Recenzję Stair Run
 Dowiedz się o grze tak prostej, jak zabawnej, zdobywaj punkty i wchodź po schodach 
 Stair Run recenzję, wiadomości, wskazówki, oceny i nie tylko 
Sponsored ads
Nasza stawka
7.6
Rozgrywka (7/10)
Historia (4/10)
Grafika (8/10)
Muzyka (3/10)
Wybory (7/10)
Przejrzeć

Nie zawsze jest konieczne, aby gra była złożona, wysoce rozwinięta lub doskonale zaprojektowana, aby odnieść sukces. Nie wszystkie propozycje aplikacji mobilnych, które mają na celu rozrywkę, muszą zawierać mocne historie, złożone scenariusze lub wybitne postacie. Chociaż konkurencja jest świetna, istnieje wiele gier na Androida i iOS, które są sukcesem sprzedaży, użytkowników i pobrań z prostymi celami. Pomysły, które nie są zbyt skomplikowane do opracowania, ale mają się spełnić. Wyzwania, które sprawią, że będziesz przyklejony do telefonu komórkowego w poszukiwaniu dodawania coraz większej liczby punktów, czy to po to, aby przezwyciężyć osobistą ocenę, czy też członka rodziny lub przyjaciela.

Jeśli istnieje studio deweloperskie gier wideo, które wie, jak tworzyć darmowe aplikacje i gry, które staną się sukcesem i pasją dużej liczby użytkowników, to właśnie Voodoo. Z ponad 100 wydanymi grami, z 3,7 miliardami pobrań i 300 milionami aktywnych użytkowników miesięcznie, jest to jedna z najważniejszych i najbardziej wpływowych firm w branży. Ponadto nie tylko poświęcają się realizacji swoich projektów, ale także współpracują z tymi, którzy tworzą aplikację lub grę.
W swoim katalogu mają głośne hity, które miały tysiące pobrań. Aby przejrzeć niektóre: Helix Jump z prawie 600 tysiącami pobrań, Color Road z 120 tysiącami, Crow City 224 tysiące, saga o paper.io i paper.io 2 z ponad 300 tysiącami między nimi i Balls vs Blocks z ponad 226 tysiąc.

Wśród jego produkcji jest też Stair Run, aplikacja, o której będziemy dziś mówić i która jest jedną z najbardziej zabawnych, zabawnych i autentycznych. Podobnie jak poprzednie odsłony, jest to darmowa gra, którą można pobrać w wirtualnych sklepach telefonów komórkowych wyposażonych w systemy operacyjne Android i iOS. Będąc bezpłatną, zawiera reklamy, które można usunąć podczas dokonywania zakupów w ramach platformy.
Gra w Bieg po schodach pozwoli Ci na wiele godzin zabawy dzięki bardzo prostej propozycji. Najwięcej punktów musisz zdobyć wchodząc po schodach. W miarę postępów będziesz zbierać cegły, które będą układane na twoich plecach. Następnie wykorzystasz te obiekty do omijania przeszkód i przeskakiwania klifów. Kiedy dojdziesz do końca, w zależności od liczby dostępnych klocków, pomnożesz mniej więcej swój wynik. Oznacza to wielkie wyzwanie zarówno dla Ciebie indywidualnie, jak i jeśli myślisz o pokonaniu przyjaciół lub rodziny.

Grafika, muzyka i mechanika gry są bardzo dobrze dopracowane i utrzymują jakość produktów tych renomowanych studiów. Sposób gry przypomina klasyki, takie jak Temple Run lub Subway Surfers, w których wystarczy niewielka kombinacja elementów sterujących i ruchów, aby przejść przez scenariusze.
Mapy są jednym z najwyższych punktów aplikacji, ponieważ są bardzo kolorowe. Tworzą je bardzo proste i dobrze zdefiniowane linie, ale udaje im się stworzyć atmosferę, która pozwala bawić się godzinami, wspinając się po tych niebezpiecznych schodach.
Jeśli potrzebujesz porady, jak grać w Stair Run, pamiętaj, że jednym z głównych czynników, o których powinieneś pomyśleć, jest cierpliwość. Na początku przegrasz wiele gier i nie zdobędziesz wielu punktów, ale gdy już zagrasz i zagrasz, rozwiniesz umiejętności i lepszą kontrolę ruchów, co sprawi, że osiągniesz szczyt i zdobędziesz większą liczbę punktów. Idź powoli i nie spiesz się. Zacznij szukać zakończenia gry bez upadku, a wtedy udoskonalisz swoją technikę.

Stair Run to prosta gra, dzięki której przeżyjesz wiele chwil zabawy, adrenaliny i rozrywki. Zaprosi Cię do poprawy wydajności za każdym razem, gdy go uruchomisz i przygotujesz się do gry. Voodoo wzmacnia swój wizerunek jako niezależnego, surowego i jakościowego studia. Przy niezbyt ambitnych propozycjach udaje im się osiągnąć ważne rezultaty. Ta gra pozwoli Ci cieszyć się chwilami wyzwań i satysfakcji za każdym razem, gdy pokonasz swój wynik. Osobnym punktem i podkreśleniem jest praca graficzna, która prostymi liniami tworzy wspaniały klimat.
Wejdź po schodach, ciesz się kolorami i nie wpadnij w pustkę w kolejnej wspaniałej odsłonie Voodoo.

 
Czy chcesz bezpłatnie pobrać tę recenzję w formacie PDF?

Stair Run

Uzyskaj ostatnią recenzję 28.11.2020
Sponsored ads
Za/Przeciw
Pros
- Bezpłatne pobieranie

- Ciekawa grafika

- Wciągająca

- Łatwa gra
CONS
- Zawiera wiele reklam

- Może się powtarzać

- Czasami bardzo złożone

- Proste sterowanie

Wolny
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij nam swoją aplikację za darmo do naszego sklepu. Bezpłatne statystyki, przegląd, pobieranie ...

Skontaktuj się z nami

Informacje Naszą misją jest umożliwienie ludziom wyświetlania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dlatego oferujemy szeroką gamę najlepszych wyników, recenzji, gier i aplikacji wideo, wiadomości o grach, zakupów i wiele więcej. Należy pamiętać, że nie jesteśmy powiązani z żadnym twórcą gier ani aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub w wynikach wyszukiwania, są autentyczne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje