Bezpłatne pobieranie recenzji Adblock Plus
Po kliknięciu Pobierz teraz nastąpi przekierowanie do pobrania naszej recenzji PDF Adblock Plus za darmo. Upewnij się, że każde pobranie jest pobierane z naszych serwerów, więc będziesz bezpieczny. Otrzymasz tylko dokumenty w formacie pdf, które zostaną załadowane w innym formacie.

Forest

Forest

Dzięki Forest osiągniesz swoje cele, zwiększając wydajność i poprawiając poziom koncentracji, obserwując, jak rośnie Twój własny cyfrowy las. Zasadź drzewo i zablokuj telefon komórkowy, aby rosnąć, za każdym razem, gdy go podniesiesz i użyjesz, postęp zatrzyma się, powodując jego obumarcie.


Letgo

Letgo

Najlepszy sposób na sprzedaż lub zakup produktów używanych. Letgo to wirtualna platforma, w której bezpieczeństwo jest jednym z głównych aspektów zapewniających zwinne i bezpieczne doświadczenie. Wyszukaj oferty w pobliżu i skontaktuj się z zarejestrowanymi i zweryfikowanymi użytkownikami.


Gshow

Gshow

Gshow to aplikacja do przeglądania wszystkich treści dostępnych w powieściach Globo, reality show, Big Brother Brazil, serialach telewizyjnych i programach.


Dying Light

Dying Light

Techland jest specjalistą od gier o zombie i przedstawia nam nową odsłonę z Dying Light. Tytuł dostępny na konsole i komputer jest rozwijany w otwartym świecie, w którym musimy przetrwać w mieście pełnym nieumarłych.


Reddit

Reddit

Reddit to jedna z największych witryn na świecie i jest obecnie bardzo popularna. To platforma, na której użytkownicy dodają newsy, a pozostali będą głosować pozytywnie lub negatywnie, tworząc debatę na ten temat. Jego celem jest zdobycie największej liczby głosów.


Icloud

Icloud

iCloud to aplikacja wbudowana w każde urządzenie Apple. Jest to platforma chmurowa, która umożliwia bezpieczne przechowywanie wszystkich filmów, zdjęć, notatek, plików itp., Oferując dostęp online z dowolnego miejsca iz dowolnego urządzenia marki, które zostało zsynchronizowane z kontem.O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje