Recenzję Adblock Plus
 Przeglądaj bezpiecznie i szybko bez konieczności oglądania irytujących reklam 
 Adblock Plus recenzję, wiadomości, wskazówki, oceny i nie tylko 
Nasza stawka
6.4
Rozkład (2/10)
Funkcjonalność (5/10)
Berło (9/10)
Aktualizacje (10/10)
Synchronizacja (8/10)
Przejrzeć

Surfowanie po Internecie to coś, co wszyscy robimy. Niezależnie od tego, czy korzystasz z komputerów, tabletów czy telefonów komórkowych, doświadczenie nurkowania online jest bardzo ważne dla każdego w naszym życiu. Serwisy informacyjne, portale zakupowe, sieci społecznościowe, strony korporacyjne i nie tylko, różnorodność odwiedzanych przez nas treści jest szeroka, a im szybsze i bezpieczniejsze połączenia, tym efektywniejszy będzie czas spędzony w Internecie.

Istnieje kilka czynników, które sprawiają, że przeglądanie i strona internetowa są szybkie i zwinne. Nie tylko szybkość naszych połączeń czy parametry techniczne urządzeń, ale również konfiguracja, którą mamy w przeglądarce, pomogą w wydajności.
Reklamy są jedną ze stałych na wszystkich stronach internetowych. Są fundamentalnymi elementami ekonomicznego utrzymania każdego z portali. Istnieje wiele rodzajów ogłoszeń handlowych, które czasami mogą nas nie interesować i są irytujące. Aby uniknąć tego typu problemów i móc szybko poruszać się po telefonach komórkowych i komputerach, opiszemy wszystko, co musisz wiedzieć o Adblock Plus, jednym z najczęściej używanych i najbardziej cenionych rozszerzeń przez wyspecjalizowanych krytyków i użytkowników.

Możesz pobrać Adblock Plus za darmo i uzyskać jeden z najczęściej używanych programów w sieci. Dzięki temu oprogramowaniu możesz kontrolować wszystko, co dzieje się w zakresie reklam online podczas godzin przeglądania. Można go używać na komputerach, we wszystkich przeglądarkach (Mozilla Firefox, Safari, Opera, Microsoft Edge, Google Chrome lub więcej) lub zainstalować na tabletach lub telefonach komórkowych z systemem Android lub iOS.
Korzystanie z AdBlock Plus jest bardzo łatwe. To jedna z zalet, która sprawia, że ​​jest to produkt tak szeroko stosowany przez użytkowników. Po prostu zainstaluj go, a zacznie działać i pojawi się z małym znakiem na górnym pasku przeglądarki. Wśród treści, które możesz zablokować lub nie, są reklamy wideo, które podczas odtwarzania zużywają najwięcej czasu, baterii i danych.

Ponadto, jeśli wejdziesz na portal, z którego chcesz zobaczyć reklamy, możesz to zrobić, po prostu zezwalając na ich reprodukcję w tej witrynie. Masz możliwość jednorazowej aktywacji lub pozostawienia skonfigurowanej na stałe.
Kod, w którym zaprogramowany jest AdBlock Plus, jest otwarty. Oznacza to, że użytkownicy mogą stale ulepszać aplikację. Ogólnie rzecz biorąc, ta jakość współdziała w tworzeniu horyzontalnego produktu opartego na współpracy, którego priorytetem jest pomoc ludziom, zanim zaczną szukać modelu biznesowego.
Wszystkie Twoje dane, urządzenia i poufne informacje będą chronione dzięki temu programowi. Możesz zapobiec wprowadzaniu „złośliwego oprogramowania”, instalowaniu programów śledzących i nie tylko. Nie pozwól firmom śledzić Twojej aktywności online.
Ponadto jedną z najlepszych opcji skonfigurowanych przez ten popularny program jest zezwolenie na bezpieczne reklamy. Oznacza to, że mają zdrową zawartość, nie zamierzają narażać Twojego bezpieczeństwa, a także pomagają wysokiej jakości witrynom w dalszym funkcjonowaniu w najlepszy sposób. Wszystkie portale potrzebują reklam, aby mogły działać.

Program opracowany przez eyeo gmbH można pobrać bezpłatnie i przyjmuje darowizny, aby pomóc w jego ulepszaniu i utrzymaniu. Daje Ci jako użytkownikowi możliwość kontrolowania wszystkiego, co widzisz lub nie, podczas przeglądania. Zawsze należy podkreślić, że poza korzystaniem z tego typu programów, podczas korzystania z internetu należy zachować szczególną ostrożność. Zawsze zwracaj uwagę na to, co jest pokazywane, proponowane lub reklamowane w sposób komercyjny. Chociaż aplikacja taka jak AdBlock Plus jest bardzo przydatna, duża część bezpieczeństwa jest w naszych rękach.

Dokonaj inteligentnych ustawień, zwróć uwagę na to, na którą stronę wchodzisz i ciesz się najlepszymi wrażeniami podczas przeglądania Internetu. Odkryj jedną z najlepszych aplikacji pod względem bezpieczeństwa i wydajności, aby mieć najlepsze połączenia. Zainstaluj AdBlock Plus i odkryj darmowy produkt, nad którym wszyscy użytkownicy pracują wspólnie.
Zachowaj bezpieczeństwo, szybko przeglądaj i unikaj irytujących reklam dzięki AdBlock Plus.

 
Czy chcesz bezpłatnie pobrać tę recenzję w formacie PDF?

Adblock Plus

Uzyskaj ostatnią recenzję 25.09.2022
Za/Przeciw
Pros
- Bezpłatne pobieranie

- Open source

- Otrzymuj darowizny

- Łatwy w użyciu
CONS
- Czasami blokuje reklamy, które chcemy zobaczyć

- Nie wykrywa niektórych reklam

- Może utracić połączenie

- Jest dezaktywowany bez powiadomienia

Wolny
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij nam swoją aplikację za darmo do naszego sklepu. Bezpłatne statystyki, przegląd, pobieranie ...

Skontaktuj się z nami

Informacje Naszą misją jest umożliwienie ludziom wyświetlania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dlatego oferujemy szeroką gamę najlepszych wyników, recenzji, gier i aplikacji wideo, wiadomości o grach, zakupów i wiele więcej. Należy pamiętać, że nie jesteśmy powiązani z żadnym twórcą gier ani aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub w wynikach wyszukiwania, są autentyczne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje