Música
Musical.ly

Musical.ly

Musical.ly to aplikacja na urządzenia mobilne dostarczana przez TikTok. Gra mobilna, która oferuje bezpłatne bieżące utwory muzyczne do jednoczesnego śpiewania i nagrywania. Dzięki temu możesz poznać wielu przyjaciół, nauczyć się edytować filmy i dobrze się bawić. Niektóre osoby mogą występować podczas duetu lub remiksów.


Netflix

Netflix

Znajdź serię i filmy, o których wszyscy mówią, w najlepszej jakości w serwisie Netflix! Ta usługa rewolucjonizuje sposób, w jaki oglądamy nasze ulubione programy, seriale lub filmy w bardzo przystępnej cenie, którą warto wziąć pod uwagę.


Youtube

Youtube

Youtube to darmowa strona, która jest obecnie jedną z najpopularniejszych. Zawiera szeroką gamę treści, w tym filmy, muzykę, najnowsze wiadomości, wiele innych ciekawych i poważnych filmów. Umożliwia bezpłatne posty, transmisje strumieniowe, oceny i komentarze wideo, dzięki czemu jest bardziej towarzyski.


Shazam

Shazam

Jedna z najbardziej oryginalnych aplikacji na rynku. Shazam to narzędzie rozpoznające wszelkiego rodzaju pliki audio i wideo. Może być używany w trybie offline i umożliwia dodawanie ulubionych piosenek do list odtwarzania. Po zidentyfikowaniu melodii można ją otworzyć w Spotify, Apple Music lub Google Play Music.


Zedge

Zedge

Twórz dzwonki, tapety, powiadomienia i nie tylko dzięki Zedge! Dowiedz się, jak pobierać muzykę do dzwonków na telefon komórkowy, a także wybierać spośród tysięcy dostępnych zdjęć. Dzięki aplikacji Zedge możesz również przesyłać własne pliki i próbować wnieść coś nowego do społeczności Zedge. Z aplikacji można korzystać zarówno na urządzeniach mobilnych, jak i komputerach.


Open FM

Open FM

Odkryj bardzo interesującą alternatywę, aby cieszyć się ulubionymi piosenkami. Open FM to platforma muzyczna z ponad 120 kanałami, na której znajdziesz dowolny gatunek i ponad 2000 godzin treści, wśród których możesz słuchać wiadomości, wydarzeń sportowych i podcastów na każdy gust.


Spotify

Spotify

Dzięki aplikacji Spotify możesz słuchać ulubionej muzyki za darmo, ale istnieje również opcja zapłaty za pobranie muzyki. Możesz sprawdzić wiele informacji o artystach, w tym informacje o trasie, zdjęcia, linki i biografie. Możesz także oglądać koncerty w pobliżu Twojej lokalizacji i słuchać list odtwarzania innych osób, które mogą pomóc Ci odkryć nowych artystów lub hity.


Storytel

Storytel

Storytel to aplikacja, która pozwoli Ci zabrać wszystkie swoje ulubione książki i historie, gdziekolwiek i kiedykolwiek chcesz. Z katalogiem ponad 100 000 tekstów platforma jest jedną z najlepszych opcji dla miłośników literatury. Oferuje 14-dniowy bezpłatny okres próbny i 3 plany subskrypcji.


TIDAL

TIDAL

TIDAL - nieograniczona muzyka i filmy, bez reklam. Słuchaj swoich ulubionych piosenek i odkryj nowych artystów w najwyższej jakości dźwięku.


TeamSpeak

TeamSpeak

TeamSpeak to narzędzie do komunikacji, które umożliwia wykonywanie połączeń głosowych z innymi użytkownikami w ich pokojach rozmów za pomocą oprogramowania przez IP. Jest najczęściej używany przez graczy online, ale ma wiele narzędzi, które sprawiają, że jest to jedna z najlepszych aplikacji społecznościowych.
O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje