Home

O nas


plcoon.com zapewnia natychmiastowy dostęp do całej galerii najlepszych aplikacji i gier na telefony komórkowe, tablety i urządzenia stacjonarne, takie jak konsole. Oferujemy otwartą i szybką platformę, która oferuje wszystkie oryginalne treści recenzji, głosowania i linki do pobrania. Oferujemy tylko te tytuły, które były najlepsze na rynkach międzynarodowych, a także inne, których programiści chcą, aby ich aplikacje pojawiały się w naszej witrynie. Szeroki wybór gier i aplikacji do odkrywania, oceniania i grania.

Mamy wspaniały zespół, który dokonuje szczegółowego przeglądu każdej z aplikacji i gier, pokazując zrzuty ekranu, wskazówki, zalety i wady, a także globalne podsumowanie. Wyniki, oceny i zbierz linki do pobrania, abyś mógł je wszystkie zgrupować w jednym miejscu. Zawsze staramy się, aby wszystkie nasze recenzje były dokładne i bez wpływu zewnętrznych źródeł, abyś miał całkowicie niezależną wizję.

W plcoon.com możesz znaleźć aplikacje i gry w wielu kategoriach, od starych klasyków, takich jak pac-man, po najbardziej popularne gry i aplikacje na rynku.

Ponadto będziesz mógł być na bieżąco z najnowszymi recenzjami i komentarzami, będziesz mógł być na bieżąco ze wszystkimi nowościami w branży, zapisując się do naszego newslettera za darmo lub rejestrując się, aby mieć dostęp do treści bez reklam, szybciej, a także dostęp do usługi premium, gdzie znaleźć, zespół wsparcia, który pomoże Ci zainstalować aplikację lub grę. Forum, na którym możesz zadawać pytania i społeczność ludzi, na której możesz dzielić się doświadczeniami ze swoich ulubionych gier i aplikacji.