Recenzję CBS Sports
 Aplikacja, za pomocą której będziesz informowany o świecie sportu 
 CBS Sports recenzję, wiadomości, wskazówki, oceny i nie tylko 
Nasza stawka
8.0
Rozkład (7/10)
Funkcjonalność (6/10)
Berło (10/10)
Aktualizacje (6/10)
Synchronizacja (5/10)
Przejrzeć

Jeśli jest coś, co porusza świat, to jest to sport. Bez względu na to, jakie jest Twoje ulubione ćwiczenie lub zespół, który kochasz, zawsze znajdziesz innych ludzi z taką samą pasją jak Ty. Dlatego dla fanów zawodów sportowych bardzo ważne jest, aby być na bieżąco ze wszystkim, co dzieje się z mistrzostwami i następnymi drużynami. Dziś jest to dużo łatwiejsze do osiągnięcia dzięki aplikacjom mobilnym, które pozwalają nam być informowanym w czasie rzeczywistym o wszystkim, co dzieje się wokół, a jeśli pochodzi to również z ręki jednej z najbardziej prestiżowych sieci sportowych, tym lepiej. Tak dzieje się z aplikacją CBS Sports.

Dział sportowy kanału CBS News zdołał olśnić miliony ludzi na całym świecie. Tajemnica sukcesu tkwi w jego programowaniu, które obejmuje transmisję głównych rozgrywek najważniejszych sportów w kraju, takich jak NBA, główne narodowe ligi baseballu, najważniejsze turnieje tenisowe czy igrzyska. Igrzyska Olimpijskie, które są najważniejszym wydarzeniem sportowym na świecie.

Teraz, gdy jest bezkonkurencyjna jako sieć sportowa, nadeszła ich kolej, aby zdominować świat urządzeń mobilnych dzięki własnej bezpłatnej aplikacji. Znajdziesz go dostępny zarówno na systemy operacyjne Android, jak i iOS, a dzięki niemu zdominujesz wszystkie ligi, które Cię interesują, pobierz CBS Sports za darmo.

Dzięki CBS Sports będziesz mieć wszystkie wyniki w czasie rzeczywistym, natychmiastową aktualizację wszystkich rankingów, statystyki meczów i wszystkie potrzebne dane w jednym miejscu i bez konieczności zdawania sobie sprawy z urządzenia mobilnego. Konfigurując alarmy, z którymi chcesz się kontaktować, za każdym razem, gdy nastąpi zmiana, pojawi się ona na Twoim telefonie w formie powiadomienia, dzięki czemu wystarczy wejść i zobaczyć, co się stało. Masz również możliwość stworzenia własnej listy ulubionych sportów czy drużyn, dzięki czemu za każdym razem, gdy wchodzisz do aplikacji nie musisz ich wyszukiwać ręcznie, a wszystkie ich aktualizacje pojawiają się automatycznie.

Jest uważany za najbardziej wiarygodne źródło najważniejszych wiadomości ze świata sportu, więc zawsze będziesz informowany o najnowszych wiadomościach, które się pojawią. Ponadto, dzięki tej bezpłatnej aplikacji będziesz mógł zobaczyć wszystkie ich specjalne programy i główne wydarzenia sportowe, które są nadawane na ich oficjalnych kanałach, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Dzięki niemu będziesz miał bezpośredni dostęp i miejsca w pierwszym rzędzie najważniejszych sportów.

Możesz nie tylko uzyskać informacje o rozgrywanych na żywo meczach sportowych, ale także mieć na wyciągnięcie ręki wszystkie ważne dane drużyn tworzących zawody oraz dane historyczne, dzięki czemu będziesz wiedział z pierwszej ręki, jak dotarły na spotkanie i poprzednie wyniki tego samego pojedynku. Znajdziesz tu również sekcję ze wszystkimi wyróżnionymi informacjami, z relacjami przed i po zakończeniu wydarzenia, z najlepszymi momentami, jakie pozostawiła nam konfrontacja.

Chociaż istnieje wiele aplikacji, które mogą oferować wyniki meczów rozgrywanych w dowolnym miejscu na świecie, jedną z zalet CBS Sports jest to, że wykorzystuje wszystkie dostępne zasoby, aby zapewnić najszybsze wyniki i aktualizacje statystyk. Dlatego jest bezkonkurencyjny, ponieważ żaden z pozostałych nie ma technologii ani zasięgu tej sieci sportowej.

Ale użytkownicy nie tylko żyją sportami na żywo, ale mają własną zintegrowaną grę. Z tej aplikacji możesz uzyskać dostęp do tej gry społecznościowej o nazwie Fantasy, w której będziesz musiał stworzyć własną drużynę, a dzięki wynikom przyznanym prawdziwym graczom za to, jak dobrze grali w grach, otrzymasz punkty, które zostaną dodane i Dzięki temu będziesz awansować w rankingu graczy, aż dotrzesz na szczyt i możesz wygrać tę wirtualną ligę. Dysponuje tak szeroką bazą danych, że obejmuje nie tylko sporty wyczynowe na najwyższym poziomie, ale także możesz być na bieżąco ze wszystkimi wynikami i klasyfikacjami szkół średnich, możesz nawet zostać oficjalnym strzelcem i samodzielnie aktualizować te dane .

Czy chcesz bezpłatnie pobrać tę recenzję w formacie PDF?

CBS Sports

Uzyskaj ostatnią recenzję 16.08.2022
Za/Przeciw
Pros
- Bardzo szczegółowe informacje.

- Ma też dane z konkursów uniwersyteckich.

- transmisje na żywo.

- Aktualizacja w czasie rzeczywistym.
CONS
- Musisz zrobić dużo kliknięć, aby dostać się do tego, co chcesz zobaczyć.

- Możesz zagubić się we wszystkich posiadanych informacjach.

- Informacje z niższych kategorii nie są tak precyzyjne.

- Większe znaczenie mają popularne sporty.

Wolny
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij nam swoją aplikację za darmo do naszego sklepu. Bezpłatne statystyki, przegląd, pobieranie ...

Skontaktuj się z nami

Informacje Naszą misją jest umożliwienie ludziom wyświetlania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dlatego oferujemy szeroką gamę najlepszych wyników, recenzji, gier i aplikacji wideo, wiadomości o grach, zakupów i wiele więcej. Należy pamiętać, że nie jesteśmy powiązani z żadnym twórcą gier ani aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub w wynikach wyszukiwania, są autentyczne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje