Bezpłatne pobieranie recenzji Word with Friends
Po kliknięciu Pobierz teraz nastąpi przekierowanie do pobrania naszej recenzji PDF Word with Friends za darmo. Upewnij się, że każde pobranie jest pobierane z naszych serwerów, więc będziesz bezpieczny. Otrzymasz tylko dokumenty w formacie pdf, które zostaną załadowane w innym formacie.

Trivia Crack

Trivia Crack

Ciekawostki Tsratsk to fajna gra na urządzenia mobilne, która pozwala nauczyć się czegoś nowego. Graj z przyjaciółmi lub nieznajomymi, odpowiadaj na pytania z różnych kategorii, zbieraj nagrody, jeśli jesteś lepszy od innych. Możesz także grać na Facebooku. W sumie jest 6 kategorii: rozrywka, sztuka, sport, historia, nauka i geografia.


Plants Vs Zombies 2

Plants Vs Zombies 2

Plants vs Zombies 2 to druga odsłona sukcesu PopCap Games z Electronic Arts. Poznaj niesamowite światy i setki postaci, które musisz ulepszyć, aby niebezpieczne zombie nie zaatakowały cię. Graj w trybie dla wielu graczy i ciesz się grą, w której utkniesz na wiele godzin.


Club Factory

Club Factory

Club Factory to sklep internetowy, który narodził się w Indiach i jest znany na świecie ze sprzedaży produktów w cenach fabrycznych oraz z możliwości dokonywania zakupów hurtowych. Dzięki porównywarce cen zawsze znajdziesz to, czego szukasz w najlepszej cenie.


DAZN

DAZN

DAZN jest znany jako Sports Netflix, nowa platforma cyfrowa skupiająca się na transmisjach sportowych na żywo. Usługa transmisji, w której można zobaczyć wszystkie wydarzenia sportowe z głównych lig na całym świecie, które będą oferować za pośrednictwem inteligentnych telewizorów, telefonów komórkowych, tabletów, komputerów i konsol.


Anthem

Anthem

Anthem to gra opracowana przez BioWare i dystrybuowana przez Electronic Arts. Jest to propozycja typu strzelanka i RPG w bardzo dobrze wykonanym uniwersum science fiction, do jakiego przyzwyczaiło nas badanie, które ją stworzyło. Jest dostępny na konsole i komputery.


Peoople

Peoople

Peoople to sieć społecznościowa, która bardzo się rozwinęła i stała się punktem odniesienia dla influencerów z całego świata. Dzięki niemu będziesz mógł tworzyć listy rekomendacji, dzięki którym możesz pomóc innym użytkownikom i stać się prawdziwą gwiazdą, zarządzając zarabianiem na swoich publikacjach.O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje