Recenzję Pou
 Pou pozwoli ci bawić się, ubierać i karmić ujmującą postać 
 Pou recenzję, wiadomości, wskazówki, oceny i nie tylko 
Sponsored ads
Zrzuty ekranu
Nasza stawka
7.9
Rozgrywka (10/10)
Historia (7/10)
Grafika (5/10)
Muzyka (5/10)
Wybory (9/10)
Przejrzeć

Czy dbasz o swojego zwierzaka? Karm go, kąp go, graj w gry i baw się z nim. Zobacz, jak rośnie i zdobywa nowe poziomy, dzięki którym odblokuje nowe tapety i kostiumy. Jak zadbasz o swój POU?

* Karma, uważaj i patrz, jak rośnie twoje Pou!
* Graj w gry w pokoju gier i zarabiaj monety!
* Eksperymentuj z mieszaninami w laboratorium!
* Zmień wygląd swojego Pou!
* Wypróbuj nowe garnitury, czapki i okulary!
* Dostosuj tapety w każdym pokoju!
* Odblokuj osiągnięcia i specjalne przedmioty!
* Odwiedź i zagraj ze znajomymi!

Pou to popularna gra inspirowana kultowymi wirtualnymi zwierzętami Tamagotchi. Więc zabawa polega głównie na opiece nad dziwnym stworzeniem, przypominającym ziemniaka z oczami, choć oczywiście nie wszystko, co oferuje ta produkcja.

Celem gry jest utrzymanie tytułu Pou w dobrym stanie. Aby to zrobić, należy zadbać o ich zdrowie, kondycję i dobre samopoczucie. Dlatego podczas gry karmimy stwora, bawimy się nim i, w przypadku użycia specjalnych mieszanek, leczymy zwierzę lub spalamy nadmierną ilość tkanki tłuszczowej.

Rozgrywkę urozmaicają liczne mini-gry, w których jeździmy na łyżwach, jemy owoce lub odbijamy piłkę. Aby uzyskać dobre wyniki, otrzymujemy monety, aby kupić jedzenie i gadżety.

Pou korzysta z systemu mikropłatności, który umożliwia szybszy dostęp do nowej odzieży, okularów i innych przedmiotów. Całości dopełnia dość twarda grafika utrzymana w stylu kreskówkowym.

 

Jeśli nie wiesz od czego zacząć w grze, zrób to najpierw. Karmienie swojego Pou jest niezbędne w grze, której możesz użyć i uśpić go. Przewiń tapety i przejdź do wanny, zobaczysz mini ikony rzeczy w łazience, takich jak prysznic lub mydło. Najpierw kliknij mydło i sprawdź, ile ma bąbelków, a następnie użyj prysznica, aby zmyć mydło. To kiedyś czyniło twojego Pou szczęśliwszym, więc może teraz nadszedł czas, aby go nakarmić.


Jeśli otworzysz ikonę lodówki, zobaczysz wszystkie przechowywane w niej jedzenie. Możesz wybierać spośród szerokiej gamy produktów spożywczych, takich jak mydło, babeczki, psalm sushi, rogalik na bekonie, pączki, rowery i jeszcze więcej jedzenia i oczywiście napojów. Aby przełknąć sałatę, Pou może wziąć babeczkę i być może będzie musiał zrzucić trochę ciężaru. Przesuń palec, aby przejść do laboratorium i wypróbować na przykład spalacz tłuszczu, a następnie możesz cieszyć się grami. W pokoju gier musisz wybrać preferowaną grę i od razu zacząć grać.


Istnieje wiele gier, które możesz wypróbować po pobraniu Pou, cokolwiek wybierzesz, pozwoli to na grę w trybie specjalnym w każdej grze. Na przykład w grze Free Fall obowiązuje zasada, by nie uderzać w żadną chmurę. Ty \ Pow swobodnie spadnie w niebo i zbierze wyniki. Po kliknięciu przycisku Graj zobaczysz monety i możesz poruszać się w lewo i prawo, aby się z nimi zderzyć. Nie daj się zwieść, ponieważ nie jest to trudne, w rzeczywistości bardzo trudno jest zdobyć monety.

Kolejną rzeczą, którą możesz zrobić, to wyjść z domu i spędzić trochę czasu w basenie lub zagrać z nim w piłkę nożną. Kiedy jego pasek energii spadnie, musisz upewnić się, że nadszedł czas na sen. Pou będzie musiał zmienić swoje chmury, zanim odpocznie. Naprawdę stworzysz instynkt, jak opiekować się stworzeniem, które samo nie jest w stanie nic zrobić.

Jeśli nie zajmiesz się swoim Pou, może on mieć poważne problemy, takie jak otyłość, a nawet zachorowanie i temperatura. Zauważysz, że im więcej grasz i gromadzisz więcej punktów w grze, tym bardziej twój przyjaciel się powiększy. Oznacza to, że stanie się bardziej dorosły, więc nie zdziw się, jeśli zacznie pomijać jedzenie, które chcesz mu dać.

Być może zainteresowanie Pou zmieni odpowiednio część jego otoczenia. Na koniec możesz kupić kilka rzeczy z rynku, abyś był zadowolony - może to być nowa gra lub nowy kolor lub piłka do gry.

Czy chcesz bezpłatnie pobrać tę recenzję w formacie PDF?

Pou

Uzyskaj ostatnią recenzję 11.04.2021
Sponsored ads

Pou to ciekawa gra na iPhone i iPad, w której Twoim zadaniem będzie dbanie o sympatycznego potworka. Trzeba pamiętać by go nakarmić, umyć, posprzątać po nim i zadbać by się za bardzo nie nudził. Mechanizm gry najbardziej przypomina Tamagotchi.W Pou do dyspozycji mamy wiele urozmaiceń, dzięki którym gra może nas wciągnąć na dobre. Rozgrywka prowadzona jest w czasie rzeczywistym, a to oznacza, że nie musimy mieć ciągle otwartej aplikacji. Wystarczy raz na jakiś czas wyjąć telefon z kieszeni i sprawdzić jak sobie radzi nasz mały koleżka.
 

Na co dzień Twój Pou może przebywać w kilku pokojach: kuchni, laboratorium, pokoju zabaw i sypialni. Każde z tych miejsc ma do zaoferowania naszemu podopiecznemu innego rodzaju aktywność. W kuchni można go poczęstować owocami czy sushi. W laboratorium umyjemy go i wyleczymy gdy będzie chory. W pokoju zabaw możemy pobawić się z nim piłką lub zagrać w jedną z wielu innych gier, a przy okazji zdobyć monety niezbędne przy zakupach. W sypialni nasz Pou odpocznie i odzyska siły po pełnym wrażeń dniu.


Monety zebrane podczas gier i wykonywania różnych zadań mogą posłużyć do zmiany wyglądu Pou lub udekorowania jego pokojów. Nasz stwór może dostać od nas wąsy, okulary, nowy kolor oczu lub zmienić tapetę w jednym z pokojów. Niektóre z gier w środku gry Pou są całkiem ciekawe, inne raczej nie wciągną Was na długo. Chyba, że naprawdę potrzebujecie zdobyć kilka monet...


Nawigacja


Sterowanie w Pou jest bardzo proste. Odpowiednie przyciski odpowiadające za dane aktywności rozlokowane są wokół postaci sympatycznego stworka. Na górze ekranu znajdziemy nasze punkty oraz ikonki odpowiadające za stan zdrowia, aktywności i głodu Pou. Klikając na strzałki możemy zmieniać pokoje, w których na Pou czekają nowe aktywności. Jeżeli chodzi o wewnętrzne gry, to oczywiście sterujemy Pou za pomocą dotyku.


Wygląd i działanie


Pou ma bardzo prostą grafikę, która niczym się nie wyróżnia. Twórcy gry postawili na prostotę i minimalizm. Pou utrzymana jest w rysunkowej stylistyce. Nie znaczy to jednak, że gra jest niedopracowana. Wręcz przeciwnie, wszystkie elementy grafiki do siebie pasują, a gra działa stabilnie i płynnie.
Porady

- Cóż, najprostszą drogą by zdobyć dużo żetonów jest je po prostu kupić w ramach mikrotransakcji

- Kolejnym dość przyjemnym sposobem by zarobić na zestaw atrakcji dla Pou są mini gierki
Za/Przeciw
Pros
- Jesteśmy automatycznie nagradzani monetami za każdą akcję.

- Możesz grać w wiele wewnętrznych gier

- Możesz kupić mu rzeczy

- To wcale nie jest brutalna gra
CONS
- Nie jest przeznaczony dla wszystkich.

- Jesteśmy stroną internetową poświęconą wyłącznie technologiom mobilnym.

- Nic imponującego

- Nie możesz umrzeć, co jest dziwne

Najnowsze AKTUALNOŚCI

Podróż w obie strony z Pou

Podróż w obie strony z Pou

Aktualności

Pou to jedna z najpopularniejszych i najbardziej znanych gier w aplikacjach mobilnych. W grudniu 2019 r. Aplikacja tajemniczo zniknęła ze sklepu Google Play, a fani wkrótce zaczęli się zastanawiać, co się stało


Pou, najprostszy sukces

Pou, najprostszy sukces

Aktualności

Od momentu pojawienia się w 2012 roku Pou jest jedną z najczęściej pobieranych aplikacji w sklepie Google Play. Gra opracowana przez Zakeh utrzymuje dużą liczbę obserwujących, a jej popularność nie spada z powodu pojawienia się bardziej złożonych lub wyrafinowanych ofert. Dlaczego Pou jest tak popularny? Co sprawia, że ​​tak prosta gra zyskuje tak wielu użytkowników?


Gra Pou ostatecznie podkreśliła zainteresowanie użytkowników Tamagotchis

Gra Pou ostatecznie podkreśliła zainteresowanie użytkowników Tamagotchis

Aktualności

W latach 90. jednym z głównych globalnych zjawisk było Tamagotchi. Gry stworzone przez japońską firmę Bandai dotarły do ​​milionów domów. Wiele lat później, w 2012 roku, Pou zapamiętałaby fenomen wirtualnych zwierząt domowych. Sukces Pou ożywił zainteresowanie opieką nad cyfrowymi zwierzętami, a Bandai wrócił do walki


Poród ożywił Pou

Poród ożywił Pou

Nagłówek

Niemal dziesięć lat później gra stworzona przez Paula Salameha w 2012 roku jest nadal jedną z gier mobilnych wybieranych przez wielu użytkowników. Wirtualny zwierzak, który pamiętał Tamagotchi i zyskał sympatię młodych i starych. Gra polega na doprowadzeniu zwierzaka na najwyższy poziom. Jego twórca wielokrotnie mówił, że nie lubi tego porównania i że jego Pou ma wiele różnic. Po zamknięciu była to jedna z najczęściej pobieranych gier i wróciła do najpopularniejszych aplikacji. Stała się jedną z opcji spędzania dni w domu, a także potrafi ponosić odpowiedzialność za zwierzaka, nawet jeśli jest on wirtualny. Kilka miesięcy temu Facebook wywołał poruszenie z powodu wiadomości, która mówi, że Pou zniknie na zawsze z Google Play i App Store


Różnice między Pou i Tamagotchi

Różnice między Pou i Tamagotchi

Nagłówek

Porównania są obrzydliwe i nieuniknione było pojawienie się między dwiema wspaniałymi grami, w których bohaterem jest zwierzę domowe. Tamagotchi pojawiła się w 1997 roku i stała się najbardziej uzależniającą grą wszechczasów. Gra była prosta, na małej konsoli w kształcie jajka rosło wirtualne zwierzątko, które się nim zajmowało. Jeśli przestaniesz się nim opiekować, zginie, lekcja życia dla najmłodszych. W 2012 roku, gdy Tamagotchi został zapomniany we wspomnieniach pokolenia, pojawił się Pou, z tą różnicą, że była to aplikacja mobilna, a oprócz opieki nad zwierzakiem, zawierała inne gry, w które można się z nim bawić. W 2018 roku Tamagotchi wydało swoją nową wersję jako aplikację. Istnieje zaktualizowana wersja i kolejna klasyczna wersja, w której odtwarza model oryginalnej maskotki, do tego stopnia, że ​​naśladuje jej grafikę. Który wolisz?


Pou i najlepsze wirtualne zwierzaki

Pou i najlepsze wirtualne zwierzaki

Nagłówek

Każde dziecko, a nie dziecko, chce zwierzaka. To zwierzę, które towarzyszy nam w wielu momentach naszego życia, ale nie zawsze jest to możliwe, a dla tych ludzi, którzy nie mogą mieć go w domu, istnieje możliwość adopcji zwierzęcia wirtualnego. Oprócz rozrywki uczą maluchy, jak być odpowiedzialnym za stworzeniaWolny
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij nam swoją aplikację za darmo do naszego sklepu. Bezpłatne statystyki, przegląd, pobieranie ...

Skontaktuj się z nami

Informacje Naszą misją jest umożliwienie ludziom wyświetlania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dlatego oferujemy szeroką gamę najlepszych wyników, recenzji, gier i aplikacji wideo, wiadomości o grach, zakupów i wiele więcej. Należy pamiętać, że nie jesteśmy powiązani z żadnym twórcą gier ani aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub w wynikach wyszukiwania, są autentyczne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje