Bezpłatne pobieranie recenzji Homescapes
Po kliknięciu Pobierz teraz nastąpi przekierowanie do pobrania naszej recenzji PDF Homescapes za darmo. Upewnij się, że każde pobranie jest pobierane z naszych serwerów, więc będziesz bezpieczny. Otrzymasz tylko dokumenty w formacie pdf, które zostaną załadowane w innym formacie.

VSCO

VSCO

Jeśli Twoją pasją jest fotografia i obróbka zdjęć, VSCO jest najlepszą platformą do osiągnięcia profesjonalnych rezultatów w Twoich zdjęciach i filmach. Możesz je poprawić za pomocą filtrów lub ręcznie ze wszystkimi możliwościami, jakie oferuje, oprócz oglądania pracy innych użytkowników w ich społeczności.


SmartNews

SmartNews

SmartNews to aplikacja, która szybko i łatwo udostępnia czytelnikom wiadomości zebrane przez media na całym świecie. Wykorzystuje technologię opartą na algorytmach, które automatycznie wyszukują najbardziej wartościowe kroniki i możesz stworzyć listę ulubionych, aby znaleźć je jednym kliknięciem.


Fruit Ninja

Fruit Ninja

Fruit Ninja to jedna z najciekawszych darmowych aplikacji do pobrania na rynku. Jego sukces i akceptacja były tak wielkie, że doczekały się wydania na PlayStation i Xbox. Propozycja opracowana przez Halfbrick Studios zachęca nas do wycinania szablą jak największej liczby owoców. To gra strategiczna i zręcznościowa.


CS:GO

CS:GO

Jest to strzelanka stworzona przez Wietnamczyka, w której masz misje indywidualne i grupowe, w których musisz zabić jak najwięcej w jak najkrótszym czasie.


Peoople

Peoople

Peoople to sieć społecznościowa, która bardzo się rozwinęła i stała się punktem odniesienia dla influencerów z całego świata. Dzięki niemu będziesz mógł tworzyć listy rekomendacji, dzięki którym możesz pomóc innym użytkownikom i stać się prawdziwą gwiazdą, zarządzając zarabianiem na swoich publikacjach.


Bloons TD 6

Bloons TD 6

Bloons TD 6 to nowa odsłona jednego z klasyków ostatnich czasów, wyprodukowana przez Ninja Kiwi, jest to gra typu tower defense, w której musimy pomóc zaciekłym małpom bronić ich miast. Znajdziesz nowe oddziały z większą liczbą umiejętności do odkrycia.O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje