Video
Netflix

Netflix

Znajdź serię i filmy, o których wszyscy mówią, w najlepszej jakości w serwisie Netflix! Ta usługa rewolucjonizuje sposób, w jaki oglądamy nasze ulubione programy, seriale lub filmy w bardzo przystępnej cenie, którą warto wziąć pod uwagę.


Skype

Skype

Skype to bezpłatna aplikacja komputerowa i mobilna, w której możesz utworzyć konto, nawiązywać połączenia i wysyłać bezpłatne wiadomości tekstowe do osób, które możesz dodać do listy znajomych. Jeśli ktoś nie zna Twojego imienia ani numeru telefonu, nie może znaleźć Twojego profilu. Możesz także zmienić swój status dostępności. W ten sposób Twoi znajomi będą wiedzieć, czy Cię nie ma lub czy nie przeszkadzasz.


Youtube

Youtube

Youtube to darmowa strona, która jest obecnie jedną z najpopularniejszych. Zawiera szeroką gamę treści, w tym filmy, muzykę, najnowsze wiadomości, wiele innych ciekawych i poważnych filmów. Umożliwia bezpłatne posty, transmisje strumieniowe, oceny i komentarze wideo, dzięki czemu jest bardziej towarzyski.


Steam

Steam

Steam, najlepsza platforma dystrybucji cyfrowej do kupowania i grania w gry wideo za darmo. Opracowany przez Valve, ma w swoim katalogu ponad 12 000 gier i ponad 30 milionów graczy na całym świecie. Ma również inne bezpłatne usługi, które odróżniają go od reszty.


HBO

HBO

HBO to jedna z najważniejszych platform do strumieniowego przesyłania treści audiowizualnych. Ma obszerny katalog wysokiej jakości seriali i filmów z ponad 1000 godzin oglądania, ekskluzywną i oryginalną zawartością, zasilaniem pięciu urządzeń i czternastodniowym bezpłatnym okresem próbnym.


Twitch

Twitch

Twitch to platforma, na której miłośnicy gier wideo dzielą się swoimi grami. Należący do Amazon jest to sieć społecznościowa, która nie przestaje się rozwijać, będąc jedną z najczęściej odwiedzanych stron internetowych. Chodzi o to, aby zaangażować resztę społeczności w to, co widzisz na ekranie.


Shazam

Shazam

Jedna z najbardziej oryginalnych aplikacji na rynku. Shazam to narzędzie rozpoznające wszelkiego rodzaju pliki audio i wideo. Może być używany w trybie offline i umożliwia dodawanie ulubionych piosenek do list odtwarzania. Po zidentyfikowaniu melodii można ją otworzyć w Spotify, Apple Music lub Google Play Music.


VLC

VLC

VLC to darmowa aplikacja do odtwarzania plików multimedialnych, takich jak pliki wideo i audio, a także płyt. VLC to wieloplatformowe oprogramowanie, które może być zainstalowane na komputerowych systemach operacyjnych i urządzeniach mobilnych. VLC zawiera wiele bibliotek dekodujących i kodujących i może być używany do przesyłania strumieniowego, co może być bardzo przydatne.


Discord

Discord

Discord umożliwia organizowanie wszystkich ulubionych społeczności i grup społecznych w łatwy, prosty i zorganizowany sposób. Działa na telefonach komórkowych i komputerach. Dzięki przyjaznemu interfejsowi będziesz mógł prowadzić wiele komunikacji audio lub wideo. Usługa jest bezpłatna i oferuje płatne członkostwo z dodatkowymi funkcjami.


Spotify

Spotify

Dzięki aplikacji Spotify możesz słuchać ulubionej muzyki za darmo, ale istnieje również opcja zapłaty za pobranie muzyki. Możesz sprawdzić wiele informacji o artystach, w tym informacje o trasie, zdjęcia, linki i biografie. Możesz także oglądać koncerty w pobliżu Twojej lokalizacji i słuchać list odtwarzania innych osób, które mogą pomóc Ci odkryć nowych artystów lub hity.
O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje