Recenzję #DRIVE
 Gra samochodowa o oryginalnym i klasycznym stylu jednocześnie 
 #DRIVE recenzję, wiadomości, wskazówki, oceny i nie tylko 
Nasza stawka
5.4
Rozkład (2/10)
Funkcjonalność (4/10)
Berło (2/10)
Aktualizacje (7/10)
Synchronizacja (9/10)
Przejrzeć

Jednym z najczęściej używanych tematów w filmach, programach telewizyjnych i grach wideo była jazda. Marzenie o wyzwoleniu systemu długą, prostą i niekończącą się ścieżką powtarzało się w argumentach o różnych sukcesach. Lata siedemdziesiąte i osiemdziesiąte wykorzystały to w szczególny sposób, ale trwało to przez lata. Wiele gier i aplikacji mobilnych jest zaprojektowanych z myślą o pojazdach, wyścigach i / lub pościgach samochodowych.
W telefonie komórkowym można grać w darmowe gry. Dzisiaj porozmawiamy o jednej z najczęściej pobieranych ostatnio aplikacji, która najbardziej urosła dzięki doskonałej i interesującej propozycji. Przesyłka, która pozwala zrobić coś tak łatwego, przyjemnego i wciągającego jak prowadzenie samochodu. Nic więcej.

#DRIVE to gra autorstwa Pixel Perfect Dude. Firma ma kilka ofert w wirtualnych sklepach na Androida i iOS. Produkty obejmują: Extreme Beach Volley, VR Ski Jumping i Ski Jumping. Wszystkie z nich, podobnie jak tytuł kierowcy, są bezpłatnymi aplikacjami, które oferują wbudowane zakupy w programie.
Gdy grasz w #DRIVE, jesteś zaproszony do poczucia wyzwolenia. To nieskończona propozycja, w której trzeba jeździć najpiękniejszymi trasami pustyni. Mechanika jazdy jest prosta i łatwa do nauczenia. Po drodze będziesz musiał zbierać bonusy i omijać przeszkody lub zostać złapanym przez policję.
Obszary audiowizualne to jedna z wielkich i wyjątkowych zalet #DRIVE. Gra Pixel Perfect Dude jest inspirowana sztuką lat 70., a jej wizualne powierzchnie są kolorowe i piękne. To samo dotyczy ścieżki dźwiękowej. Twoje przygody będą się toczyć na różnych mapach znajdujących się w różnych miastach na całym świecie, np. B. „Snowplow” w Wielkiej Brytanii, „Holzberg” w Niemczech, „Tofuyama” w Japonii, „Vinh-Vang” w Azji Południowej, „La Mirabelle”. we Francji i „Dry Crumbs” w USA, każdy z krajobrazem charakterystycznym dla regionu, w którym powstały.

Jak w przypadku każdej dostawy samochodów, różnorodność pojazdów jest bardzo ważna, aby cieszyć się niekończącymi się przygodami. W #DRIVE masz możliwość zakupu różnych samochodów. Liczba oryginalnych projektów przekracza 60 i możesz wprowadzać ulepszenia, aby Twoje gry były lepsze. Podobnie jak scenariusze, grafika pojazdu jest bardzo dobra. Istnieją tradycyjne projekty, zarówno sportowe, jak i rodzinne lub przemysłowe.
Pobieranie #DRIVE za darmo z pewnością przypomni Ci o klasycznych sugestiach zręcznościowych. Cel jest prosty, łatwy do nauczenia, a spędzisz godziny na biciu rekordu punktów, aby uzyskać dostęp do większej liczby lepszych samochodów.

Jeśli potrzebujesz porady, jak być najlepszym na #DRIVE, możemy Ci powiedzieć, że wszystko, co możesz zrobić, to grać, grać i grać. Ćwiczenia pozwolą Ci poprawić swoje postępy w grach wideo, a zwłaszcza w grach wideo. Dobrze poznaj każdą mapę i przeszkodę, a będziesz mieć dobrą kontrolę nad każdym wykonanym ruchem, zanim się z nimi zmierzysz. Nie myśl tylko o tym, co jest pierwsze; pomyśl o tym, co może być następne. Każda karta w sugestii Pixel Perfect Dude ma inny poziom trudności. Zacznij więc od najprostszego, a następnie przejdź do bardziej złożonych.
#DRIVE to świetna dostawa ze względu na swoją prostotę. W chwilach, gdy wiele tytułów ogranicza się do kontrolek i skomplikowanych historii, tutaj jest odwrotnie. Gwarantowana zabawa w świetnym otoczeniu z jasnym, precyzyjnym i łatwym do osiągnięcia celem.

Nie ma znaczenia, czy jesteś początkującym, czy doświadczonym graczem. Każdy może mieć bardzo dobre wrażenia, pobierając #DRIVE za darmo.
Jeśli chcesz zapamiętać czasy produktów, aby bawić się bez komplikacji, łatwych do nauki i zabawy w ostatniej wielkiej erze kina i telewizji, nie przegap okazji, aby zainstalować propozycję Pixel Perfect Dude.
Przeglądaj najlepsze scenariusze z niesamowitymi samochodami, ciesz się oryginalną grafiką i dobrą ścieżką dźwiękową w tej wspaniałej aplikacji, abyś mógł się bawić godzinami.

 
Czy chcesz bezpłatnie pobrać tę recenzję w formacie PDF?

#DRIVE

Uzyskaj ostatnią recenzję 16.08.2022
Za/Przeciw
Pros
- Bardzo dobra grafika

- Oryginalne ustawienie

- Różnorodność kart

- różnorodność samochodów
CONS
- Niektóre problemy ze sterowaniem

- Brak rozwoju podczas gier

- Nie śledzi osiągnięć

- W pewnym momencie musisz zapłacić, aby przejść do przodu

Wolny
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij nam swoją aplikację za darmo do naszego sklepu. Bezpłatne statystyki, przegląd, pobieranie ...

Skontaktuj się z nami

Informacje Naszą misją jest umożliwienie ludziom wyświetlania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dlatego oferujemy szeroką gamę najlepszych wyników, recenzji, gier i aplikacji wideo, wiadomości o grach, zakupów i wiele więcej. Należy pamiętać, że nie jesteśmy powiązani z żadnym twórcą gier ani aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub w wynikach wyszukiwania, są autentyczne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje