Sudoku
Ćwicz swój mózg w zabawnej grze liczbowej
Pobierz Sudoku recenzję, gry, aplikacje, wiadomości, wskazówki, oceny i nie tylko
7.3
Rozgrywka (3/10)
Historia (2/10)
Grafika (10/10)
Muzyka (8/10)
Wybory (2/10)

Robienie sudoku jest jedną z najbardziej relaksujących i przyjemnych zajęć, jest wielu fanów, którzy robią to w rekordowym czasie. Ale to nie tylko rozrywka, w tej grze ćwiczymy mózg i utrzymujemy go aktywnym podczas gry. Wraz z pojawieniem się gier i aplikacji mobilnych było nieuniknione, że jedną z najczęściej granych nie była ta gra liczbowa.

Dzięki tej aplikacji będziesz mógł robić swoje ulubione sudoku kiedykolwiek i gdziekolwiek zechcesz, niezależnie czy jesteś online czy offline, dzięki bezpłatnej aplikacji. Pobierz Sudoku za darmo, znajdziesz je w głównych wirtualnych sklepach, Google Play Store i App Store, kompatybilne z Android i iOS.

To jest mobilna wersja tej klasycznej układanki. Dzięki niemu będziesz miał nie tylko wiele godzin rozrywki, ale także najbardziej kompletny system nauki sudoku.

Aby zacząć z niego korzystać, wystarczy zainstalować go na telefonie komórkowym i zacząć grać, to takie proste, nie będziesz musiał tworzyć konta osobistego. Na pierwszym ekranie, który się pojawi, musisz tylko wybrać poziom, od którego chcesz zacząć: łatwy, średni lub trudny, po wybraniu go po prostu musisz zacząć.

Każda z plansz, które się pojawią, jest konfigurowalna i łatwa w obsłudze, jeśli utkniesz w jednej z nich, będziesz musiał tylko nacisnąć przycisk Podpowiedź, automatycznie podświetli jeden z kwadratów, w ten sposób nauczysz się nowych technik, które pomogą ci iść do przodu. Te nie dają ci odpowiedzi bez więcej, mówią ci, jak możesz pokonać przeszkodę i dotrzeć do rozwiązania. Zmieniają się z każdym nowym ekranem i wyróżniają się zabawną animacją. Dzięki tej funkcji poznasz wszystkie techniki, aby zostać mistrzem Sudoku.

Jego interfejs jest spójny z aplikacją, jest zaprojektowany tak, aby był przejrzysty i minimalistyczny, tylko do wpisywania liczb, w ten sposób, aby użytkownicy mogli bardzo łatwo śledzić system gry. Jego system punktacji dostosowuje się do każdego z graczy, aby konkurować ze sobą lub z przyjaciółmi, bez względu na poziom trudności, na jakim się znajduje.

W ramach każdego z poziomów trudności są one podzielone na inne poziomy, dzięki którym gry będą bardzo zrównoważone. Nie bój się, w Sudoku zawsze znajdziesz poziom, który najbardziej Ci odpowiada, dzięki czemu poziom trudności będzie stopniowo wzrastał. Ponadto łamigłówki są nieskończone, więc zabawa nigdy się nie skończy.

Jego sposób gry jest bardzo prosty, wybierz dołek, który chcesz wypełnić w siatce i wybierz liczbę, która idzie, musisz wypełnić wszystkie pola od 1 do 9, może to być tylko jedna liczba dla każdego dołka, bez numery są powtarzane i uzupełniane w równym stopniu w poziomie i w pionie, bez zdublowanej liczby. Wydaje się to łatwe, ale tak nie jest, gdy awansujesz na wyższy poziom, zobaczysz, jak coraz trudniej jest łączyć liczby, kwadraty, wiersze i kolumny, więc będziesz musiał coraz więcej myśleć o tym, jaka może być dokładna liczba. Dzięki Sudoku możesz wypełniać i usuwać adnotacje tyle razy, ile chcesz, ma opcję automatycznego wypełniania, jeśli numer utknął i nie możesz znaleźć rozwiązania nawet przy użyciu wskazówek.

W darmowej aplikacji Sudoku znajdziesz światowe rankingi i znajomych, dzięki czemu możesz graficznie zobaczyć swoje postępy. Możesz grać z dowolnego urządzenia i robić to w pionie lub w poziomie, w zależności od Twojego komfortu.

Chociaż cieszy się dużą popularnością w Japonii, w rzeczywistości jego początki sięgają Stanów Zjednoczonych. Od 2005 roku ta fajna gra jest znana na całym świecie i wszędzie się rozprzestrzenia. Zawsze są sztuczki, które pomogą Ci przejść poziom Sudoku, zwłaszcza jeśli jesteś początkującym. Na przykład możesz spojrzeć ogólnie na planszę, w ten sposób początkowo możesz odrzucić niektóre liczby. Kiedy to nie działa, stosuje analizę logiczną, w ten sposób skupiając się bardziej na siatkach i zaczynając umieszczać w nich najczęściej występujące liczby. Możesz zrobić adnotacje z boku, które pomogą Ci zawęzić możliwości. Pobierz Sudoku i opanuj tę technikę.

Wybierz urządzenie, aby uzyskać recenzję
Kategoria : Gry
Desenvolvedor : Brainium Studios
Sponsored Link
Za/Przeciw
Pros
- Ma do pięciu różnych poziomów trudności.

- Możesz dostosować ekrany.

- ranking, aby zobaczyć swoje programy.

- Twój system podpowiedzi.
CONS
- Jego wskazówki czasami nie są przydatne, gdy utkniesz.

- Wyższe poziomy są bardzo trudne.

- Zapisuje błędy, aby odjąć wynik.

- Nie ma wielu ekranów.
Kontynuuj pobieranie za darmo

Sudoku

Uzyskaj ostatnią recenzję 23.10.2020

Wolny
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij nam swoją aplikację za darmo do naszego sklepu. Bezpłatne statystyki, przegląd, pobieranie ...

Skontaktuj się z nami

Informacje Naszą misją jest umożliwienie ludziom wyświetlania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dlatego oferujemy szeroką gamę najlepszych wyników, recenzji, gier i aplikacji wideo, wiadomości o grach, zakupów i wiele więcej. Należy pamiętać, że nie jesteśmy powiązani z żadnym twórcą gier ani aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub w wynikach wyszukiwania, są autentyczne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje