Recenzję The Game Of Life
 Tradycyjna gra planszowa dla całej rodziny, teraz dostępna na urządzeniach mobilnych 
 The Game of Life recenzję, wiadomości, wskazówki, oceny i nie tylko 
Sponsored ads
Nasza stawka
9.2
Rozgrywka (8/10)
Historia (2/10)
Grafika (4/10)
Muzyka (2/10)
Wybory (7/10)
Przejrzeć

Gry planszowe to jedna z najpiękniejszych tradycji rozrywkowych, jakie mają ludzie. Spędzanie godzin w obliczu różnych wyzwań, które sprawdzają naszą pomysłowość, intelekt i umiejętność projektowania taktyk w oparciu o system reguł, jest zadaniem równie przyjemnym, jak stymulującym umysł. Ponadto czynności te są zwykle prowadzone z rodziną i przyjaciółmi, wzmacniając tym samym więzi. Zabawa, wspólnota, rozrywka, wyzwania - wszystko to łączy się, gdy odkrywamy grę planszową. Może to być tradycyjna propozycja lub nowy projekt, ale zawsze znajdzie się ktoś, kto będzie chciał nam pomóc miło spędzić czas.

Angielskie studia Marmalade Game Studio postanowiły pójść o krok dalej w świecie gier planszowych i starały się dostosować najlepsze z nich do urządzeń mobilnych. Dziełem zapoczątkowanym w 2016 roku do tej pory wydali następujące tytuły: Clue, Sudoku, Battleship, Monopoly, Monopoly Sudoku oraz sagę jednej z wielkich klasyków propozycji dla całej rodziny The Game of Life. W tej sadze opublikowali The Game of Life, The Game of Life 2 i The Game of Life Vacations.
Połączenie możliwości grania w The Game of Life na Androida i iOS oznacza udostępnienie jednej z wielkich klasyków gier planszowych całej nowej generacji. Celem tytułu, jak sama nazwa wskazuje, jest życie. W związku z tym będziemy musieli przejść przez różne etapy życia człowieka, w których pojawią się miłość, rodzina, nieprzewidziane okoliczności, wydarzenia edukacyjne, ekonomiczne i zawodowe. Wszystko to przecina duża szansa i pewna strategia w podejmowanych przez nas decyzjach.

Pobierając grę The Game of Life na telefon komórkowy, znajdziesz całkowicie odnowioną wersję tej klasyki dla całej rodziny. Ciesz się tą edycją z grafiką 3D, interaktywnymi minigrami i postaciami, które ożywają, gdy zarządzasz ich przeznaczeniem.
Jedną z największych zalet dostawy Marmalade Game Studio jest to, że możesz grać w The Game of Life online i dla wielu graczy. W ten sposób spotkasz tysiące innych fanów jednej z najważniejszych gier w historii.
Jeśli z drugiej strony chcesz cieszyć się wrażeniami z przyjaciółmi lub rodziną, możesz to zrobić za pomocą lokalnej gry. W tej opcji maksymalna liczba graczy, którzy mogą wziąć udział, to trzy. Masz również opcję szybkiej gry, w której będziesz mieć różne warunki do osiągnięcia zwycięstwa.

Jeśli chcesz poznać ludzi, bawić się z innymi użytkownikami lub dzielić się słowami z osobami, z którymi grasz, będziesz mieć dostępny pokój czatu, w którym możesz przesyłać swoje myśli za pomocą emotikonów podczas gier.
Marmalade Game Studio proponuje ożywienie klasycznej gry planszowej na telefony komórkowe, komputery czy tablety. Studia starają się stworzyć tę aplikację, która będzie zabawna dla wszystkich członków rodziny. Aby doświadczenie nie było zawsze takie samo i nie nudzić się, będziesz miał do dyspozycji różne światy, aby przeżyć przygody. W przypadku zakupu przepustki sezonowej otrzymasz 7 nowych scenariuszy.
Jedną ze wskazówek, jak wygrać w The Game of Life, jest ostrożność. Nie dlatego, że jesteś ambitny, powinieneś być nieostrożny, a tym samym narażać się na utratę całego majątku, postępów lub osiągnięć. Chociaż niektóre propozycje mogą być kuszące, należy zachować ostrożność i myśleć w możliwie najbardziej strategiczny sposób. Szansa zawsze będzie czynnikiem w tej grze, ale musisz to również wziąć pod uwagę. W końcu trochę jak samo życie.

Poznaj tę aplikację i jeden z historycznych tytułów gier planszowych dla całej rodziny. Bez wątpienia jeden z najbardziej rozrywkowych, przyjaznych i wymagających produktów, jakie istnieją na rynku. Dzięki nowej wersji mobilnej będziesz mieć dostęp do wielu nowych opcji, które zapewnia technologia i opracowane przez studio, które poważnie iz zaangażowaniem traktuje przystosowanie gier planszowych do mobilnych terminali i komputerów.
Spróbuj szczęścia w życiu i mądrze buduj swoje przeznaczenie dzięki The Game of Life.

 
Czy chcesz bezpłatnie pobrać tę recenzję w formacie PDF?

The Game of Life

Uzyskaj ostatnią recenzję 28.11.2020
Sponsored ads
Za/Przeciw
Pros
- Niezbędny klasyk

- Dodaj nowe elementy do oryginalnej gry

- Opcja gry wieloosobowej

- Świetna zabawa
CONS
- Problemy z połączeniem

- Oprócz płatności, musisz zapłacić, aby uzyskać więcej treści

- Czasami nie możesz ukończyć gry

- Za dużo tekstu

Wolny
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij nam swoją aplikację za darmo do naszego sklepu. Bezpłatne statystyki, przegląd, pobieranie ...

Skontaktuj się z nami

Informacje Naszą misją jest umożliwienie ludziom wyświetlania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dlatego oferujemy szeroką gamę najlepszych wyników, recenzji, gier i aplikacji wideo, wiadomości o grach, zakupów i wiele więcej. Należy pamiętać, że nie jesteśmy powiązani z żadnym twórcą gier ani aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub w wynikach wyszukiwania, są autentyczne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje