Bezpłatne pobieranie recenzji Pes 19
Po kliknięciu Pobierz teraz nastąpi przekierowanie do pobrania naszej recenzji PDF Pes 19 za darmo. Upewnij się, że każde pobranie jest pobierane z naszych serwerów, więc będziesz bezpieczny. Otrzymasz tylko dokumenty w formacie pdf, które zostaną załadowane w innym formacie.

Pluto TV

Pluto TV

Pluto TV to bezpłatna platforma wideo na żądanie. Należy do grupy CBS, która dostarcza mu różnorodne jakościowo i zróżnicowane treści. Możesz kupić bezpłatną aplikację mobilną, a także cieszyć się nią na telewizorach lub tabletach. Ma seriale telewizyjne, filmy i kanały na żywo.


Slither.io

Slither.io

Slither.io to darmowa gra do pobrania, która przypomina klasyczną grę Snake. Dzięki aplikacji Lowtech Studios na nowo przeżyjemy adrenalinę tworzenia gigantycznego węża, aby zdobyć jak największą liczbę punktów. Ale bądź ostrożny, ponieważ inni użytkownicy również obsługują swoje postacie, które mogą ukraść to, co dostajemy. Wciągająca i kolorowa gra.


Sinesp Cidadão

Sinesp Cidadão

Sinesp Cidadão to bezpłatna aplikacja opracowana przez Ministerstwo Sprawiedliwości i Bezpieczeństwa Publicznego oraz rząd Brazylii. Narzędzie oferuje różnorodne opcje współpracy w sprawach porządku, sprawiedliwości i czystości miast w różnych stanach kraju. Istnieje możliwość zgłaszania kradzieży lub zgłaszania zaginięć.


Komoot - Maps

Komoot - Maps

Komoot - Maps to doskonała aplikacja do organizowania tras i przygód na świeżym powietrzu, to największa społeczność poszukiwaczy przygód w Europie i jedna z najczęściej pobieranych aplikacji do planowania tras w przyrodzie. Udostępniaj swoje mapy innym użytkownikom i odkrywaj nowe miejsca.


Fitbit

Fitbit

Zadbaj o kondycję i uzyskaj zdrowy styl życia dzięki aplikacji Fitbit. Ten wirtualny trener pozwoli Ci rejestrować wszystkie treningi i spożywaną żywność, aby w bardzo graficzny sposób zobaczyć wszystkie informacje o Twojej kondycji fizycznej, zaznaczając Twoje cele i pomagając Ci je osiągnąć.


Byte

Byte

Byte to nowy konkurs TikTok, w którym możesz tworzyć własne wysokiej jakości filmy z zabawnymi nowymi efektami i w którym możesz wyrazić całą swoją kreatywność. Dzięki niemu zrobisz krótkie filmy trwające 6 sekund, które możesz udostępniać znajomym w innych sieciach społecznościowych i aplikacjach mobilnych.O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje