Recenzję Terraria
 Przygoda, która pomoże Ci tworzyć, bawić się i odkrywać fantastyczne światy 
 Terraria recenzję, wiadomości, wskazówki, oceny i nie tylko 
Sponsored ads
Nasza stawka
6.0
Rozgrywka (9/10)
Historia (4/10)
Grafika (9/10)
Muzyka (3/10)
Wybory (5/10)
Przejrzeć

Odkrywanie świetnych gier to przyjemność. Znalezienie perełek z tytułów znanych jako „indies”, na podstawie badań, które mogą być mniejsze niż ich konkurenci, jest bardzo satysfakcjonujące. Istnieją wydania, które nie spodziewają się, że osiągną maksymalną popularność i nadal to robią. Te przykłady często pokazują, że hity nie zawsze muszą być potężnymi grami z oszałamiającą grafiką. Nie ma gwarancji sukcesu.
Re-Logic wraz z 505 Games wydało jedną z tego typu odsłon. Gra, którą warto poznać i odkryć. W 2011 roku wyprodukowali Terrarię na komputery, a wydarzenie najpierw rozprzestrzeniło się na konsole, a teraz jest też możliwość gry na telefonach komórkowych z systemem Android lub iOS.

Włoskie studia 505 Games są jednymi z najpotężniejszych w branży. Mają w swoim katalogu udział w dostawach rangi Sniper Elite III, Rocket League, Death Stranding, Dead By Daylight, Portal Knights czy Brothers: a Tale of two Sons. Niektóre z nich to znane gry mobilne.
Pobranie Terrarii na telefony komórkowe przybliży Cię do możliwości spotkania się z jedną z największych rewelacji ostatnich lat. Gra jest propozycją 2D z elementami RPG i częściami platformowymi. Produkt ma podobieństwo w mechanice do Minecrafta, ponieważ musimy przetrwać, tworzyć i być pomysłowi, aby nie umrzeć w losowo generowanym scenariuszu. Podobnie jak produkt Mojanga, znajdujemy się na otwartej mapie świata, z którą możemy wchodzić w interakcje. Jest to dostawa znana jako „piaskownica”.

Grając w Terrarię, wejdziesz w różnego rodzaju scenariusze. Od głębokich jaskiń pełnych niebezpieczeństw po kopalnie, plaże czy rezydencje pełne wrogów. Estetyka każdego poziomu jest bardzo szczególna, oryginalna i piękna w swoim własnym stylu. Możesz także zbudować własny świat i uwolnić wyobraźnię i kreatywność.
Jednym z najlepszych doświadczeń, jakie możesz mieć, jest rozgrywka wieloosobowa Terraria. Nowa wersja, którą możesz zainstalować na swoim telefonie komórkowym, obsługuje do 7 użytkowników, z którymi możesz łączyć się za pośrednictwem lokalnej sieci Wi-Fi lub online. Firma oferuje nawet dedykowany serwer mobilny na swojej oficjalnej stronie internetowej.

Obsługa postaci i elementów sterujących jest również zoptymalizowana pod kątem terminali mobilnych, a teraz będziesz mieć możliwość skonfigurowania sterowania tak, jak chcesz. Możesz nawet zmienić rozmieszczenie przycisków, aby przenieść swojego bohatera.
Zawartość produkcji 505 Games jest bardzo obszerna. Ma ponad 300 wrogów, z którymi możesz stawić czoła i ukraść ich skarby. Ponad 15 ostatecznych bossów z wyzwaniami, w których będziesz musiał włożyć to, co najlepsze. Duża liczba obiektów do zebrania i odkrycia, która przekracza 800 jednostek i ponad 20 map i scenariuszy.
Wśród innych zalet Terrarii jest to, że jest to jeden z najlepszych tytułów do wykorzystania swojej kreatywności przy projektowaniu światów, budowaniu i planowaniu scenariuszy. Ciesz się zaawansowanymi alternatywami konstrukcyjnymi, prostymi do zastosowania i łatwymi do przyswojenia. Możesz zaprojektować proste konstrukcje lub zaawansowane próbki architektoniczne.

Nasza rada i sztuczka, abyś mógł mieć satysfakcjonujące wrażenia z tej aplikacji, to daj się ponieść wyobraźni. Jest to gra zawierająca dużą ilość treści, które będziesz musiał poznać i stopniowo przyswajać. Na początku możesz znaleźć zbyt wiele informacji, ale jeśli pójdziesz krok po kroku, możesz skorzystać z kombinacji broni i narzędzi.
Terraria to gra dla zabawy, myślenia i kreatywności. Jego nieliniowa struktura oznacza, że ​​każdy gracz może mieć swoje doświadczenie, jeśli chodzi o uzyskanie propozycji Re-Logic razem z 505 Games. Nie przegap okazji, aby poznać jedną z niezwykłych rewelacji ostatnich lat.

Dzięki kolorowej przesyłce, z prostą i piękną grafiką, nie będziesz w stanie przestać grać w tym świecie pełnym fantazji. Jeśli chcesz zagrać w wersję mobilną, nie pożałujesz, ponieważ możesz cieszyć się treścią w pełni dostosowaną do tego typu terminala. Puść wodze wyobraźni, przeżyj przygodę, którą chcesz, tocz niesamowite bitwy i poznaj świat Terraria.

 
Czy chcesz bezpłatnie pobrać tę recenzję w formacie PDF?

Terraria

Uzyskaj ostatnią recenzję 22.06.2021
Sponsored ads
Za/Przeciw
Pros
- Bardzo popularna gra

- Gracz ma wiele możliwości

- Dobra grafika

- Doskonałe ustawienie
CONS
- Na początku może to być zbyt wiele informacji do przyswojenia

- Problemy z zapisywaniem informacji o grze

- Za dużo przycisków na elementach sterujących

- Pewne wady podczas uruchamiania gry

Wolny
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij nam swoją aplikację za darmo do naszego sklepu. Bezpłatne statystyki, przegląd, pobieranie ...

Skontaktuj się z nami

Informacje Naszą misją jest umożliwienie ludziom wyświetlania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dlatego oferujemy szeroką gamę najlepszych wyników, recenzji, gier i aplikacji wideo, wiadomości o grach, zakupów i wiele więcej. Należy pamiętać, że nie jesteśmy powiązani z żadnym twórcą gier ani aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub w wynikach wyszukiwania, są autentyczne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje