Bezpłatne pobieranie recenzji Facebook Avatar
Po kliknięciu Pobierz teraz nastąpi przekierowanie do pobrania naszej recenzji PDF Facebook Avatar za darmo. Upewnij się, że każde pobranie jest pobierane z naszych serwerów, więc będziesz bezpieczny. Otrzymasz tylko dokumenty w formacie pdf, które zostaną załadowane w innym formacie.

Word with Friends

Word with Friends

Zynga oferuje tę zabawną grę, w której możesz pokazać swoje mistrzostwo w pisaniu liter. Dzięki Word with Friends będziesz mógł rzucić wyzwanie znajomym lub ludziom z całego świata, podejmując te wyzwania, w których gromadzisz najlepsze słowa na tablicy, łącząc kafelki i uzyskując najwyższe wyniki.


Candy Crush Saga

Candy Crush Saga

Candy Crush Saga to jedna z najpopularniejszych gier w historii, z milionami graczy na całym świecie, która sprawi, że oszalejesz na punkcie słodyczy.


WhatsApp

WhatsApp

WhatsApp to bezpłatna wieloplatformowa usługa przesyłania wiadomości VoIP (VoIP) należąca do Facebooka, która umożliwia użytkownikom wysyłanie wiadomości tekstowych i głosowych, wykonywanie połączeń głosowych i wideo oraz udostępnianie zdjęć, dokumentów, lokalizacji użytkowników, itd. Możesz używać Whatsapp z urządzenia mobilnego, tabletu lub komputera.


Safari

Safari

Safari to najszybsza i najbardziej energooszczędna przeglądarka internetowa dla wszystkich urządzeń. Nie musisz martwić się o przeglądanie go, wiele jego funkcji związanych jest z Twoją prywatnością i posiada szeroki wybór widżetów oraz liczne rozszerzenia pozwalające na personalizację przeglądarki.


Slack

Slack

W takich czasach nie powinieneś zaprzestać używania narzędzia tak potężnego jak Slack. Program jest bardzo kompletny, użyteczny i łatwy w obsłudze niezależnie od wielkości Twojej firmy. Umożliwia wymianę wszystkich typów plików, połączenia głosowe i audio oraz zapisywanie historii wiadomości.


Snapchat

Snapchat

Snapchat to aplikacja do obsługi wiadomości, która obsługuje bardzo ładne funkcje multimedialne, takie jak filtry i animowane gify. Możesz pobrać aplikację za darmo i zainstalować na swoim smartfonie. Ludzie wybierają, co udostępniać znajomym i listom znajomych, mają ograniczony czas, a potem stają się niedostępni dla swoich odbiorców.O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje