Bezpłatne pobieranie recenzji The Sims 3
Po kliknięciu Pobierz teraz nastąpi przekierowanie do pobrania naszej recenzji PDF The Sims 3 za darmo. Upewnij się, że każde pobranie jest pobierane z naszych serwerów, więc będziesz bezpieczny. Otrzymasz tylko dokumenty w formacie pdf, które zostaną załadowane w innym formacie.

Metro Exodus

Metro Exodus

Metro Exodus to strzelanka FPS opracowana przez 4A Games i wydana przez Deep Silver. Opowiada historię swojego bohatera Artema, jego żony Anny i załogi ocalałych strażników w zniszczonej wojną nuklearną Moskwie, przedstawiając postapokaliptyczny teren, na którym można przetrwać.


Terraria

Terraria

Terraria to gra z otwartym światem, w której spotkasz wszechświat pełen magii, fantazji i wszelkiego rodzaju niebezpieczeństw. Zdecyduj, jak zbudować własną historię i przygodę. Produkt posiada wersje dostępne na telefony komórkowe, komputery i konsole. Można grać indywidualnie lub w trybie dla wielu graczy.


Hitman Sniper

Hitman Sniper

Hitman Sniper to jedna z najpopularniejszych gier akcji w App Store i Google Play. W nim staniesz się hitmanem, który będzie musiał być tak cichy i cichy, jak to możliwe. W grze Twoim zadaniem jest wyeliminowanie niektórych celów, a czasem także ich strażników. Otrzymujemy instrukcje za pomocą poleceń głosowych w czasie rzeczywistym.


Pandora

Pandora

Pandora to jedna z najczęściej używanych aplikacji do strumieniowego przesyłania muzyki. Jest najstarszy, ale zachowuje zasadnicze znaczenie dla oferowania użytkownikom spersonalizowanych list, po prostu wybierając określony gatunek lub grupę, personalizując listy odtwarzania tyle razy, ile chcesz i bez ograniczeń.


FGTS

FGTS

FGTS to aplikacja, która umożliwia obywatelom posiadającym dostęp do Funduszy Gwarancyjnych Czasu służby uzyskanie wszelkich informacji niezbędnych do zarządzania ich świadczeniem. Możesz sprawdzać terminy odbioru, wystawiać vouchery, dokonywać przelewów i kontrolować wszystko, co wiąże się z tego typu przychodami.


Gang Beasts

Gang Beasts

Ta oryginalna gra wieloosobowa oferuje nam zabawne bitwy o przetrwanie. W Gang Beasts będziesz musiał kontrolować galaretowate stworzenie, aby walczyć z rywalami i wyrzucić ich z ringu, stając się jedynym ocalałym, stojącym na końcu szalonych gier.O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje