Recenzję Subway Surfers
 Całe zjawisko pełne adrenaliny, zabawy i wyzwań 
 Subway Surfers recenzję, wiadomości, wskazówki, oceny i nie tylko 
Sponsored ads
Zrzuty ekranu
Nasza stawka
8.9
Rozgrywka (10/10)
Historia (8/10)
Grafika (6/10)
Muzyka (3/10)
Wybory (8/10)
Przejrzeć

Kolorowa gra zręcznościowa należąca do niekończącego się gatunku wyścigowego. Wcielasz się w artystę graffiti, zmuszonego do ucieczki przed inspektorem policji i jego psem. Gra jest wynikiem współpracy studia SYBO Games i zespołu Kiloo z doświadczeniem w grach mobilnych, które ma między innymi kilka hitów popularnej serii Hugo w wersjach na smartfony z Javą.

Jeśli pobierzesz Subway Surfers, gra sprowadza się do płynnych ruchów na dachach wagonów i kolei oraz unikania pojawiających się przeszkód, w tym nadjeżdżających pociągów. Kontrolowana przez nas postać może poruszać się po jednym z trzech dostępnych torów, skakać i toczyć się pod przeszkodami, a także korzystać ze specjalnej łyżwy odrzutowej. Podczas lotu zbieramy również pieniądze, które można wymienić na lepsze modele deskorolek, jetpack, a nawet postaci bonusowych.

Gra jest przyjemna i satysfakcjonująca i została ozdobiona bardzo dobrym projektem graficznym. Ponadto twórcy zadbali o system aktywacyjny, a używane gadżety, takie jak hoverboard, można uaktualnić do znalezionych lub zakupionych monet. Tytuł byłby idealnym klonem produkcji Imangi Studios, ale ma wadę - jest bardziej przewidywalny. W Temple Run od czasu do czasu spotykamy krzywe, za którymi praktycznie wszystko można znaleźć. W przypadku surferów metra trasa jest prosta, więc rozgrywka jest nieco łatwiejsza, co może przeszkadzać osobom szukającym wyzwania.

Podsumowując, Kiloo Studios to zdecydowanie pozycja obowiązkowa dla niekończących się biegaczy. Ponadto dzięki niższemu poziomowi trudności udaje mu się przekonać osoby, które do tej pory unikały tego rodzaju gier.

I chcesz pochwalić się niekończącą się grą Subway Surfers?

To jak misja polegająca na malowaniu na różnych powierzchniach. Przejazd metrem ma swoją własną tajemnicę, przypomina nam nieco ponadczasową grę kotów i myszy, ale w nowoczesny sposób. Każde miasto, do którego się wybierasz, będzie oczekiwać nowych wrażeń i nowego wyglądu. Gracze mogą jeździć do różnych miast, takich jak Chicago czy Rio. Każde miasto ma swój specyficzny aspekt i można je łatwo rozpoznać.

W ten sposób będziesz zadowolony z gry, w której musisz biegać i zbierać monety. Po drodze są inne niespodzianki, takie jak magnesy, które zwiększą prędkość. Oczywiście istnieje wiele postaci do odblokowania i spróbowania z nimi zagrać. Może biegną szybko, kto wie? Ale jedno jest jasne, że ta gra nie doprowadzi Cię do szaleństwa. Brak agresywności i niewinny aspekt gry może sprawić, że uzależnisz się, ale nigdy nie sprawi, że poczujesz się bardziej niespokojny.


W dalszej części gry zaczniesz odblokowywać inną postać, zarówno chłopców, jak i dziewczynki. Ponieważ w grze masz jedną podstawową czynność, którą jest uruchamianie devloperów, wybierając nadanie fajnych postaci, które mogą mieć jeszcze więcej fajnych atrybutów, takich jak chmury lub kokpity. Będziesz zaskoczony, jak dobrze postać z turkusowymi niebieskimi włosami może wyglądać lub jeździć na winylowym bpardzie lub hotdogu.

 Teraz wiesz, czego możesz oczekiwać od tej gry. Fajne modyfikacje dla twoich postaci i dziwne rzeczy do jazdy. Każde miasto może odblokować super fajne rzeczy i możesz się dobrze bawić w tej grze, więc poprosisz nawet o więcej. Ponieważ gra jest dobrze oceniana, a ludziom podoba się fabuła - możesz obejrzeć serię filmów animowanych o Subway Surfer. Grafika w tych animacjach jest wysokiej jakości i może dotrzeć do większości fanów gry, szczególnie tych młodszych.

Dla innych będą mieli szansę stać się dobrymi graczami, jeśli są za starzy na serial animowany.


Aplikacja zapisze Twój wynik i zawsze możesz sprawdzić informacje na temat tego, jak możesz grać na podstawie wyników i zebranych. Ponadto, jeśli naprawdę jesteś dobrym graczem, możesz przejrzeć listę Top Run, w której możesz umieścić miejsca w jednej z trzech kategorii, od Srebrnego do Złotego i Diamand, co jest wynikiem wysokiej rangi. Wykres opiera się na wydajności tygodniowej i uwzględnia pozostałe dni.

Po prostu spróbuj przejść misje i baw się dobrze grając w tę piękną grę!

Czy chcesz bezpłatnie pobrać tę recenzję w formacie PDF?

Subway Surfers

Uzyskaj ostatnią recenzję 11.04.2021
Sponsored ads

Subway Surfers to darmowa gra zręcznościowa na telefony i tablety z systemem zarówno Android i iOS. Wyróżnia się doskonałą grafiką i prostymi zasadami. W Subway Surfers wcielasz się w postać małoletniego graficiarza, który dał się nakryć podczas robienia graffiti na wagonach. Jeśli szukasz wciągającej, ale niezobowiązującej gry - koniecznie pobierz Subway Surfers na iOS.


Sterowanie postacią w Subway Surfers jest bardzo proste. Można nią skakać, turlać się pod przeszkodami, korzystać z deskorolki, dzięki której unosi się w powietrzu, lub jetpacka, który wynosi ją ponad linie trakcyjne pociągów. Subway Surfers to gra dopracowana. Grafika jest kolorowa i prezentuje się bardzo dobrze. Działanie gry również nie daje powodów do zastrzeżeń. Subway Surfers działa płynnie i szybko, czym koresponduje z dynamiką rozgrywki.


Subway Surfers oferuje wybór zróżnicowanych torów, po których ściga się nasza postać i unika przeszkód. Pozwala również na zmianę samej postaci. W ramach rozgrywki postać zbiera specjalne bonusowe przedmioty. Zebrane pieniądze można wymienić na lepszą deskę, jetpacka, a nawet zupełnie nową postać bohatera.


Gatunek endless runnerów jest jednym z najpopularniejszych na urządzeniach mobilnych. Proste zasady rozgrywki, krótkie sesje, możliwość bicia własnych rekordów – to wszystko sprawia, że produkcje pokroju Temple Run cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Mimo wszystko dość ciężko jest znaleźć tytuły, które mogą równać się ze wspomnianą przed chwilą aplikacją. Jedną z nich jest jednak Subway Surfers stworzone przez ekipę Kiloo Games. 


Pobierz Subway Surfers i pobijaj rekordy sam lub wspólnie ze znajomymi w trybie online na telefonie, tablecie z każdym systemem oprogramowania.Porady

- W grze liczy się jak najwyższy wynik

- Warto czasem poświęcić kilka monet, które ominiemy w podróży, dla power-upów

- tutaj niezbędne jest przeznaczenie pewnej sumy, aby uzyskać dobry wynik

- tańszą opcją jest zakup sprzętu tylko na jeden raz
Za/Przeciw
Pros
- Jedna z niewielu gier, które mogą konkurować ze słynnym Temple Run.

- Urzekający niekończący się korytarz, który opowiada historię nastoletnich artystów graffiti.

- Ładna trójwymiarowa grafika, która po prostu przyciąga uwagę.

- Ze względu na niższy poziom trudności możesz przekonać ludzi, że
Jak dotąd unikali tego rodzaju gier.
CONS
- Łatwo się nudzić

- W przypadku bardziej wymagających graczy wadą może być łatwiejsza i bardziej przewidywalna gra.

- Ma za dużo reklam

- Czasami pobieranie gier wymaga czasu

Najnowsze AKTUALNOŚCI

Najczęściej pobierana gra w historii Google Play

Najczęściej pobierana gra w historii Google Play

Aktualności

Gra stworzona przez KILOO i SYBO jest numerem jeden pod względem całkowitej liczby pobrań ze sklepu wirtualnego Google na systemy Android. Subway Surfers pozostaje dziś najczęściej pobieraną aplikacją i zarejestrował 1352 miliony pobrań w 2019 roku. Dzięki dynamicznej i kolorowej propozycji jest ulubionym miejscem użytkowników


Konkurs Subways Surfers

Konkurs Subways Surfers

Aktualności

Popularna gra Subway Surfers to aplikacja o największej liczbie pobrań ze sklepu Google Play. Tytuł cieszy się dużą popularnością w milionach. Wielu chce pójść swoją drogą i naśladować swój sukces. Recenzja tych, którzy starają się być jak gra stworzona przez KILOO i SYBO


Subway Surfers tworzy całą linię produktów

Subway Surfers tworzy całą linię produktów

Aktualności

Duża liczba fanów z jednym z najważniejszych tytułów w świecie rozrywki na telefony komórkowe otrzyma dobre wiadomości w postaci treści dodatkowych. Aplikacja Subway Surfers poszerza swoją ofertę o zabawki, artykuły, a nawet kanał na YouTube, na którym można zobaczyć wspaniałe rzeczy


Niekończący się wyścig: gry wyścigowe

Niekończący się wyścig: gry wyścigowe

Nagłówek

Chociaż zwykle powtarzają dynamikę gry, są najczęściej pobierane, a różnica między nimi polega zasadniczo na ich estetyce. Mechanika jest łatwa, utrzymując gracza tak długo, jak to możliwe, i mając elementarną interakcję podczas kontrolowania go. Pomimo pozornej prostoty, gry te są zabawne i wciągające. Wśród najbardziej popularnych: Subway Surfers. Subway Surfers to najczęściej pobierana aplikacja mobilna w historii Androida, i to nie tylko ze względu na jej wygląd. Jego ewolucja na poziomie trudności jest dość dobrze skalibrowana. Jetpack Joyride. Gra się z perspektywy bocznej, unikając wszystkiego, co pojawia się po drodze. Super Mario Run. Stał się bardzo popularny. Z mechaniką równą poprzednim, ale z tą różnicą, że nie można jej zatrzymać. Ulubiony hydraulik wszystkich powrócił, by nie biec


Subway Surfers w prawdziwym życiu?

Subway Surfers w prawdziwym życiu?

Nagłówek

Surferzy metra stali się najpopularniejszą grą, czego dowodem jest to, że jest najczęściej pobierana ze sklepu Google Play. Wiele osób znalazło w tej aplikacji sposób na spędzenie godzin, próbując powstrzymać policję przed złapaniem naszego ulubionego graffiti. Kluczowym czynnikiem jest zawsze próba poprawienia poprzedniego wyniku i prześcignięcie znajomych. Stworzone w 2012 roku przez Kiloo, z jednej strony studio programistyczne specjalizujące się w grach na urządzenia mobilne, a SYBO z drugiej. Ten ostatni był odpowiedzialny za stworzenie animowanego serialu o naszych bohaterach, rejestrując miliony odwiedzin na YouTube. Serię można oglądać na kanale telewizyjnym SYBO. W innym, zatytułowanym Shuttler Authority, przedstawia odtworzenie tego, jak będzie wyglądać gra w rzeczywistości, pozostawiając otwarte drzwi dla większości gier, które będą rozgrywane w prawdziwym życiu w przyszłości


Sztuczki, które sprawią, że będziesz najlepszy w Subway Surfers

Sztuczki, które sprawią, że będziesz najlepszy w Subway Surfers

Nagłówek

Jedna z obecnych aplikacji, najczęściej pobierana w historii i z milionami użytkowników. Jest to gra relaksacyjna, ale może być również bardzo konkurencyjna, jeśli chcesz się poprawić, tutaj przedstawiamy niektóre sztuczki, które możesz zrobić, aby poprawić swoją technikę i zostać królem surferów metraWolny
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij nam swoją aplikację za darmo do naszego sklepu. Bezpłatne statystyki, przegląd, pobieranie ...

Skontaktuj się z nami

Informacje Naszą misją jest umożliwienie ludziom wyświetlania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dlatego oferujemy szeroką gamę najlepszych wyników, recenzji, gier i aplikacji wideo, wiadomości o grach, zakupów i wiele więcej. Należy pamiętać, że nie jesteśmy powiązani z żadnym twórcą gier ani aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub w wynikach wyszukiwania, są autentyczne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje