Recenzję The Sims
 The Sims pozwolą ci na życie Twoich marzeń 
 The Sims recenzję, wiadomości, wskazówki, oceny i nie tylko 
Sponsored ads
Zrzuty ekranu
Nasza stawka
5.2
Rozgrywka (5/10)
Historia (3/10)
Grafika (2/10)
Muzyka (10/10)
Wybory (4/10)
Przejrzeć

Seria The Sims będzie fenomenem, dopóki nie będzie bardziej realistycznego symulatora życia, do tej pory praktycznie nie ma konkurencji ... I to nigdy nie jest zdrowa sytuacja. The Sims, najlepsza praca Maxisa, jest żywym przykładem.

 
Kiedy Sims wciąż wyłaniała się z horyzontu, wszystkim fanom serii wydawało się nowy początek, który przewyższy wszystko, co widzieliśmy do tej pory w tej grze. Te nadzieje nie są niczym dziwnym, ponieważ jesteśmy w czasach rewolucyjnej zmiany technologicznej, więc Sims 3, z niezmienną formułą rozgrywki i przestarzałą grafiką, wydawał się idealnym kandydatem do radykalnej transformacji.
 
Hodowcy jednak nadal wolą ewolucję, a zatem powolny proces ulepszania serii. I nie byłoby tak źle, gdyby nie całkowity brak konkurencji. Tempo zmian bardziej niż ślimaków, a tym samym skrytykowano dozowanie zawartości gry, w The Sims 4 doszło do absurdu ...
 
Czy warto się martwić o nową fabułę z tej serii? Oczywiście, ponieważ gra wciąż jest tym samym zjawiskiem, co narastanie w naszych oczach i zwiększanie atrakcyjności z każdą nową edycją ... patrząc tylko na początkową dawkę przyjemności serwowanej przez Maxisa, prawdziwy, naprawdę grywalny The Sims 4 może być czekamy może dopiero za rok lub dwa.
 
Z pewnością można powiedzieć, że oszustwa Simów zapewniają jeszcze więcej rozrywki. Dają nam wiele możliwości wpływania na świat simów. Jednocześnie, choć wymagania Simów nie robią dziś na nikim wrażenia, warto je poznać przed rozpoczęciem gry.

 

Sims 4 to gra symulacyjna życia, co oznacza, że ​​w zasadzie grasz rolę boga w tej grze i tworzysz własny lud o imieniu Sims. Możesz sprawić, by mieli rodziny, wybierasz ich zawody, wybierasz ich osobowości, możesz sprawić, by poznali miłość swojego życia lub możesz je rozdzielić. W rzeczywistości będziesz mieć nieskończone możliwości i dużo zabawy.

Co możesz zrobić, aby dostosować swoich Sims?


Zasadniczo na ekranie głównym masz kilka opcji, w tym bardzo przydatne menu i kliknięcie Lekcji. Zwykle dla osób rozpoczynających grę po raz pierwszy lekcje zostaną aktywowane. Jeśli przejdziesz do Opcje gry, możesz wprowadzić zmiany w opcjach rozdzielczości, możesz także zmienić typ ekranu, jeśli pracujesz na niższym systemie, możesz chcieć zmniejszyć niektóre z tych ustawień lub jeśli pracujesz na wyższym systemie. może sprawić, że będą wyższe.

Możesz także zmienić ustawienia audio. Możesz spróbować włączyć kamerę Sims 3. Wielu graczy uważa, że ​​jest to znacznie łatwiejsze w użyciu, jeśli masz koło do ciasta, zalecamy zabranie go przed rozpoczęciem. Po prostu naciśnij Zastosuj zmiany i gotowe. Możesz zacząć od stworzenia markowego domu, a to zabierze Cię do naprawdę fajnej części Sims 4 o nazwie Utwórz Sima. Czy musisz zdecydować, kim będą? Jaką będą mieć osobowość itp.


Możesz także nadać Simowi imię, możesz uczynić go mężczyzną lub kobietą. Możesz zmienić swój wiek jako senior, junior, teen lub child. Możesz zmienić ich głos lub nadać im styl chodzenia, a następną ważną rzeczą jest stworzenie ich osobowości. Jego osobowość składa się z aspiracji z palnikiem, a następnie trzech cech (w menu komórek miodu). Twoje cechy będą miały wpływ na działanie Twojego symulatora w grze, na przykład jeśli masz Kreatywnego Sima, będą bardzo dobrzy w twórczych działaniach, takich jak malarstwo lub muzyka. Podczas gdy genialny Sim będzie naprawdę dobry w logice. Z czasem twoje simy będą rozwijać umiejętności.


Załóżmy, że Twój Sim chce znaleźć swoją bratnią duszę, która wiele się nauczy, a wtedy możesz wybierać spośród różnych cech, takich jak romantyczny lub zalotny, żeby wymienić tylko kilka. Możesz także losowo wyglądać lub uciec, tworząc to, co wyobraża sobie ta osoba. Najlepszą rzeczą jest to, że możesz klikać i przeciągać różne części ich ciała, aby zmienić ich typ, a jeśli klikniesz na ich ciało, możesz uczynić je bardziej delikatnymi lub szczuplejszymi, możesz sprawić, że będą bardziej muskularne lub sprawią, że nie będą miały mięśni wcale nie Możesz spędzić cały dzień na tworzeniu swoich Simów.

Czy chcesz bezpłatnie pobrać tę recenzję w formacie PDF?

The Sims

Uzyskaj ostatnią recenzję 11.04.2021
Sponsored ads

Wykaż się inwencją twórczą, nadając Simom wyjątkowy wygląd i niepowtarzalne cechy osobowości, i zaszalej, wybierając stroje oraz fryzury. Z łatwością zbuduj Simom wymarzony dom i zaprojektuj idealne wnętrze oraz wystrój w grze mobilnej o niespotykanym dotąd stopniu szczegółowości. Przeżywaj ze swoimi Simami wzruszające i zabawne chwile: osiągajcie cele zawodowe, rozwijajcie hobby, zacieśniajcie związki i poprawiajcie jakość życia. Imprezuj ze znajomymi, udzielaj się towarzysko na mieście, bierz udział w wydarzeniach i rozdawaj naklejki swoim ulubionym Simom. Jakie historie opowiesz?

TWÓRZ NIEZWYKŁYCH SIMÓW
Personalizuj wygląd swoich Simów za pomocą fryzur, strojów, makijażu i dodatków. Od czubka głowy po koniuszki palców u stóp – możliwości są nieskończone! Spraw sobie również nadzwyczajną garderobę, korzystając z butiku Izzy'ego Fabulousa. Wybieraj dla swoich Simów cechy, takie jak „Aktywny” czy „Muzykalny”, a następnie rozwijaj ich osobowość wraz ze wzrostem ich doświadczenia życiowego.

ZBUDUJ IDEALNY DOM
Projektuj domy, w których Twoi Simowie będą doświadczać wszystkich uroków życia. Z łatwością personalizuj rozkład i wygląd domów, wybierając spośród szerokiej gamy mebli, urządzeń, dekoracji, a nawet kolekcji tematycznych. Następnie zabieraj Simów do wspaniałych lokali, takich jak pracownie mody, restauracje czy kluby nocne.

KSZTAŁTUJ STYL ŻYCIA SIMÓW
Pokieruj historiami swoich Simów – wpływaj na ich kariery, hobby, związki i życie rodzinne. Wybierz ekscytującą ścieżkę kariery, na przykład projektanta mody albo lekarza, i pasjonujące hobby, takie jak gotowanie czy gra na gitarze. Nawiązuj przyjacielskie lub romantyczne relacje z innymi Simami i podejmuj ryzyko, próbując skraść całusa bądź opracować nowatorski przepis. Załóż rodzinę i wytycz szlak następnym pokoleniom, przekazując wyjątkowe pamiątki.

BAW SIĘ Z INNYMI GRACZAMI
Organizuj imprezy i wybieraj się ze swoimi Simami na przyjęcia do innych, aby udzielać się towarzysko i zdobywać nagrody. Chwal się swoim domem, nawiązuj romanse, a nawet podejmuj decyzje o przeprowadzce do Simów innych graczy. Dołączaj do wydarzeń codziennych, takich jak „Szybkie randkowanie w parku” czy „Festiwal muzyczny na rynku”. Poznawaj Simów innych graczy na imprezach lub na mieście i korzystaj z naklejek, by dawać im znać o ich uroku, powabie czy wyjątkowości!

Wspieraj swoich Simów w sprawach codziennych i w doniosłych momentach na przeróżne sposoby i sprawdź, gdzie poniesie ich życie, w The Sims Mobile!Porady

- nie musisz się przejmować potrzebami simów

- Nie musisz poświęcać całego dnia na spełnianie potrzeb Simów
Za/Przeciw
Pros
- Nowe animacje.

- Dobra interakcja.

- Ulepszony interfejs.

- Bardziej intuicyjny kreator i tryb kompilacji.
CONS
- Może się powtarzać.

- Wszechogarniający brak opcji i podstawowych udogodnień.

- W opcjach gry nie ma wielu małych dzieci.

Najnowsze AKTUALNOŚCI

The Sims poddają recyklingowi swoje nowe rozszerzenie

The Sims poddają recyklingowi swoje nowe rozszerzenie

Aktualności

5 czerwca pojawi się nowa aktualizacja do najważniejszej prawdziwej gry symulacyjnej wszechczasów. Nazywa się Ecological Life, a firma EA rozpowszechniła zwiastun ze szczegółami zawartości. Będzie miało bezprecedensowe miasto, miejsca pracy związane z dbaniem o środowisko miejskie mogą być zajęte, a wśród sąsiadów odbędzie się głosowanie w celu podjęcia decyzji, jakie środki ekologiczne należy zastosować w sąsiedztwie


Ważna wiadomość dla The Sims Mobile

Ważna wiadomość dla The Sims Mobile

Aktualności

Najnowsza aktualizacja The Sims Mobile spełniła prośbę fanów. Od czasu zainstalowania treści w maju użytkownicy popularnej gry symulacyjnej na telefony komórkowe mają możliwość budowania na wielu poziomach. Nowa treść dodała także wydarzenie Sweet Challenge „Industrial Urbanity”, które przyznaje ważne nagrody


Czy będzie film o The Sims?

Czy będzie film o The Sims?

Aktualności

Specjalistyczna strona GWW twierdziła, że ​​posiada informacje z głównych źródeł, że popularna gra symulacyjna będzie miała swój film w fazie rozwoju. Studio odpowiedzialne będzie za Legendary Entertainment, a wkrótce pojawi się też wersja SimCity. Plotki zachęcają do refleksji na temat związku między grami wideo a kinem


Simowie zmieniają ekrany, będą mieli swój własny reality show

Simowie zmieniają ekrany, będą mieli swój własny reality show

Nagłówek

Electronic Arts poinformowało dziś o premierze tego lata „The Sims Spark'd”, nowego reality show, w którym 12 uczestników będzie musiało walczyć o stworzenie najlepszej postaci z nagrodą dla zwycięzcy w wysokości 100 000 $. Będzie emitowany w amerykańskiej sieci TBS. Debiut odbędzie się na jego profilu na YouTube 17 lipca, a nowe odcinki będą miały miejsce w każdy piątek i sobotę. Ta wersja społecznościowej gry sim będzie również dostępna w następny poniedziałek na kanale BuzzFeed Multiplayer. Dynamika polega na tworzeniu przez różne wyzwania najlepszych postaci, domów i historii życia. Gospodarzem tej przestrzeni będzie Rayvon Owen, który będzie częścią programu American Idol, a kandydatami do wygrania będą również znane osobistości z Internetu. Właśnie skończył 20 lat, The Sims ma cztery alternatywne wersje i jest najlepiej sprzedającą się serią gier wideo w historii


The Sims 4 jest teraz dostępny na Steamie

The Sims 4 jest teraz dostępny na Steamie

Nagłówek

Produkcja Maxis trafi do sprzedaży na platformie Valve. Ogłoszenie miało miejsce podczas EA Play Live 2020. Kiedy ogłoszono, że wiele ich gier można znaleźć za pośrednictwem Steam, nie było wiadomo, czy wśród nich znajdą się The Sims. Od tego momentu cała treść sagi symulacji społecznej będzie dostępna dla jej subskrybentów. Jeśli zdecydujesz się na opcję zakupu, możesz ją kupić do 9 lipca po obniżonej cenie za jedyne 19,99 EUR, czyli o 50% mniej niż zwykle. The Sims 4 to jeden z tytułów z większą liczbą obserwujących firmę, został wydany w 2014 roku na PC, choć szybko wydali swoją wersję na PlayStation 4 i Xbox One, z mnóstwem adaptacji i rozszerzeń. Najnowsze, Ekologiczne życie, odbywa się w Evergreen Harbour


Kosmetyki MAC uzupełniają The Sims

Kosmetyki MAC uzupełniają The Sims

Nagłówek

Jedną z zalet The Sims są aktualizacje i ilość dodawanych okresowo treści. Nowości pojawiają się w grze symulacyjnej z możliwością wykorzystania kosmetyków MAC do tworzenia simów. Firma kosmetyczna zaaranżowała 12 oryginalnych stylizacji, które obejmują opcje cieniowania, ust i policzków oraz kredki do oczuWolny
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij nam swoją aplikację za darmo do naszego sklepu. Bezpłatne statystyki, przegląd, pobieranie ...

Skontaktuj się z nami

Informacje Naszą misją jest umożliwienie ludziom wyświetlania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dlatego oferujemy szeroką gamę najlepszych wyników, recenzji, gier i aplikacji wideo, wiadomości o grach, zakupów i wiele więcej. Należy pamiętać, że nie jesteśmy powiązani z żadnym twórcą gier ani aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub w wynikach wyszukiwania, są autentyczne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje