Recenzję Netflix
 Platforma numer jeden do oglądania seriali i filmów 
 Netflix recenzję, wiadomości, wskazówki, oceny i nie tylko 
Zrzuty ekranu
Nasza stawka
4.6
Rozkład (6/10)
Funkcjonalność (10/10)
Berło (4/10)
Aktualizacje (5/10)
Synchronizacja (8/10)
Przejrzeć

Historia musi iść do najbliższego miejsca, aby wypożyczyć film. Netflix umożliwia dostęp do katalogu treści audiowizualnych bez konieczności przemieszczania się, a dzięki aplikacji mobilnej jej zawartość można konsumować z dowolnego miejsca.

Netflix to usługa przesyłania strumieniowego, która umożliwia oglądanie szerokiej gamy seriali, filmów dokumentalnych i filmów na dowolnym urządzeniu z dostępem do Internetu, takim jak telefony komórkowe, komputery, tablety lub telewizory Smart TV, za stałą miesięczną opłatą.

Aby zacząć z niego korzystać, musisz otworzyć konto w serwisie Netflix. Wraz z rejestracją użytkownik ma bezpłatny miesiąc próbny, aczkolwiek konieczne jest powiązanie numeru karty kredytowej z kontem. Obciążą kartę kwotą subskrypcji tylko wtedy, gdy strona nie została otwarta przed miesiącem, w którym można ją anulować.

Członkostwo to miesięczna subskrypcja bez umów i opłat za anulowanie, oferująca możliwość rezygnacji z usługi w dowolnym momencie online. Minimum to miesiąc liczony od momentu aktywacji konta.

Cena Netflix według najbardziej podstawowej stawki wynosi 7,99 € / miesiąc i nie będziesz mieć żadnego zobowiązania trwałego.

Ponieważ jest to platforma do transmisji strumieniowej, do podpisania umowy z Netflixem niezbędny jest Internet w domu.

Dzięki tej samej nazwie użytkownika i haśle możesz korzystać z usługi na maksymalnie 5 urządzeniach jednocześnie: komputerze, telefonie komórkowym, tablecie czy telewizorze, dzięki czemu możesz współdzielić konto z całą rodziną i nie będzie wiązać się z dodatkowymi kosztami.

Pobierając Netflix w interfejsie, widzimy, że mamy ogromny katalog filmów i seriali za jednym kliknięciem, prawda jest taka, że ​​ładuje się bardzo szybko i to czyni go bardzo interesującym. Za każdym razem, gdy zatrzymujemy się przed filmem za pomocą myszy, mówi nam, o czym jest, tytuł, a także daje ocenę innych użytkowników Netflix, co dobrze jest wiedzieć, co inni użytkownicy Netflix myślą o filmie.

Jeśli ześlizgniemy się, pokażemy różne kategorie, popularne, nowe wydania, komedie, programy i seriale, filmy dokumentalne, szalone komedie, to ogromny katalog. Wskazówka, gdy już go użyjemy i wejdziemy kilka razy zobaczymy, że zawsze uczy nas tego samego, więc wiele razy wygodnie jest szukać z lupy, czyli wyszukiwanie tego, co Cię interesuje, ponieważ jest znacznie więcej niż się wydaje .

Warto zauważyć, że wydania nie są natychmiastowe, nie są to najnowsze tytuły, ale są wysokiej jakości. Można powiedzieć, że filmy mogą mieć około dwóch lat. Ładowanie filmów jest bardzo szybkie i daje nam wybór, jeśli chcemy oglądać z różnymi plikami audio lub napisami.

Katalog Netflix nie jest taki sam we wszystkich krajach, więc aby zobaczyć inne katalogi z innych krajów, ponieważ istnieją filmy, które pojawiają się w tej wersji, a nie w twoim, konieczne będzie pobranie równoległego programu, aby platforma pozwoliła zmienić kraj . Możemy dostosować nasze gusta w Netflix, aby za każdym razem, gdy korzystasz z aplikacji, katalog, który się pojawia, był bardziej zgodny z Tobą.

Zalecamy zainstalowanie rozszerzenia do przeglądarki Chrome o nazwie przycisk zwiastuna Netflix w Sklepie Play, co robi, to dodaje mały przycisk pod każdym z filmów, że jeśli go klikniemy, zobaczymy zwiastun filmu, to naprawdę doceniam, że istnieje takie rozszerzenie, jest naprawdę bardzo przydatne.

Jeśli oglądasz serial bez konieczności wykonywania jakichkolwiek czynności, przejdź do następnego rozdziału na końcu tego, który oglądasz, lub jeśli opuścisz film na pół, gdy chcesz go wznowić, możesz rozpocząć oglądanie dokładnie od tej samej sekundy, w której zostało przerwane. Wszystkie te rzeczy sprawiają, że Netflix Download jest bardzo interesujący, chociaż wszyscy wiemy, że nie jest to jedyna usługa, istnieje wiele innych, które są płatne i bezpłatne, ale mają niską niezawodność pobierania.

Mam nadzieję, że dzięki temu dowiedziałeś się trochę więcej o nowościach w serialach i filmach. Ciesz się zaletami tego wspaniałego narzędzia już teraz!

Czy chcesz bezpłatnie pobrać tę recenzję w formacie PDF?

Netflix

Uzyskaj ostatnią recenzję 25.09.2022

Netflix ma 3 plany subskrypcji, które dostosowują się do Twoich potrzeb. Wybrany plan określi, ile osób może jednocześnie oglądać strumieniowanie treści Netflix i czy można je oglądać w standardowej rozdzielczości (SD), w wysokiej rozdzielczości (HD) lub w ultra wysokiej rozdzielczości (UHD).

Im więcej treści zobaczysz, tym bardziej precyzyjne będą rekomendacje Netflix z serii i filmów, które pokochasz.

Możesz grać, wstrzymywać i wznawiać oglądanie, wszystko bez reklam i zobowiązań.

Ponadto możesz pobrać ulubioną serię na urządzenia mobilne z systemem iOS lub Android lub aplikację Windows 10. Dzięki pobranym plikom możesz zobaczyć swoją ulubioną zawartość, gdziekolwiek jesteś i kiedy nie masz połączenia z Internetem.

Jeśli wejdziesz z tabletu lub telefonu komórkowego na stronę Netflix, automatycznie przeniesie Cię do aplikacji mobilnej zaprojektowanej specjalnie dla Twojego urządzenia Apple, Android lub Windows.

Jeśli uzyskujesz dostęp z inteligentnego telewizora, możliwe jest, że aplikacja jest wstępnie zainstalowana, więc musisz tylko wpisać tam swoją nazwę użytkownika i hasło. W przeciwnym razie musisz przejść do menu Internet lub SmartTV, a następnie pobrać aplikację Netflix.Porady

- Możesz usuwać serie i filmy z listy widoków
- Zapisz dane, zmieniając jakość przesyłania strumieniowego
- Wyłącz automatyczne odtwarzanie rozdziałów
- Pobierz filmy i seriale, aby oglądać offline
- Kontrola rodzicielska
- Dostosuj napisy
Za/Przeciw
Pros
- Prosty i łatwy w użyciu

- Brak reklam

- Oryginalny program

- Możesz pobrać zawartość i zobaczyć ją w trybie offline

- Różne plany członkostwa

- Jest niedrogi

- Fantastyczne doświadczenie
CONS
- Nowa treść nie jest natychmiast dostępna.

- Nieaktualna biblioteka.

- Każdy region ma inną ofertę treści.

- Wiele serii ma tylko kilka sezonów i nie są kompletne.

Najnowsze AKTUALNOŚCI

Netflix wydaje filmy dokumentalne w celach edukacyjnych

Netflix wydaje filmy dokumentalne w celach edukacyjnych

Aktualności

Streaming gigant postanowił udostępnić serię dziesięciu filmów dokumentalnych na YouTube. Środek został podjęty w odpowiedzi na twierdzenie nauczycieli i ośrodków edukacyjnych, że z powodu zamknięcia szkół z powodu koronawirusa chciał kontynuować wydawanie tego materiału w formie klas na odległość. Każdy kawałek ma dodatkowe zasoby edukacyjne


Tiger King, ponowne otwarcie zoo i serial z Nicolasem Cage'em

Tiger King, ponowne otwarcie zoo i serial z Nicolasem Cage'em

Aktualności

Serial dokumentalny o szaleństwach Joe Exotic będzie miał dwie fikcje oparte na jego bohaterach, w jednej z nich wystąpi Nicolas Cage. Również w Stanach Zjednoczonych zoo zostało ponownie otwarte w zeszły weekend, a tłum wziął udział bez wzięcia pod uwagę zaleceń dotyczących zapobiegania koronawirusowi


Netflix przydziela fundusze na koronawirusa

Netflix przydziela fundusze na koronawirusa

Aktualności

Początkowo było to 100 milionów dolarów, ale najpotężniejsza firma streamingowa powiększyła ją do 150. Większość z nich została przyznana pracownikom ich własnych produkcji, a jednocześnie pieniądze zostały przekazane ogólnie pracownikom branży. Środek jest ujęty w kontekście rekordowego wzrostu liczby subskrybentów


Netflix spełnia żądanie użytkownika

Netflix spełnia żądanie użytkownika

Nagłówek

Netflix ma jeden z najbardziej cenionych interfejsów na rynku. Jedną z zalet rozpoznawanych przez użytkowników jest poprawna możliwość sugerowania użytkownikom nowych treści. Czasami jednak się to nie udaje, a produkt, który nam się nie podobał, pozostaje na ekranie głównym. Od teraz można wyeliminować więcej niechcianych serii


Netflix przygotowuje coś dużego, Paolo Sorrentino i Maradona?

Netflix przygotowuje coś dużego, Paolo Sorrentino i Maradona?

Nagłówek

Uznany, nagradzany Oscarem najlepszy zagraniczny reżyser 2014 The Great Beauty podpisał umowę z Netflix na nowy film fabularny. Dzięki tej umowie Netlix nakłania Paolo Sorrentino do powrotu do rodzinnego Neapolu, aby sfilmować, co się wydarzy, nazywa się „ata stata la mano di Dio” („To była ręka Boga”). Chociaż nie ma potwierdzenia, z niecierpliwością oczekuje się, że obraz Diego Armando Maradony znajdzie się w centrum filmu. Argentyńczyk jest bożkiem we włoskim mieście, a „ręka Boga” jest jedną z jego najbardziej rozpoznawalnych sztuk. Ponadto reżyser jest uznanym fanem najpopularniejszego sportu na świecie. Sorrentino odnosi sukcesy nie tylko dzięki swoim filmom, takim jak Młodzież (2015) i The Great Beauty, ale także dzięki serialowi The New Pope and The Young Pope. Sfilmował także historię Silvio Berlusconiego w biografii Loro


Domowy, Netflix pokazuje koronawirusa

Domowy, Netflix pokazuje koronawirusa

Nagłówek

Platforma wideo na żądanie zaprezentowała serię krótkich filmów uznanych reżyserów, które zagrali w okresie uwięzienia. Ponieważ Netflix jest do tego przyzwyczajony, ich działania są zwykle uporządkowane w ciągu dnia w zależności od tego, co dzieje się wokół nich. Homemade, zgodnie z opisem, który można znaleźć na Netlifx, to kolekcja krótkich filmów z różnych gatunków, które renomowani reżyserzy stworzyli, aby przekazać swoją kreatywność podczas porodu. Wśród artystów, którzy wzięli udział w sesji, są filmy krótkometrażowe Ladja Ly, Paolo Sorrentino, Rachel Morrison, Pablo Larraín i inne. Chociaż świat przechodzi poważny kryzys społeczny i gospodarczy, Netflix dobrze się bawi od początku kryzysu, który wywołał Covid-19. Nie tylko zwiększył swoją wartość na giełdzie i liczbę subskrybentów platformy, ale także odniósł znaczące globalne sukcesy, takie jak Tiger King czy DarkWolny
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij nam swoją aplikację za darmo do naszego sklepu. Bezpłatne statystyki, przegląd, pobieranie ...

Skontaktuj się z nami

Informacje Naszą misją jest umożliwienie ludziom wyświetlania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dlatego oferujemy szeroką gamę najlepszych wyników, recenzji, gier i aplikacji wideo, wiadomości o grach, zakupów i wiele więcej. Należy pamiętać, że nie jesteśmy powiązani z żadnym twórcą gier ani aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub w wynikach wyszukiwania, są autentyczne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje