Bezpłatne pobieranie recenzji BitLife
Po kliknięciu Pobierz teraz nastąpi przekierowanie do pobrania naszej recenzji PDF BitLife za darmo. Upewnij się, że każde pobranie jest pobierane z naszych serwerów, więc będziesz bezpieczny. Otrzymasz tylko dokumenty w formacie pdf, które zostaną załadowane w innym formacie.

HBO Go

HBO Go

HBO Go to platforma, na której będziesz mieć do dyspozycji wszystkie oryginalne seriale i filmy HBO w streamingu. Będziesz mieć dostęp do wszystkich rozdziałów zaraz po ich wydaniu lub nawet wcześniej, bez względu na to gdzie jesteś i kiedy.


Pou

Pou

Pou to darmowa gra na Androida, w której Twoim zadaniem będzie opieka nad wirtualnym zwierzakiem. Musisz pamiętać, aby go nakarmić, umyć, wyczyścić i nie nudzić. W miarę przechodzenia przez kolejne poziomy zobaczysz, jak zmienia się Twoje Pou, w rzeczywistości będziesz mieć dostęp do większej liczby akcesoriów. Ten Pou nigdy nie umrze, więc nie martw się o to.


Google Translate

Google Translate

Czy uważasz, że niemożliwe jest porozumiewanie się na całym świecie? Nie z Tłumaczem Google. Ta aplikacja tłumaczy się na 103 języki i ułatwia codzienne życie, jest łatwa w użyciu i dostępna dla każdego. Skorzystaj z tej usługi na swoim smartfonie podczas wakacji, pracy lub do tłumaczenia całych stron internetowych.


Clube Extra

Clube Extra

Clube Extra to karta rabatowa do linii supermarketów Extra. W nim możesz mieć ekskluzywne rabaty i spersonalizowane oferty, które znajdziesz tylko na swoim koncie, a także co miesiąc możesz wziąć udział w ich specjalnej loterii, dodawać punkty za swoje zakupy i otrzymywać wyjątkowe nagrody.


2048 Original

2048 Original

Jedna z najlepszych darmowych gier dostępnych na telefony komórkowe i komputery. 2048 Original to aplikacja, która pomoże Ci bawić się i uczyć w tym samym czasie. Rozwiąż to wyzwanie matematyczne i zdobądź jako pierwszy numer 2048, szukając jak największej liczby punktów.


Babbel

Babbel

Babel to bardzo dobre narzędzie do języków obcych. Ucz się języków z telefonu komórkowego szybko i łatwo, dzięki lekcjom tak skonstruowanym, że opanowanie języka zajmuje tylko około 15 minut dziennie. Są zajęcia na wszystkich poziomach, od początkujących po doskonalenie słownictwa.O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje