Recenzję Ring
 Poznaj jedno z najważniejszych zabezpieczeńv 
 Ring recenzję, wiadomości, wskazówki, oceny i nie tylko 
Nasza stawka
7.3
Rozkład (6/10)
Funkcjonalność (8/10)
Berło (8/10)
Aktualizacje (3/10)
Synchronizacja (10/10)
Przejrzeć

Niewątpliwie jednym z najważniejszych aspektów życia ludzi jest bezpieczeństwo. Ochrona naszych sąsiadów, bliskich, rodziny i nas samych. Miejsce, w którym mieszkamy, jest niezbędne, aby być bezpiecznym. Brak poczucia zagrożenia lub zastraszenia możliwością, że ktoś wejdzie do naszego domu lub nam przeszkodzi bez wcześniejszego powiadomienia. Wiele razy jesteśmy w domu i dzwoni dzwonek do drzwi i nie wiemy, czy to zagrożenie, ktoś, kogo oczekujemy, czy nie.
Wśród wielu aspektów, które poprawiła technologia, jest bezpieczeństwo. To, co zaczęło się wiele lat temu wraz z rozwojem alarmów, kamer do monitoringu wideo i innych urządzeń, ewoluowało w ostatnim czasie wraz z rozwojem aplikacji na telefony komórkowe, które mogą pomóc nam poprawić bezpieczeństwo i funkcjonalność naszego domu w ogóle. .

Powiemy Ci wszystko, co musisz wiedzieć o jednej z najpopularniejszych najnowszych aplikacji zabezpieczających na rynku, jednej z najczęściej używanych i najbardziej rozpoznawalnych przez użytkowników. Mamy na myśli Ring.
Poniżej podajemy wszystkie szczegóły dotyczące aplikacji Ring i Twojego urządzenia. Wszystko, o czym musisz pamiętać o tym programie, który możesz pobrać z cyfrowych sklepów telefonów komórkowych z systemem operacyjnym Android i iOS.
Ring narodził się z pomysłu Jamiego Siminoffa. Jak opowiada na oficjalnej stronie tego alarmu nowej generacji, jego zamiarem było osiągnięcie zmiany w działaniu i działaniu tradycyjnych odźwiernych i dzwonków. Troską Siminoffa było sprawdzenie, jak zastosować nowe technologie do obiektu tak tradycyjnego i obecnego we wszystkich domach, jak portier.

W ten sposób powstaje jeden z najbardziej użytecznych produktów dnia dzisiejszego. Korzystanie z Ring pozwoli ci kontrolować, kto idzie do twoich drzwi w dowolnym momencie, gdziekolwiek jesteś. Jest to możliwe dzięki temu, że urządzenie, które stoi przed Twoim domem, posiada wysokiej jakości kamerę do emisji obrazu na Twoim urządzeniu. Nie tylko to, ale możesz także reagować na żywo tak, jakbyś był w domu. Czy jesteś w środku, czy nie.
Dzięki tej opcji, którą oferuje ci tworzenie Siminoffa, będziesz mógł wykonywać różne czynności, które przynoszą korzyści Twojemu życiu i bezpieczeństwu. Przede wszystkim nie przegapisz żadnej wizyty, czy to od krewnego, przyjaciela, czy też jeśli listonosz musi przynieść Ci przesyłkę, na którą czekasz. Ale jednocześnie, jeśli złodziej chce wiedzieć, czy ktoś jest w lokalu, czy nie, będziesz miał okazję przekonać go, że naprawdę tam jesteś. Złodzieje często celują w wolne domy.

Jeśli chcesz zobaczyć, co dzieje się na podwórku domu, możesz uzyskać dostęp do kamery w dowolnym momencie, nawet w nocy. Ring ma wyrafinowane opcje, takie jak alternatywa aktywacji aplikacji w przypadku ruchu w określonym sektorze. Oznacza to, że amplituda kamery jest podzielona na strefy i możesz otrzymywać powiadomienia, jeśli zostanie wykryte działanie w jednej lub innej części terytorium.
Firma oferuje różnorodne produkty, które można ze sobą łączyć. Obejmują one kamerę domową i system ostrzegawczy. Obiekty te są bardzo przydatne dla rodzin z małymi dziećmi.

Ring oferuje trzy rodzaje subskrypcji. Możesz otrzymać członkostwo bez dodatkowych kosztów, „Basic” za 3 USD miesięcznie lub „Plus” za 10 USD miesięcznie. Różnica między tymi planami obejmuje różne opcje, takie jak możliwość nagrywania i udostępniania filmów, robienia zdjęć, przedłużania gwarancji i nie tylko. Należy jednak zaznaczyć, że tylko kupując Ring masz dostęp do wielu korzyści, takich jak dwuletnia gwarancja, powiadomienia o ruchu, ochrona przed kradzieżą, anulowanie rezerwacji w dowolnym momencie oraz transmisja obrazu na żywo.
Wypróbuj Ring i poznaj jeden z najnowszych i najlepszych produktów zabezpieczających. Tym razem technologia służy obywatelom i pomaga nam czuć się bezpieczniej.

 
Czy chcesz bezpłatnie pobrać tę recenzję w formacie PDF?

Ring

Uzyskaj ostatnią recenzję 25.09.2022
Za/Przeciw
Pros
- Dobra obsługa klienta

- Dwuletnia gwarancja

- Bateria wystarcza na rok

- Wymiana w przypadku awarii
CONS
- Jest płatna

- To nie jest tania usługa

- Może mieć problemy z połączeniem

- Aplikacja ma pewne usterki

Wolny
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij nam swoją aplikację za darmo do naszego sklepu. Bezpłatne statystyki, przegląd, pobieranie ...

Skontaktuj się z nami

Informacje Naszą misją jest umożliwienie ludziom wyświetlania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dlatego oferujemy szeroką gamę najlepszych wyników, recenzji, gier i aplikacji wideo, wiadomości o grach, zakupów i wiele więcej. Należy pamiętać, że nie jesteśmy powiązani z żadnym twórcą gier ani aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub w wynikach wyszukiwania, są autentyczne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje