Recenzję Homescapes
 Zaprojektuj dom swoich marzeń, bawiąc się z Homescapes 
 Homescapes recenzję, wiadomości, wskazówki, oceny i nie tylko 
Nasza stawka
8.6
Rozgrywka (8/10)
Historia (2/10)
Grafika (3/10)
Muzyka (2/10)
Wybory (5/10)
Przejrzeć

Utrzymywanie porządku w domu nigdy nie było tak zabawne. Odkryj jedną z najbardziej zabawnych, autentycznych i oryginalnych części katalogu bezpłatnych gier mobilnych. Powiemy Ci wszystko, co musisz wiedzieć o jednej z najczęściej pobieranych bezpłatnych aplikacji z wirtualnych sklepów na Androida i iOS.

Studio Playrix to firma, która powstała w 2004 roku jako małe studio, a dziś stała się znakiem jakości, jeśli chodzi o darmowe produkcje na telefony komórkowe i tablety. Od 2011 roku mają projekty, które należą do pięćdziesięciu, które wygenerowały najwięcej pieniędzy w Google Play Store, wirtualnym sklepie dla systemów operacyjnych Android. Zatrudniają 2500 pracowników na całym świecie, a wśród ich sukcesów możemy znaleźć: Township, Fishdom, Gardenscapes, Manor Matters, Wildscapes i Homescapes.

Granie w Homescapes to jedna z najlepszych opcji dla tych użytkowników, którzy lubią zróżnicowane, zabawne raty i wiele alternatyw. Celem będzie pomoc sympatycznemu lokajowi Austinowi w naprawie domu, który ma pod jego opieką, i przywróceniu go nienagannym, dobrze udekorowanym i bezproblemowym.
Aby osiągnąć cel dostarczenia Playrix, przejdziesz przez wszystkie rodzaje poziomów z różnymi poziomami trudności i wyzwaniami. Gdy je wypełnisz, będziesz miał nowe rozdziały w historii rodziny, która jest właścicielem domu.

Nie tylko będziesz musiał wypełniać misje i sprawdzać swoje umiejętności jako gracz, ale także napotkasz wyzwania, w których będziesz musiał jak najlepiej udekorować teren. Wydobądź swoje walory twórcze i dekoracyjne.
Pobierając Homescapes za darmo, poznasz serię niesamowitych postaci z najlepszymi historiami do opowiedzenia. Będziesz mógł wejść w interakcję z każdym z nich. Będziesz mieć również ujmującego zwierzaka, który dotrzyma ci towarzystwa i pomoże ci rozwiązać różne poziomy.
Jeśli nie chcesz grać w pojedynkę i chcesz zaprosić wszystkich swoich znajomych, możesz. Aplikacja pozwala zaprosić wszystkich znajomych z Facebooka, aby podzielili się z Tobą doświadczeniami związanymi z ratowaniem posiadłości.

Możliwość stworzenia domu swoich marzeń wiąże się z dostawą Playrix. Będziesz miał okazję dekorować, modyfikować i dekorować kuchnię, garaż, szklarnię i wszystkie obszary rezydencji tyle razy, ile chcesz i uznasz za konieczne.
Wśród różnych typów gier, które można znaleźć w Homescapes, jest propozycja rozwiązywania łamigłówek, w których, w zależności od tego, jaki obiekt poruszasz i jak to robisz, możesz rozwiązać błąd lub nie; Z drugiej strony możesz cieszyć się minigrą w stylu Candy Crush, w której musisz wykonywać i wyszukiwać kombinacje elementów, aby zdobyć więcej punktów. Gdy uzyskasz dostęp do nowych poziomów, będziesz przeprowadzać przebudowę i stosować nowe projekty w różnych pomieszczeniach domu.
Graficzna część gry to kolejna z jej głównych atrakcji. Wszystkie projekty są bardzo kolorowe z przyjaznymi i kolorowymi wykończeniami. Istnieje szeroka gama elementów, mebli, przedmiotów i projektów wnętrz, które zapewnią wiele godzin zabawy podczas ich odkrywania. Propozycja gry nie jest skomplikowana i wygrywa prostotą i ciepłą atmosferą.

Wśród wskazówek, które możemy ci dać, gdy zaczniesz grać w Homescapes, zalecamy powolne wykonywanie czynności w grze. Nie rozwiązuj wszystkich wydarzeń w tym samym czasie i trzymaj dobrze wartościowe monety i kredyty. Chociaż jest to bezpłatna aplikacja do pobrania, oferuje zintegrowane zakupy i będą chwile, kiedy chcesz iść naprzód, będziesz potrzebować czasu lub pieniędzy. Więc bądź ostrożny.
Playrix znowu odnosi sukces dzięki prostej propozycji. Ekstremalnie opracowane lub bardzo wydajne produkty nie zawsze są potrzebne, aby dotrzeć na szczyt rankingów. Homescapes pokazuje, że często użytkownicy wolą kolorowe, proste i zabawne treści, aby zabić czas. Z miłą postacią i zabawną historią poznaj jedną z najpopularniejszych odsłon na telefony komórkowe. Baw się, zaprojektuj i zbuduj dom swoich marzeń razem z Austinem.

 
Czy chcesz bezpłatnie pobrać tę recenzję w formacie PDF?

Homescapes

Uzyskaj ostatnią recenzję 16.08.2022
Za/Przeciw
Pros
- Można pobrać bezpłatnie

- Dobra grafika

- Prosta gra

- Różne tryby gry
CONS
- Zawiera reklamy

- W miarę postępów niektóre poziomy są bardzo złożone

- Zdobycie niektórych przedmiotów jest drogie

- Problemy z równowagą na poziomach

Wolny
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij nam swoją aplikację za darmo do naszego sklepu. Bezpłatne statystyki, przegląd, pobieranie ...

Skontaktuj się z nami

Informacje Naszą misją jest umożliwienie ludziom wyświetlania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dlatego oferujemy szeroką gamę najlepszych wyników, recenzji, gier i aplikacji wideo, wiadomości o grach, zakupów i wiele więcej. Należy pamiętać, że nie jesteśmy powiązani z żadnym twórcą gier ani aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub w wynikach wyszukiwania, są autentyczne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje