Recenzję Snapchat
 Twórz własne animowane filtry i udostępniaj je znajomym 
 Snapchat recenzję, wiadomości, wskazówki, oceny i nie tylko 
Zrzuty ekranu
Nasza stawka
7.4
Rozkład (7/10)
Funkcjonalność (10/10)
Berło (7/10)
Aktualizacje (4/10)
Synchronizacja (5/10)
Przejrzeć

Jeśli spojrzymy na najczęściej pobierane listy aplikacji z App Store i Google Play, z pewnością zajmiemy najwyższe pozycje dzięki Snapchat, aplikacji, o której dzisiaj będziemy rozmawiać. Od momentu oficjalnego wejścia na rynek w 2010 roku, nadal się rozwija i ma obecnie miliony użytkowników na całym świecie, którzy bardzo lubią wszystkie funkcje tej bardziej niż interesującej aplikacji.

Stworzony w 2010 roku przez Evana Spiegela, Bobby'ego Murphy'ego i Reggie Browna, kiedy jeszcze byli studentami Uniwersytetu Stanforda w Stanach Zjednoczonych, udało mu się z czasem wynaleźć na nowo i przyciągnąć wzrok innych wielkich firm, takich jak Facebook, w których zawsze miał uważaj na możliwy zakup za ogromną sumę pieniędzy. Obecnie ta popularna aplikacja z odcieniami sieci społecznościowej jest obsługiwana przez Snap Inc.

Gdybyśmy musieli wyjaśnić możliwości, jakie oferuje nam Snapchat, z pewnością byłoby to skomplikowane i obecnie zakres oferowanych przez nas funkcji jest bardzo szeroki. Chociaż tak, nadal najważniejsze jest nagrywanie filmów lub robienie zdjęć z wykorzystaniem dostępnych filtrów, które zmieniają się od czasu do czasu, aby nikt nie mógł się nudzić.

Filtry te są najbardziej zróżnicowane i pomimo faktu, że wiele innych aplikacji próbowało je skopiować, żadnemu nie udało się znaleźć klucza do sukcesu. Korzystając z wielu dostępnych, możemy być uroczym królikiem, prawdziwym prywatnym detektywem lub wyglądać, jakbyśmy wybrali się na wakacje na jakąś rajską wyspę na Karaibach.

 

Po pobraniu Snapchat i otwarciu aplikacji, pierwszą rzeczą, którą możesz zobaczyć przed sobą, jest (przedni) aparat, innymi słowy, jesteś gotowy do zrobienia selfie. Jeśli po prostu naciśniesz przycisk, możesz nacisnąć filtry gwiezdne, to takie proste. Jeśli naprawdę przytrzymujesz palec i kontynuujesz przeciąganie, możesz dodać dwa filtry jednocześnie, co jest dość imponujące. Aplikacja jest nieco bardziej interaktywna i możesz manipulować obrazami, na przykład dodając datę lub godzinę.


Kolejną podstawową rzeczą w Snapchacie jest dodawanie tekstu: stukanie w ekran, a jeśli dotkniesz małego T w górnym rogu, zmieni rozmiar tekstu, abyś mógł go przesuwać i dodawać kolory lub emotikony. Możesz nawet używać emotikonów jako szablonów, na przykład powiedzmy, że chcesz narysować jednorożca: możesz uzyskać emoji jednorożca, umieść go tam, gdzie chcesz, a następnie użyj kolorów i narysuj go i prześledzić za pomocą pożądanych kolorów, a następnie po prostu usuń emoji. W ten sposób możesz stworzyć fajne projekty i zaimponować znajomym.

 
Po przesunięciu palcem w dół główna strona profilu spadnie płynnie i może być konieczne dodanie awatara. Twój awatar może zawierać tylko twoje zdjęcie, ale także pięć szybkich obrazów, które wyglądają jak animacja gif. To naprawdę fajne w porównaniu do pojedynczego obrazu, daje miejsce na większą kreatywność. Kiedykolwiek chcesz, możesz także zmienić swój awatar i swoje imię, możesz dodawać znajomych lub blokować ich.

Jeśli przejdziesz do ustawień użytkownika, a następnie przewiniesz w dół do opcji Zarządzaj, możesz włączyć tryb podróży, co w zasadzie spowoduje, że twoje historie i migawki innych osób nie będą ładować się automatycznie, więc będziesz musiał je kliknąć, aby naładuj je, a zaoszczędzisz tylko dużo baterii i danych. Również w Ustawieniach znajduje się sekcja emnojis Znajomi, dzięki czemu znasz emoji, które pojawiają się z nazwiskiem każdej osoby: możesz zobaczyć, co oznaczają, i możesz je zmienić, co jest świetne.

Jeśli chcesz wiedzieć, czy znajomi dodali go ponownie, możesz to sprawdzić, klikając profil znajomego, a jeśli widzisz ich natychmiastowy wynik pod ich nazwiskiem, oznacza to, że dodali go ponownie, ale jeśli nie, zobaczysz tylko jego imię i nazwisko. Nazwa użytkownika oznacza, że ​​je dodałeś, ale nie zostały dodane ponownie. To może pokazać ci, kto naprawdę cię kocha i po prostu chce twojej uwagi.

Wszystko to i wiele więcej znajdziesz podczas pobierania aplikacji Snapchat i możesz się dobrze bawić, jak nigdy dotąd!

Czy chcesz bezpłatnie pobrać tę recenzję w formacie PDF?

Snapchat

Uzyskaj ostatnią recenzję 16.08.2022

Ponadto każdy użytkownik ma możliwość robienia zdjęć lub filmów, dodając nie tylko filtry, o których mówiliśmy, ale także teksty lub różne rysunki. Można to udostępnić innym uzytkownikom przez okreslony czas. Jest to coś, co „skopiowało” wiele innych aplikacji, takich jak Instagram, chociaż w niektórych przypadkach bez powodzenia.


Wraz z upływem czasu Snapchat dodawał opcje i funkcje. Chociaż wiele ludzi zakładało utratę popularności aplikacji, wraz z postępami Instagrama i Facebooka, dziś nadal jest jedną z najbardziej udanych aplikacji z rosnaca liczba pobran zarówno w Google Play, jak i App Store, gdzie jest dostępna do pobrania za darmo.


Snapchat próbował ostatnio zdywersyfikować swoją działalność, jednak bez większego sukcesu. Wydaje się, że użytkownicy lubią filtry i wiele opcji, które sa oferowane od początku powstania aplikacji. Osiagneli ogromny sukces, który trwa do dzisiaj. Gotowy, aby zanurzyć się w atrakcyjnym i zabawnym świecie Snapchat?Porady

- Nie nadużywaj filtrów Snapchat, bo prędzej czy później twoi znajomi sie znudza

- Uważnie obserwuj swój smartfon, Snapchat nieustannie korzysta z kamery i stałego połączenia z siecią

- Możesz nie znaleźć bardziej rozrywkowej i darmowej aplikacji
Za/Przeciw
Pros
- "To najbardziej zabawna aplikacja, która zapewni Ci wiele godzin zabawy, a także zbiór najśmieszniejszych zdjęć i filmów”

- "Jest to całkowicie darmowa aplikacja i bez zbyt wielu reklam”

- "Szyfrowanie całościowe”

CONS
- "Czasami filtry oferowane przez Snapchat psują każde zdjęcie”

- "Korzystanie z tej aplikacji poważnie wpływa na zużycie danych przez naszą stawkę telefoniczną, więc nie trać z oczu tych danych”

- "Bateria smartfonów nie jest nieskończona, a jeśli użyjesz Snapchata, nawet nie będziesz w stanie powiedzieć, że trwa długo”

Najnowsze AKTUALNOŚCI

Snapchat potępia rasizm i działa przeciwko przemocy ze względu na płeć

Snapchat potępia rasizm i działa przeciwko przemocy ze względu na płeć

Aktualności

Serwis społecznościowy mówił o wydarzeniach, które spowodowały zabójstwo George'a Floyda we współpracy z innymi dużymi firmami w Stanach Zjednoczonych. CEO firmy, Evan Spiegel, ujawnił list na oficjalnej stronie. Ponadto od maja Snapchat pracuje nad zwalczaniem przemocy domowej w wyspecjalizowanej organizacji


Nowe funkcje w Snapchacie

Nowe funkcje w Snapchacie

Nagłówek

Ostatnia aktualizacja Snapchata miała miejsce w 2017 roku i od tego czasu nie wprowadzono żadnych drastycznych zmian przynajmniej do tej pory. Dopóki twoja aplikacja jest aktualna, zauważasz ulepszenia, więc przede wszystkim sprawdź, czy ma najnowszą wersję. Aby rozpocząć od najbardziej użytecznej ostatnio wydanej funkcji: „Here For You”, kompleksowa usługa, która pokazuje lokalne źródła na takie tematy, jak opieka psychiczna czy świadomość przemocy domowej. Jest także nowa sekcja dla COVID-19 z bitmojis i filtrami. Na początku tego roku wprowadzono Bitmoji TV - to animowana seria bitmojis tworzona przez ciebie i twoich znajomych oraz emitowana co tydzień. Kolejną nową funkcją jest Snapchat Cameos: odrywa głowę od selfie i dołącza do zabawnego filmu, który można wysłać znajomym. Istnieją również nowe Snap 3D, które pozwalają robić selfie 3D i wysyłać je


Zwiększenie zapasów Snapchat

Zwiększenie zapasów Snapchat

Nagłówek

Po marszu w zapasach w marcu uważano, że Snapchat nie może dalej rosnąć. Akcje Snap wzrosły ostatnio do 23 USD z 11 USD, co zaczęło się od pakietu wartego wiele milionów dolarów, który pomógł giełdzie. Wzrost ten był również napędzany ogłoszeniem różnych aktualizacji, takich jak AR, lokalne obiektywy, Bitmoji do gier oraz poszerzona współpraca z Zynga. Firma zaprezentowała swój pierwszy program „The Drop”, będący współpracą projektantów i celebrytów z branży streetwear. W ten sposób starają się zaangażować swoich widzów, aby stali się kupującymi. Rozwój firmy w ostatnich latach uważany jest za stały. Chociaż akcje Snap są w najlepszym wydaniu, uważa się, że będą nadal rosły. W wyniku blokady użytkownicy stali się bardziej aktywni, a wzrost przychodów firmy szacuje się na 44% w samym pierwszym kwartale 2020 r


Związek Gucci i Snapchat rewolucjonizuje zakupy online

Związek Gucci i Snapchat rewolucjonizuje zakupy online

Nagłówek

Włoska marka współpracuje z aplikacją w celu stworzenia pierwszych okularów rozszerzonej rzeczywistości, które dadzą możliwość przymierzenia każdego rodzaju buta bez fizycznego. Luksusowa marka jako pierwsza postawiła na tego typu technologię, która będzie miała opcję „kup teraz”. W tej chwili dostępne będą tylko cztery modele obuwia


Możesz teraz kupić bilety za pomocą Snapchata

Możesz teraz kupić bilety za pomocą Snapchata

Nagłówek

Możesz to teraz zrobić z Minis, bezprecedensowej platformy Snapchat. Aplikacja do natychmiastowej fotografii zmienia się na nowo, aby dostosować się do nowej normy. Dzięki tej aplikacji użytkownicy mogą wykonywać zadania takie jak joga poprzez Headspace lub uczyć się języków za pomocą Flashcards. Najważniejsze jest to, że możesz rezerwować bilety na imprezy w czasie rzeczywistym z przyjaciółmi


Aparat Snapchat nie działa

Aparat Snapchat nie działa

Nagłówek

Doniesiono, że 66% użytkowników Snapchata ma problemy z robieniem zdjęć lub nagrywaniem wczoraj 13 lipca. Niektóre z nich - 18%, również nie były w stanie wysyłać przystawek w aplikacji do obsługi wiadomości multimedialnych. Pomoc techniczna Snapchat wzięła na swoje oficjalne konto na Twitterze, aby upewnić się, że są świadomi problemu i obecnie go analizująWolny
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij nam swoją aplikację za darmo do naszego sklepu. Bezpłatne statystyki, przegląd, pobieranie ...

Skontaktuj się z nami

Informacje Naszą misją jest umożliwienie ludziom wyświetlania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dlatego oferujemy szeroką gamę najlepszych wyników, recenzji, gier i aplikacji wideo, wiadomości o grach, zakupów i wiele więcej. Należy pamiętać, że nie jesteśmy powiązani z żadnym twórcą gier ani aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub w wynikach wyszukiwania, są autentyczne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje