając tym samym więcej PD;
- Kliknij kilka razy na Pokéball, gdy nadal pojawia się na ekranie, aby odzyskać źle uruchomioną Pokéball;
- Korzystaj z Lucky Eggs podczas ewolucji swojego Pokémona, aby zdobyć XP podwójnie dzięki „Lucky Eggs”;
- Proste chodzenie, aby przyspieszyć wykluwanie się jaj;
- Najlepszy czas na złapanie Pokémona to 18:00, 18:30, 20:30, 22:00 .... (Godziny rundy dają więcej Pokémonów) / Poranek, popołudnie, noc (dla każdej godziny dnia są różne Pokémony);
- Walcz z obecnym liderem siłowni, aby posiadać go lub innych;
Za/Przeciw
Pros
- Znajomość nowych miejsc.

- Nowi przyjaciele.

- Dobre krążenie krwi.

- Zwiększona wydajność.

- Emocjonalny i nostalgiczny składnik, który przenosi dzieciństwo.

- Nowa forma rozrywki.

CONS
- Vice.

- Uszkadza widzenie.

- Ból szyi i pleców.

- Możliwe kradzieże lub wypadki.

- Zwiększone zużycie danych i baterii.

Najnowsze AKTUALNOŚCI

Wyzwanie zwrotu 2020 w Pokemon GO

Wyzwanie zwrotu 2020 w Pokemon GO

Aktualności

Gra Pokemon GO przedstawia nam nowe wyzwanie, inspirowane poprzednimi regionami, w których Pokemon można było znaleźć w innych edycjach, proponuje serię badań, aby ponownie połączyć się z trenerami Pokemon. 5 tygodni pełnych rozrywki i wiadomości, aby pokazać nam na końcu tych faz Pokemon z nowego regionu Galar


Środki ograniczające z Pokémon GO

Środki ograniczające z Pokémon GO

Aktualności

Korzyści z „pozostania w domu” w grze Pokémon GO. Nowości i ulepszenia, o które użytkownicy proszą od dłuższego czasu. Nowe wyzwania dla trenerów Pokémon, tym razem będą musieli się rozwijać w swoich domach. Chociaż środki te nie będą wieczne, ponieważ ogłosili, że po zniesieniu ograniczenia gracze będą musieli wyjść na ulicę, aby upolować swoje Pokémony. Jeśli obiecają, że wiele nowości i ulepszeń będzie kontynuowanych w grze


Najważniejszym wydarzeniem specjalnego Pokémon

Najważniejszym wydarzeniem specjalnego Pokémon

Aktualności

Wyróżniona godzina oferuje graczom szereg wyzwań, aby dodać więcej punktów, zaczyna się od pojawienia się Pokémona, który będzie ogłoszony co tydzień. Możliwość pomnożenia prawdopodobieństwa znalezienia Pokémona w wersji Shiny lub variocolor. Im więcej prób wyśledzenia tego wyróżnionego Pokémona, tym większa szansa, że ​​pojawi się ta bardzo pożądana wersja


Drużynowe balony rakietowe przybywają do miasta

Drużynowe balony rakietowe przybywają do miasta

Nagłówek

Po kilku tygodniach ogłaszania tego możesz wreszcie walczyć z balonami Team Rocket. W tej chwili nie ma żadnych szczegółów na temat możliwego zdarzenia z tą funkcją i będzie ono dostępne tylko dla graczy na poziomie 40, chociaż oczekuje się, że zostanie ono wdrożone przez resztę trenerów z niższym poziomem. Nowy zły plan Giovanniego jest już w toku, musisz walczyć z tymi balonami, gdy pojawią się na twojej drodze, aby ukończyć radar Rakietowy, a tym samym być w stanie walczyć z jednym z jego przywódców: Sierra, Cliff i Arlo. Wreszcie, aby zmierzyć się z Giovannim, będziesz musiał wyposażyć się w super radar rakietowy. Kolejną zmianą na tydzień jest GO Fest Weekly Challenge: mecz odbędzie się od piątku, 10 lipca do środy, 15 lipca. Przed Pokémon GO Fest odbędą się trzy serie tymczasowych dochodzeń


Wszystko, co musisz wiedzieć o czwartej rocznicy Pokémon GO

Wszystko, co musisz wiedzieć o czwartej rocznicy Pokémon GO

Nagłówek

Pokémon GO świętuje swoją 4 rocznicę i będzie świętować w wielkim stylu. Latem 2016 roku dotarł do urządzeń mobilnych na całym świecie i udostępnił wszystkie pokolenia Pokémon, aby mieć możliwość polowania na nie. Zgodnie z tradycją w Niantic obchody rocznicy będą wielkie i pozostaną przez większą część lata. Z tej okazji wydarzenie odbędzie się po raz pierwszy wirtualnie i zdalnie, obejmując wszystkich autokarów rozmieszczonych na pięciu kontynentach. GO Fest 2020 jest poprzedzony trzema cotygodniowymi wyzwaniami w postaci linii badań tymczasowych. Jeśli milion graczy z każdej drużyny je ukończy, odblokują inne gatunki, które można znaleźć częściej. Te z pierwszego tygodnia są już dostępne. GO Fest odbędzie się pod koniec lipca


Zdobądź ekskluzywne produkty Samsung w Pokemon GO

Zdobądź ekskluzywne produkty Samsung w Pokemon GO

Nagłówek

Samsung współpracuje z Pokemon GO, aby rozdawać ekskluzywne przedmioty z okazji premiery 5G na urządzeniach marki. Z tego związku możemy cieszyć się kolekcją odzieży, przedmiotów i wieloma niespodziankami. Będzie to trwało tydzień i będzie dostępne od poniedziałku 13. Aby go uzyskać, będziesz musiał otrzymać specjalne kody do wykorzystania w NianticWolny
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij nam swoją aplikację za darmo do naszego sklepu. Bezpłatne statystyki, przegląd, pobieranie ...

Skontaktuj się z nami

Informacje Naszą misją jest umożliwienie ludziom wyświetlania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dlatego oferujemy szeroką gamę najlepszych wyników, recenzji, gier i aplikacji wideo, wiadomości o grach, zakupów i wiele więcej. Należy pamiętać, że nie jesteśmy powiązani z żadnym twórcą gier ani aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub w wynikach wyszukiwania, są autentyczne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje