Recenzję Epic Games
 Wirtualny sklep pełen korzyści, których nie możesz przegapić 
 Epic Games recenzję, wiadomości, wskazówki, oceny i nie tylko 
Zrzuty ekranu
Nasza stawka
4.0
Rozgrywka (3/10)
Historia (4/10)
Grafika (10/10)
Muzyka (7/10)
Wybory (9/10)
Przejrzeć

Dziś jesteśmy przyzwyczajeni do uzyskiwania dostępu do naszych ulubionych gier w najszybszy, najłatwiejszy i najbardziej przystępny sposób. Chcemy mieć to zawsze pod ręką, wystarczy kilka kliknięć i oczywiście mamy najlepsze oferty gier wideo. Pobieranie Epic Games za darmo to opcja, którą musimy wybrać, jeśli szukamy tego wszystkiego i nie tylko.

Epic Games to tytułowa platforma amerykańskiej firmy uznanej za rozwój takich tytułów jak Unreal, Gears of War oraz ostatnie wielkie zjawisko środowiska graczy, Fortnite.
Strona internetowa to świetny sklep z grami i aplikacjami. Możesz tam bezpłatnie kupić lub pobrać najnowsze wydawnictwa najpopularniejszych wytwórni. Jedną z głównych cech platformy jest to, że ma nową umowę z programistami.
Epic Games dążyło do zaoferowania twórcom gier większych korzyści ekonomicznych. Kiedy użytkownik kupuje produkt na stronie, tantiemy, które docierają do menadżerów tytułów, wynoszą 88%. Suma znacznie wyższa niż 70%, jaką oferują inne podobne sklepy. Środek ten przynosi korzyści osobom odpowiedzialnym za produkcję tego typu rozrywki, aby zarabiać więcej, a tym samym inwestować więcej pieniędzy w nowe produkcje. Dodatkowo decyzja o podaniu tego procentu pozwala na składanie w sklepie większej liczby lepszych ofert.

Witryna do kupowania i pobierania gier wideo jest na razie dostępna tylko na komputery PC i Mac.W Epic Games użytkownik znajdzie oryginalną, ekskluzywną i różnorodną propozycję gier i aplikacji od niezależnych studiów, które wykorzystują zalety sklepu zapewnia je. Ponadto gracze mogą wspierać twórców za pośrednictwem specjalnego programu stron. Dzięki tej alternatywie deweloperzy otrzymują pieniądze, a jeśli ich produkty są sprzedawane, osoba, która ich wspierała, również otrzymuje korzyści finansowe.

Kolejną wielką zaletą Epic Games jest to, że co miesiąc oferuje darmową grę. Ale to nie jedyna korzyść, użytkownik będzie miał dożywotni dostęp do tytułu. W żadnym momencie nie zostaniesz usunięty ze swojej biblioteki. Produkty, które sklep musi pobrać bezpłatnie, to zazwyczaj gry na wagę, takie jak Grand Theft Auto 5 lub Ark Survival Evolved.

Epic Games umożliwia w pewnych sytuacjach testowanie gier lub rozszerzeń. Jeśli twórca na to zezwala, gracz może uzyskać dostęp do tytułu w ograniczony sposób przez określoną liczbę godzin lub dni. Sklep jest dostępny w wielu językach, w tym chińskim, hiszpańskim, niemieckim, angielskim, portugalskim i francuskim. Język gier zależy od każdego badania, które je tworzy. Jeśli chodzi o metody płatności, strona obsługuje do tej pory 15 różnych typów walut, a jeśli lokalna waluta nie jest dostępna, płatność jest dokonywana w USD.
Firma Epic Games zgodziła się niedawno, że będzie dostępna na popularnym GOG Galaxy 2.0. Platforma pozwala na reorganizację wszystkich naszych gier i znajomych w jednym miejscu. W ten sposób wirtualny sklep menadżerów Fortnite jest połączony z Xbox i wzmacnia jego społeczny charakter, gdy myśli o biznesie gier wideo.

Sklep Epic Games to świetna platforma do rozważenia przy zakupie gry elektronicznej. Jego oferta jest szeroka i posiada w swoim katalogu wszystkie główne tytuły komputerowe, takie jak saga Assassin´s Creed, Far Cry czy Death Strading, by wymienić tylko kilka. Miarą wspierania deweloperów jest różnorodność produktów niezależnych, które mogą dać ludziom inne doświadczenia niż duże studia. Ponadto umowa z deweloperami umożliwia oferowanie świetnych ofert i rabatów. Darmowe tytuły, które oferuje miesięcznie, są istotne i użytkownicy mogą je zachować bez ograniczeń czasowych.

Epic Games to firma, która niewątpliwie niejednokrotnie zmieniła uniwersum, w którym działa. Najpierw zrobił to z propozycją Unreal, potem wprowadził fenomen Fortnite, a teraz wkracza na rynek gier wideo.

Czy chcesz bezpłatnie pobrać tę recenzję w formacie PDF?

Epic Games

Uzyskaj ostatnią recenzję 25.09.2022

Na początku 1992 roku Sweeney znalazł siebie i swoją nowo odkrytą firmę zajmującą się grami wideo w branży, w której dominowały większe studia, takie jak Apogee Software i id Software, i musiał znaleźć bardziej poważną nazwę dla niego.


Jako taki, Sweeney wymyślił „Epic MegaGames”, nazwę, która zawierała „Epic” i „Mega”, aby brzmiało to tak, jakby reprezentowało dość dużą firmę (taką jak Apogee Software), chociaż był jej jedynym pracownikiem.

Sweeney wkrótce przeszedł poszukiwania partnera biznesowego i ostatecznie dogonił Marka Reina, który wcześniej rzucił pracę w id Software i przeniósł się do Toronto w Ontario.

Rein pracował zdalnie w Toronto, zajmując się głównie sprzedażą, marketingiem i publikacjami; rozwój biznesu, który Sweeney znacząco przyczynił się do rozwoju firmy.

W tym sezonie firma miała 20 pracowników, w tym programistów, artystów, projektantów i kompozytorów.

Wśród nich był 17-letni Cliff Bleszinski, który dołączył do firmy po złożeniu gry Dare to Dream do Sweeney.

W następnym roku mieli ponad 30 pracowników.


W 1996 roku Epic MegaGames wyprodukował shareware isometric shooter o nazwie Fire Fight, opracowany przez polskie studio Chaos Works. Został wydany przez Electronic Arts.

Do 1997 roku Epic MegaGames zatrudniało 50 osób na całym świecie.

W 1998 roku Epic MegaGames wydał Unreal, trójwymiarową strzelankę pierwszoosobową opracowaną wspólnie z Digital Extremes, która rozszerzyła się na serię gier Unreal. Firma zaczęła również udzielać licencji na podstawową technologię, Unreal Engine, innym twórcom gier.Porady

- Use Uplay very carefully
- Take advantage of the many games
- Epic Games is a free application
Za/Przeciw
Pros
- Nie musisz subskrybować

- Darmowe gry

- Bardzo dobre oferty

- Doskonałe mało znane propozycje
CONS
-Niektórych tytułów brakuje w katalogu

- Brak na konsolach

- Nie ma systemu przeglądu

- Aspekt społeczny jest słabo rozwinięty

Najnowsze AKTUALNOŚCI

Epische Spiele: Fornite Season 3

Epische Spiele: Fornite Season 3

Aktualności

Nowy sezon nadchodzi w Fornite i robi to z szeregiem zmian, które nie pozostawiają nikogo obojętnym. Tym razem gracze będą musieli zmierzyć się z naturalnym elementem par excellence: wodą. Minął czas wulkanu i lawy. Niech wojownicy się przygotują!


'Epic Games' sprzymierzone z Sony

'Epic Games' sprzymierzone z Sony

Nagłówek

Japońska firma Sony weszła z mniejszościowym pakietem akcji o wartości 250 milionów dolarów w Epic Games, twórcy słynnej gry Fortnite. Jest to obecnie jedna z najpopularniejszych gier z ponad 350 milionami kont. We wspólnym wywiadzie obie firmy stwierdziły, że celem tej inwestycji jest zacieśnienie relacji, a także wdrożenie zaawansowanych technologii i większej liczby usług online. Zapowiedź gry Unreal Engine 5 ukazała się w maju, pokazując, jak będzie działać na długo oczekiwanej konsoli Playstation 5. Obie firmy stwierdziły, że celem jest wykorzystanie współpracy do „tworzenia unikalnych doświadczeń dla konsumentów i twórców”. Prezes i dyrektor generalny Sony Corporation wyjaśnił, że podziwiają technologie Epic w dziedzinie grafiki, a najlepszym przykładem jest Fortnite. Ponadto założyciel Epic Games powiedział: „dzielimy się wizją doświadczeń społecznościowych 3D w czasie rzeczywistym”


Torchlight 2 będzie bezpłatny tylko w sklepie Epic Games

Torchlight 2 będzie bezpłatny tylko w sklepie Epic Games

Nagłówek

Nowe darmowe gry zostały wydane wczoraj w Epic Games Store, a dodatkowo jedna została ogłoszona na następny tydzień. Jest to słynna latarka Torchlight 2, która oferuje długą i pełną przygodę i może być rozgrywana ze znajomymi dzięki trybowi współpracy. Gra będzie dostępna w sklepie 16 lipca (w najbliższy czwartek, około 17:00). Tymczasem każdy z kontem, które jest również bezpłatne, może cieszyć się wyborem gier w tym tygodniu, w tym Killing Floor 2, Lifeless Planet Premier Edition i The Escapists 2. Mówiąc o Torchlight 2, możesz wybierać spośród kilku różnych klas postaci z różnymi stylami i opcją gry z wersją męską lub żeńską. Uważa się, że jest to jedna z najlepszych gier tego gatunku. Każda nowa bitwa jest wyjątkowa ze względu na losowo generowane miasta i mapy


Killing Floor 2 jest teraz bezpłatny w Epic Games Store

Killing Floor 2 jest teraz bezpłatny w Epic Games Store

Nagłówek

Killing Floor 2 jest teraz bezpłatny w Epic Games Store i możesz grać z przyjaciółmi, a nawet współpracować. Jest to strzelanka online, w której niszczysz zombie i inne potwory. Im dłużej przeżyjesz, tym więcej pieniędzy zarobisz dla zespołu. Dostępne są bezpłatne aktualizacje zawartości z nową bronią i terytoriami


Spisek związany z zaangażowaniem Sony?

Spisek związany z zaangażowaniem Sony?

Nagłówek

W związku z ogłoszoną niedawno współpracą Epic Games i Sony pojawiły się pewne teorie na temat źródła inwestycji (250 milionów dolarów Sony w twórcy Fortnite). Niektórzy wierzyli, że była to tylko przysługa zwrotna pochwały od prezesa Epic Games, Tima Sweeneya, mówiąc, że technologia SSD PS5 jest innowacyjna. Sam Tim odrzucił teraz to oświadczenie


Wartość Epic Games wzrasta o 17 miliardów dolarów w ciągu 8 lat

Wartość Epic Games wzrasta o 17 miliardów dolarów w ciągu 8 lat

Nagłówek

W 2012 r. Tencent zainwestował 330 milionów USD w Epic Games. Więc Tencent zarobił 40% udziałów w Epic Games. 9 lipca Sony zainwestowało podobną kwotę w Epic Games: 250 milionów dolarów. W tym celu mają teraz 1,4% udziałów w Epic Games. Ogromny wzrost wartości wynika z dużej części bardzo udanej gry Fortnite, która ma około 400 milionów graczyWolny
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij nam swoją aplikację za darmo do naszego sklepu. Bezpłatne statystyki, przegląd, pobieranie ...

Skontaktuj się z nami

Informacje Naszą misją jest umożliwienie ludziom wyświetlania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dlatego oferujemy szeroką gamę najlepszych wyników, recenzji, gier i aplikacji wideo, wiadomości o grach, zakupów i wiele więcej. Należy pamiętać, że nie jesteśmy powiązani z żadnym twórcą gier ani aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub w wynikach wyszukiwania, są autentyczne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje