Recenzję Sayonara Wild Hearts
 Połącz wyścigi z muzyką w tym dziele sztuki z gry wideo 
 Sayonara Wild Hearts recenzję, wiadomości, wskazówki, oceny i nie tylko 
Zrzuty ekranu
Nasza stawka
8.9
Rozgrywka (5/10)
Historia (7/10)
Grafika (8/10)
Muzyka (2/10)
Wybory (2/10)
Przejrzeć

Sayonara Wild Hearts to oparta na muzyce rytmiczna gra akcji, opracowana przez niezależną firmę Simogo. Historia opowiada o młodej kobiecie, której dom został zrujnowany, podróżuje przez psychodeliczne, neonowe otoczenie i nizinne wielokąty, reprezentujące zepsutą harmonię jej świata.

Projekt narodził się ze współpracy producenta Daniela Olséna i kompozytora Jonathana Eng, którzy zdecydowali się stworzyć album, który będzie kontynuacją poprzedniego dzieła drugiego. Do tego dołączyli głos Linnei Olsson i krok po kroku, podejmując ryzyko w tym obszarze, zdołali go ukształtować. Z bardzo wyraźną estetyką lat osiemdziesiątych, jego celem było przywrócenie tej dekady poprzez elektryczne dźwięki i wykorzystanie tej muzyki jako wspólnego wątku.

Definiowany jako album popowy wykonany z gry wideo, ma swój własny styl, z bardzo osobistą i charakterystyczną paletą kolorów, co czyni go jedną z najciekawszych gier i aplikacji dla miłośników muzyki i gier wideo. Muzyka jest jego centralną osią, wszystkie jej utwory można znaleźć na liście odtwarzania Spotify, a Queen Latifah jest narratorem opowieści.

Składające się na nią piosenki opowiadają historię naszej bohaterki, która po rozstaniu musi pokonać własne wewnętrzne demony. Rytm różnych melodii zaznaczy styl, jaki będzie miał każdy z ekranów, które musimy pokonać.

Właściwa gra jest rodzajem wizualnej reprezentacji Tarota, bardzo popularnej talii kart w Europie w połowie XV wieku. Sayonara jest dystrybuowana na różnych platformach, takich jak Playstation 4, Nintendo Switch, Xbox One, PC, a nawet iOS. Niestety nie ma jeszcze wersji na Androida.

Mechanika Sayonary jest wyrafinowana, ale piękna. Wszystkie ruchy kamery podczas walki i rywalizacji, wraz z niesamowitą muzyką pop z teledysku do gry, sprawiają, że jest to dzieło sztuki, a nie tylko gra wideo. Gra jest bardzo szybka, niezależnie od tego, czy jeździsz na motocyklu, czy nawigujesz po karcie Tarota, zawsze powinieneś uważać, aby nie spaść, ale nie musisz robić nic więcej, po prostu czasami poruszasz się w lewo lub w prawo w górę iw dół i bardzo rzadko musisz wycelować łukiem, przywołując wiele celów.

Na szczęście, jeśli zginiesz, od razu pojawi się bez ekranu ładowania, poczujesz się, jakbyś był na tej samej ciągłej linii. W każdym razie gra ma tylko około 20 poziomów i ukończenie wszystkich powinno zająć około półtorej godziny. Na każdym z poziomów znajdziesz piosenkę, zawsze robisz coś nowego, a mechanika trochę się zmienia, ale jej rozgrywka jest prosta, głównym celem jest bieganie bez końca po jego szynach, a nie umieranie i gromadzenie punktów w kształcie serca .

Jeśli chodzi o historię gry, Harmony to jej wszechświat, który został zmiażdżony przez przeklęte arkany, Śmierć i ich sojuszników zwanych Diabłem, Kochankami, Pustelnikiem, ukradli całą harmonię i ukryli ją w swoich sercach, tak że nikt jej nigdy nie znajduje, ale jednocześnie złamane zostało serce głównego bohatera.

Następnie trzy boskie arkany: Najwyższa Kapłanka, Hierofant i Cesarzowa, zanim znikną, tworzą bohaterkę z fragmentów złamanego serca, które przekształciło się w motyla, który przeniósł ją do innego wszechświata, przekształcając ją w bohaterkę zamaskowany. W całej historii nasza bohaterka walczy ze śmiercią i jej sojusznikami, którzy zmienili się w kobiety, Tańczące Diabły, Stereo Lovers i Pustelnik64.

Po pokonaniu łamie ich serca i zostaje skradziona harmonia. Pod koniec gry będzie musiała sama pokonać Śmierć, używając fragmentów harmonii, które może przekształcić w gigantycznego smoka. Po jego pokonaniu wszystkie walki są powtarzane, ale zamiast z nimi stoczyć, nasz bohater wybacza im i całuje. Harmonia została przywrócona, a ona została przeniesiona z powrotem do swojego świata.

W końcu grafika Sayonara Wild Hearts jest bardzo dobrze wykonana, neonowy kontur nadaje jej klimat lat 80., a piękna muzyka pop sprawia, że ​​jest relaksująca i ekscytująca.

Czy chcesz bezpłatnie pobrać tę recenzję w formacie PDF?

Sayonara Wild Hearts

Uzyskaj ostatnią recenzję 16.08.2022
Za/Przeciw
Pros
- Ładna grafika

- Niesamowita mechanika gry

- Świetna ścieżka dźwiękowa

- Bardzo wesoła estetyka lat osiemdziesiątych
CONS
- Niebezpieczeństwo lub epilepsja

- Robi się krótko

- Rozgrywka może stać się powtarzalna

- Czasami ma bardzo wysoki rytm

Najnowsze AKTUALNOŚCI

Wydanie fizyczne Sayonara Wild Hearts pojawi się we wrześniu

Wydanie fizyczne Sayonara Wild Hearts pojawi się we wrześniu

Nagłówek

Fizyczna edycja Sayonara Wild Hearts jest dziełem Skybound Games i można ją kupić od końca września, a konkretnie od 29 dnia tego miesiąca. Będzie to obejmować jedną z sześciu ekskluzywnych naklejek z postaciami zaprojektowanych na potrzeby wydarzenia. Gra jest albumem popowym jak gra wideo i ma wiele nagródWolny
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij nam swoją aplikację za darmo do naszego sklepu. Bezpłatne statystyki, przegląd, pobieranie ...

Skontaktuj się z nami

Informacje Naszą misją jest umożliwienie ludziom wyświetlania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dlatego oferujemy szeroką gamę najlepszych wyników, recenzji, gier i aplikacji wideo, wiadomości o grach, zakupów i wiele więcej. Należy pamiętać, że nie jesteśmy powiązani z żadnym twórcą gier ani aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub w wynikach wyszukiwania, są autentyczne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje