Akcja
Epic Fortnite

Epic Fortnite

Stwórz drużynę i rywalizuj, aby być ostatnim stojącym w trybie PvP dla 100 graczy. Zbuduj zasięg. Zmierz się z rywalami. Przetrwaj resztę. Staw czoła zwycięstwu w tej grze. Fortnite został opracowany przez Epic Games i może być umieszczony w niektórych trybach. Najtrudniejszym trybem jest Battle Royale, w którym możesz grać w trybie wieloosobowym.


Garena Free Fire

Garena Free Fire

Garena Free Fire został opracowany przez Garena Studios i jest jedną z ostatnich gier Battle Royale, które są tutaj, aby przede wszystkim cieszyć się dużą liczbą użytkowników z całego świata. Możesz cieszyć się tą dobrą grą, a nawet personalizować swojego bohatera za pomocą unikalnych ubrań.


Hitman Sniper

Hitman Sniper

Hitman Sniper to jedna z najpopularniejszych gier akcji w App Store i Google Play. W nim staniesz się hitmanem, który będzie musiał być tak cichy i cichy, jak to możliwe. W grze Twoim zadaniem jest wyeliminowanie niektórych celów, a czasem także ich strażników. Otrzymujemy instrukcje za pomocą poleceń głosowych w czasie rzeczywistym.


Apex Legends

Apex Legends

Jeśli szukasz nowej gry do bitwy królewskiej, zdecydowanie powinieneś pobrać Apex Legends. Jedna z najlepszych gier w 2019 roku, która osiągnęła 50 milionów graczy w ciągu jednego miesiąca! W tym przewodniku wyjaśnię, jakie są legendy Apex i główne cechy gry.


GTA V

GTA V

GTA V to najnowsze wydanie Rockstar Games ze słynnej serii Gran Theft Auto. Tytuł ukazał się w 2013 roku i od tego roku jest bestsellerem, który nie traci. Jedną z nowości, jakie wprowadza w tej edycji, jest możliwość zabawy trzema różnymi postaciami.


Pes 19

Pes 19

PES 19 oznacza Pro Evolution Soccer 2019 i jest to sportowa gra symulacyjna. Ta gra została opracowana w PES Production i można w nią grać na Microsoft Windows, Xbox One lub Playstation 4. Gra daje możliwość grania na wielu różnych stadionach z wieloma legendami. Gra obejmuje 12 lig z całego świata.


Call of Duty

Call of Duty

Call of Duty to gra komputerowa osadzona w realiach II wojny światowej. Gra pozwala zweryfikować rolę żołnierza wysłanego na pole bitwy. Jest to widok perspektywiczny strzelania z perspektywy pierwszej osoby, a gracze przechodzą misje.


Far Cry

Far Cry

Jedna z ikon gier komputerowych i konsol. Far Cry to dzieło Crytek wraz z Ubisoftem, które oferuje strzelanki z perspektywy pierwszej osoby. Charakteryzuje się historiami z mocnymi argumentami, możliwością bardzo szczegółowej interakcji z otoczeniem i rozwiniętymi światami.


Dota 2

Dota 2

Dota 2 to darmowa gra do pobrania opracowana przez Valve Corporation we współpracy z IceFrog. Odtwórz atmosferę i rozgrywkę w Warcraft III i zaproponuj konfrontację dwóch drużyn po 5 bohaterów w czasie rzeczywistym. Wszystkie postacie są odblokowywane i rozpoczynają bitwy w tych samych warunkach.


Epic Games

Epic Games

Epic Games to sklep z grami wideo firmy odpowiedzialnej za udany Fortnite. Amerykańska firma oferuje bogaty katalog z najwybitniejszymi tytułami. Jedną z jego zalet jest to, że oferuje miesięczną grę, którą użytkownik może zachować do końca życia. Ma również świetne oferty i rabaty.
O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje