Recenzję Fitbit
 Aplikacja do utrzymania nawyków zdrowego stylu życia 
 Fitbit recenzję, wiadomości, wskazówki, oceny i nie tylko 
Nasza stawka
5.0
Rozkład (9/10)
Funkcjonalność (5/10)
Berło (6/10)
Aktualizacje (6/10)
Synchronizacja (10/10)
Przejrzeć

Kult ciała jest bardzo modny. Jest więcej osób, którym zależy na zdrowych nawykach i uprawianiu sportów, dzięki którym na co dzień lepiej wyglądają, a swoich najlepszych sprzymierzeńców znaleźli w grach i aplikacjach mobilnych. Opcji jest dla nas wiele, ale bez wątpienia jest taka, która daje nam wszystkie zalety, a przede wszystkim motywuje do dalszego korzystania z niej, to aplikacja Fitbit. Używając go w połączeniu z bransoletkami marki lub po prostu z bezpłatną aplikacją, będziesz mieć do dyspozycji wszystkie narzędzia, które uczyniły go jednym z najczęściej pobieranych z głównych wirtualnych sklepów.

Ta aplikacja została zaprojektowana tak, aby towarzyszyć Ci w dzień iw nocy, nie tylko w momentach treningu, pokazując różne dane, które dostarczają Ci informacji potrzebnych do sprawdzenia stanu fizycznego. Pobierz Fitbit za darmo, znajdziesz go na urządzeniach z Android i iOS. Dzięki niemu będziesz mieć bardziej spersonalizowane wrażenia z graficzną reprezentacją wszystkich swoich statystyk i postępów, a także całą pomoc potrzebną do osiągnięcia swoich celów. Wszystkie elementy są konfigurowalne, więc to Ty decydujesz, jakie parametry chcesz pokazać i jakie statystyki Cię najbardziej interesują.

Wśród wielu funkcji, które możemy znaleźć, jest tak zwany Fitbit MobileTrack, który jest opcją, którą musisz wybrać, aby mieć wszystkie oferowane przez nią korzyści. Aplikacja automatycznie dba o wykorzystanie czujników telefonu do rejestrowania Twojej aktywności i śledzenia jej, takich jak kroki, przebyty dystans czy spalone kalorie podczas ćwiczeń. Dzięki dostępowi do tego wirtualnego trenera będziesz miał do dyspozycji wiele jego funkcji, takich jak procedury treningowe, pomiary i ciężary, dodawanie lub ustalanie własnych celów ćwiczeń, a jedną z zalet Fitbit jest to, że jest z nim możesz kontrolować swoją dietę i poznać wszystkie kalorie w jedzeniu.

W ramach tej aplikacji znajdziesz własną platformę szkoleniową do strumieniowego przesyłania wideo, jest to biblioteka ćwiczeń, w której użytkownicy mogą wybrać te, które najlepiej im odpowiadają. Jest stale aktualizowany, więc zawsze znajdziesz nowe filmy, więc nie zawsze wykonujesz tę samą praktykę. Ta funkcja jest znana jako Fitbit Coach i umożliwia tworzenie własnych list ćwiczeń dostosowanych do Twojej kondycji fizycznej i o różnym stopniu trudności, dzięki którym zwiększysz intensywność w miarę poprawiania swojej sprawności. Wszystkie dane, które zapisuje ta wirtualna siłownia zostaną zsynchronizowane z Twoją aplikacją, dzięki czemu nie stracisz żadnych informacji o swoich treningach.

Dla biegaczy długodystansowych Fitbit ma kolejną bardzo interesującą funkcję, Fitbit Adventures. Za pomocą tego narzędzia uczestnicy przeglądają trójwymiarową mapę rzeczywistych miejsc na świecie, takich jak Nowy Jork, i przygotowują się w ten sposób do słynnego maratonu. Rekord danych zostanie utworzony poprzez zliczenie kroków, przez które faktycznie przechodzisz, i przeniesienie go na tę trójwymiarową mapę. 1000 kroków w prawdziwym życiu to 1000 kroków w aplikacji.

Jedną z ciekawostek Fitbit jest to, że możesz rywalizować z własnymi przyjaciółmi, dzięki funkcji Wyzwania będziesz mógł przenieść doświadczenie na inny poziom. Ta funkcja pozwoli ci grać ze znajomymi i rejestrować swoje wyniki w rankingu, możesz to robić co tydzień lub codziennie. Możesz wybrać, kto będzie rejestrował najwięcej kroków lub wyznaczył dzienny cel i zobaczyć, jak ewoluują jego postępy z zarejestrowanymi danymi. To zabawne wyzwanie ma komentarze wszystkich uczestników, co uczyni je jeszcze bardziej zabawnym. Dzięki temu masz pewność, że Twoja motywacja do treningu jest zawsze utrzymywana, co sprawia, że ​​chcesz trenować więcej ze względu na konkurencyjny charakter, który wszyscy nosimy w sobie. Jeśli nie wiesz, ma własną sieć społecznościową, w której jej użytkownicy mogą publikować aktualizacje swojej aktywności, a ich znajomi komentują to, w ten sposób można zachęcić do dobrze wykonanej pracy, a inni są zachęcani do osiągnąć swoje cele.

Czy chcesz bezpłatnie pobrać tę recenzję w formacie PDF?

Fitbit

Uzyskaj ostatnią recenzję 16.08.2022
Za/Przeciw
Pros
- Dostępna duża liczba szkoleń.

- Kompatybilny z różnymi urządzeniami.

- Samouczki wideo wyjaśniające do każdego ćwiczenia.

- Treningi można dostosować do różnych poziomów trudności.
CONS
- Treningów nie można dostosowywać.

- Bezpłatne ćwiczenia są ograniczone.

- Nie mierzy jakości snu.

- Możesz błędnie zarejestrować zsynchronizowane dane.

Wolny
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij nam swoją aplikację za darmo do naszego sklepu. Bezpłatne statystyki, przegląd, pobieranie ...

Skontaktuj się z nami

Informacje Naszą misją jest umożliwienie ludziom wyświetlania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dlatego oferujemy szeroką gamę najlepszych wyników, recenzji, gier i aplikacji wideo, wiadomości o grach, zakupów i wiele więcej. Należy pamiętać, że nie jesteśmy powiązani z żadnym twórcą gier ani aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub w wynikach wyszukiwania, są autentyczne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje