Bezpłatne pobieranie recenzji RAM & Game Booster
Po kliknięciu Pobierz teraz nastąpi przekierowanie do pobrania naszej recenzji PDF RAM & Game Booster za darmo. Upewnij się, że każde pobranie jest pobierane z naszych serwerów, więc będziesz bezpieczny. Otrzymasz tylko dokumenty w formacie pdf, które zostaną załadowane w innym formacie.

Gears 5

Gears 5

Gears 5 to strzelanka z perspektywy trzeciej osoby. Opracowany przez The Coalition i opublikowany przez Xbox Game Studios. Jest to piąta część tej sagi i oferuje znacznie więcej zabawy niż wcześniej, z większą swobodą poruszania się po mapie i wieloma trybami gry dla wielu graczy.


Amazon Prime Now

Amazon Prime Now

Dzięki usłudze Amazon Prime Now możesz pilnie dokonać wszystkich potrzebnych zakupów z telefonu komórkowego w produktach spożywczych, czyszczących i higienicznych. Porównaj ceny i oszczędzaj, otrzymując zamówienie w ciągu dwóch godzin od jego złożenia.


AccuWeather

AccuWeather

AccuWeather to najlepsza aplikacja do łatwego i szczegółowego poznania prognozy pogody. Dzięki niemu możesz poznać pogodę z piętnastodniowym wyprzedzeniem i inne szczegóły, takie jak ilość kurzu w powietrzu lub ścieżkę huraganu dzięki funkcji radaru.


KineMaster

KineMaster

Jeśli jesteś fanem udostępniania swoich filmów w mediach społecznościowych, to jest to aplikacja dla Ciebie. KineMaster to bezpłatne narzędzie cyfrowe do pobrania na Androida i iOS. Zawiera szeroką gamę efektów, filtrów i zasobów, dzięki którym wszystkie Twoje filmy będą najbardziej oryginalne i wysokiej jakości.


Google Play Services

Google Play Services

Usługi Google Play są odpowiedzialne za połączenie wszystkich usług i aplikacji telefonu komórkowego z usługami świadczonymi przez narzędzia Google. Funkcje są bardzo zróżnicowane, między innymi synchronizacja kontaktów, oferowanie wyników wyszukiwania, dostęp do lokalizacji czy usług gier.


Fall Guys

Fall Guys

Fall Guys to jeden z największych sukcesów ostatnich czasów i wprowadził na rynek kolorową, zabawną i ambitną propozycję. Propozycja Mediatonic z formatem typu Battle Royale przedstawia konkurencję o bardzo dobrze dopracowanych i oryginalnych poziomach. Jest dostępny na konsole i komputery.O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje