Recenzję Facebook Avatar
 Najlepsza gra do tworzenia mini-karykatur ludzi w sieci 
 Facebook Avatar recenzję, wiadomości, wskazówki, oceny i nie tylko 
Zrzuty ekranu
Nasza stawka
9.1
Rozkład (9/10)
Funkcjonalność (7/10)
Berło (2/10)
Aktualizacje (2/10)
Synchronizacja (4/10)
Przejrzeć

Dzisiaj prawie każdy ma Facebooka lub minimalnie wie, o co chodzi. Media społecznościowe pomagają zbudować bazę fanów, która może być bardzo korzystna w przyciąganiu nowych klientów, zwiększaniu sprzedaży i rozwijaniu długoterminowych relacji z klientami.

Tworzenie własnej strony fanowskiej może mieć swoje zalety, ponieważ jest bezpłatne, strony są publiczne, możesz promować swoją firmę i mianować administratorów, jest indeksowane przez wyszukiwarki, ma interaktywne treści, może być zintegrowane z twoją witryną, ma statystyki odwiedzin, nie Ma limit fanów lub obserwujących.

Oprócz wyżej wymienionych, Fan Page poprawia rozpoznawalność Twojej marki, umożliwiając Twojej firmie osiągnięcie większego sukcesu, za każdym razem, gdy fan dokonuje obserwacji, komentarze te są wyświetlane nie tylko na Twojej stronie Fan, ale także na ich własnym profilu Facebook.

Bardzo fajną nową funkcją, która została dodana do Facebooka w zeszłym roku i która miała wpływ na jej ostatnią aktualizację, jest „Avatar na Facebooku”, postrzegany jako świetny sposób na przedstawienie się klientom lub znajomym.

Wszyscy będą się zastanawiać, co to jest Avatar na Facebooku? Zasadniczo jest to nowa funkcja, którą masz na Facebooku, w której możesz przesłać zdjęcie siebie lub swojej firmy lub zespołu rodzinnego i tworzyć własne wirtualne lalki lub awatary

Jeśli zastanawiasz się, jak utworzyć własnego Avatara, wyjaśnię, jak łatwo to zrobić z telefonu komórkowego, czy jest to Android, czy iOS

Pierwszą rzeczą, którą musisz mieć, jest najnowsza wersja Facebooka Zainstalowana na telefonie komórkowym, jeśli jeszcze jej nie masz, nie martw się, po prostu wejdź do sklepu z aplikacjami na telefonie i umieść Facebooka w wyszukiwarce, gdy tylko się pojawi, po prostu musisz kliknij aktualizuj, aby zaktualizować do najnowszej wersji.

Po wejściu do aplikacji mobilnej Facebook 3 linie ustawień pojawiają się w prawym górnym rogu i klikamy ją, przewijamy w dół, gdzie pokazuje więcej, klikamy tam i jak widać, pojawia się opcja Awatary, wchodzimy A teraz, jak widać, zostanie załadowana karta, która nauczy Cię, jak skonfigurować pierwszego awatara i jak utworzyć Avatar na Facebooku.

Pierwszą rzeczą, którą twój Avatar oferuje do skonfigurowania, jest odcień skóry, fryzura (która może być krótka, długa lub średnia), kolor włosów, kształt twarzy, cechy lub jeśli masz piegi lub nie, takie rzeczy, kształt oczu, kolor oczu, jeśli jesteś dziewczyną, czy nie, jeśli chcesz mieć makijaż, możesz go nałożyć, kształt brwi, jeśli masz okulary lub nie, kształt nosa lub ust, uszu, włosów twarz, cera w zależności od tego, czy jesteś silniejszy czy cieńszy, ubrania, czapki itp.

Aby zobaczyć, czy go przybiłeś, czy nie masz możliwości naciśnięcia lustra po prawej stronie przed zakończeniem i zobaczysz siebie, naciśnij klawisz, aby utworzyć swojego Awatara. Zobaczysz spersonalizowane naklejki, których możesz użyć w Facebook Messenger swojej postaci Avatara. Utworzenie awatara jest tak proste, śmiało i stwórz własny!

Jeśli jesteś świetnym twórcą awatarów lub chcesz zostać jednym z nich, będziesz zainteresowany wiedzą, jak edytować awatara na Facebooku.

Aby edytować swój awatar, kliknij ikonę ołówka, która pojawia się obok wcześniej utworzonego. Tutaj możesz zmienić wybrane aspekty, przewijając opcje w górnej zakładce i wybierając dolną część ekranu. Po edycji awatara naciśnij Gotowe.

Zmiany zostaną naliczone w dniu. Po załadowaniu kliknij „Dalej” i „Gotowe”, a zmiany zostaną zapisane w Twoim avatorze na Facebooku.

Możesz także edytować swój awatar na Facebooku w inny sposób. Na ścianie na Facebooku kliknij „Komentarz” do postu, który widzisz od znajomych lub znajomych, i kliknij ikonę buźki obok opcji „GIF”. Teraz w prawym górnym rogu kliknij „Edytuj awatar”, a przejdziesz do opcji, w której awatar pojawia się wraz z ołówkiem, dzięki czemu możesz kliknąć i zacząć to robić!

Czy chcesz bezpłatnie pobrać tę recenzję w formacie PDF?

Facebook Avatar

Uzyskaj ostatnią recenzję 29.06.2022
Za/Przeciw
Pros
- Pomóż rozwinąć wyobraźnię.

- jest fajnie.

- Masz wiele opcji.

- Łatwy w użyciu.
CONS
- To może nie być do ciebie podobne.

- Brakuje niektórych funkcji.

- Czasami robi się bardzo wolno.

- Załadowanie zajmuje trochę czasu.

Najnowsze AKTUALNOŚCI

Co musisz wiedzieć, aby Twój awatar z Facebooka wyglądał bardziej jak Ty

Co musisz wiedzieć, aby Twój awatar z Facebooka wyglądał bardziej jak Ty

Aktualności

W końcu pojawił się Facebook Avatar, aby móc z niego korzystać, jest tak proste, jak zaktualizowanie najczęściej używanej sieci społecznościowej na świecie do najnowszej wersji i rozpoczęcie tworzenia spersonalizowanej naklejki. Dzięki różnego rodzaju szczegółom możesz wybrać wszystkie funkcje, które chcesz, aby mieć, dodać je do swoich publikacji, używać ich w Messengerze, a nawet wysyłać do innych aplikacjiWolny
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij nam swoją aplikację za darmo do naszego sklepu. Bezpłatne statystyki, przegląd, pobieranie ...

Skontaktuj się z nami

Informacje Naszą misją jest umożliwienie ludziom wyświetlania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dlatego oferujemy szeroką gamę najlepszych wyników, recenzji, gier i aplikacji wideo, wiadomości o grach, zakupów i wiele więcej. Należy pamiętać, że nie jesteśmy powiązani z żadnym twórcą gier ani aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub w wynikach wyszukiwania, są autentyczne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje