Recenzję Skate Art 3D
 Wnieś całą swoją pasję do skateboardingu w tej doskonałej grze 
 Skate Art 3D recenzję, wiadomości, wskazówki, oceny i nie tylko 
Sponsored ads
Nasza stawka
9.9
Rozgrywka (6/10)
Historia (7/10)
Grafika (10/10)
Muzyka (7/10)
Wybory (3/10)
Przejrzeć

Aplikacje i gry umożliwiły przeniesienie pasji sportu, muzyki, sztuki, literatury, pisania i wszelkiego rodzaju hobby z prawdziwego życia na urządzenia mobilne. Teraz możesz mieć na wyciągnięcie ręki i za pomocą kilku kliknięć wszystko, co chcesz w odniesieniu do swojego ulubionego hobby. Bez względu na to, co to jest, zawsze będzie dostępna bezpłatna aplikacja lub gra, w której możesz cieszyć się tym, co lubisz robić.

Jazda na deskorolce to jedno z hobby wielu ludzi. Aktywność ta powstała w Stanach Zjednoczonych w połowie lat 70. i wywodzi się z innego sportu z deską, jaką jest surfing. Celem twórców skateboardingu było przeniesienie swojej pasji na deskę z wody na ląd. Z tej dyscypliny wyłoniła się duża liczba produktów, filmów, gier wideo, międzynarodowych konkursów i całego uniwersum, który jest jednym z najważniejszych na świecie. Od 2020 roku skateboarding będzie częścią Igrzysk Olimpijskich, najważniejszego wydarzenia sportowego na świecie.
Jeśli szukasz najlepszych darmowych gier deskorolkowych, dzisiaj przyniesiemy Ci taką, którą z pewnością musisz mieć na swojej liście, aby zainstalować ją na swoim telefonie komórkowym. Mowa tutaj o Skate Art 3D, grze stworzonej przez ZPLAY Games. Studio jest jednym z najważniejszych w rozwoju aplikacji i ma takie hity, jak Sharpen Blades z ponad 36 milionami pobrań w ciągu jednego miesiąca, Will Hero, który został wybrany jednym z najpopularniejszych tytułów w Google Play w 2018 roku i Rusty Blower 3D, aplikacja, która zajęła pierwsze miejsce w rankingach pobierania w 17 krajach, w tym w Stanach Zjednoczonych. Dodatkowo w wirtualnych sklepach Android i iOS oferują m.in.Lip Art 3D, Idle Digging Tycoon i Gang Blast.

Jeśli jesteś fanem skateboardingu, nie możesz przegapić okazji do pobrania za darmo Skate Art 3D. To idealna propozycja dla wszystkich lubiących ten sport na deskach. I to właśnie stoły są bohaterami dostawy ZPLAY Games.
Grając w Skate Art 3D będziesz miał możliwość wykorzystania całej swojej kreatywności, pomysłów i osobistego charakteru podczas tworzenia rolek. Zaczniesz od początku, od dziewiczego drewna, aż do końca. Cały proces przejdziesz krok po kroku, aż dostarczysz produkt klientowi.

Pierwszą rzeczą, którą będziesz miał przed sobą, jest drewno, z którego utworzysz stół. Naciśnij ekran, aby go przyciąć. Następnie przyklejasz i przecinasz gumę w miejscu, gdzie pójdą stopy. Następnym krokiem będzie dodanie kół i na koniec praca nad dekoracją. Każdy z tych elementów zostanie oceniony pod koniec gry, aby przyznać Ci od jednej do trzech gwiazdek. W miarę postępów będziesz otrzymywać coraz więcej narzędzi, dzięki którym będziesz mógł nadawać różne kształty swoim wynalazkom. Każdy klient będzie miał inne wymagania.
Im więcej rolek dostarczysz, tym wyższy poziom zdobędziesz. W miarę postępów w grach wymagania klientów będą coraz trudniejsze do spełnienia, a będziesz musiał lepiej posługiwać się ruchami podczas montażu i bardziej kreatywnym podczas malowania lub nakładania projektów. Możliwości, jakie daje Skate Art 3D jest naprawdę wiele, a Ty będziesz miał gwarancję wielogodzinnej rozrywki. Aplikacja stworzona przez ZPLAY Games jest niezwykła, ponieważ łączy w sobie elementy, które zachęcają do kreatywności, ale jednocześnie do zademonstrowania swoich umiejętności podczas montażu kół do swojego elementu.

Wszechświat skateboardingu jest ogromny. Ma liczne grono zwolenników i jest zasłużona, ponieważ jest to nieprzewidywalna, zabawna i pełna adrenaliny dyscyplina. Możliwości, jakie oferuje ZPLAY Games w Skate Art 3D jest wiele i to będzie satysfakcjonujące dla wszystkich fanów. Jeśli jeszcze nie zbliżyłeś się do świata skateboardingu, nie przegap okazji, aby to zrobić dzięki tej wspaniałej bezpłatnej aplikacji. Możesz wzmocnić wszystkie swoje kreatywne cechy i wykonać niepowtarzalne projekty. Stwórz stół, o którym zawsze marzyłeś, lub odkryj swój prezent, aby uszczęśliwić klientów.
Skate Art 3D dołącza do listy wspaniałych gier w tym sporcie z tak wieloma obserwatorami.

 
Czy chcesz bezpłatnie pobrać tę recenzję w formacie PDF?

Skate Art 3D

Uzyskaj ostatnią recenzję 28.11.2020
Sponsored ads
Za/Przeciw
Pros
- Idealny dla fanów skateboardingu

- Bezpłatne pobieranie

- Różnorodność wzorów

- Kombinacja stylów
CONS
- Grafika, która mogłaby być lepsza

- Cel gry nie jest jasny

- Staje się powtarzalny

- Ogólne problemy z wydajnością

Wolny
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij nam swoją aplikację za darmo do naszego sklepu. Bezpłatne statystyki, przegląd, pobieranie ...

Skontaktuj się z nami

Informacje Naszą misją jest umożliwienie ludziom wyświetlania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dlatego oferujemy szeroką gamę najlepszych wyników, recenzji, gier i aplikacji wideo, wiadomości o grach, zakupów i wiele więcej. Należy pamiętać, że nie jesteśmy powiązani z żadnym twórcą gier ani aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub w wynikach wyszukiwania, są autentyczne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje