Recenzję Google Meet
 Bezpłatna usługa rozmów wideo Google, która pozwala na maksymalnie 250 uczestników 
 Google Meet recenzję, wiadomości, wskazówki, oceny i nie tylko 
Zrzuty ekranu
Nasza stawka
7.6
Rozkład (10/10)
Funkcjonalność (3/10)
Berło (7/10)
Aktualizacje (9/10)
Synchronizacja (7/10)
Przejrzeć

Jesteśmy w dobie wideorozmów. Wszystkie aplikacje na Androida i iOS, które zapewniają tego typu usługi, były gwiazdami roku 2020. Wokół tych narzędzi zaszło wiele zmian. Od ważnych modyfikacji w ich kodach bezpieczeństwa, takich jak włączenie programów, które przeszły od płatnych lub premium do bezpłatnej aplikacji.

Wśród najwybitniejszych ofert mamy teraz możliwość bezpłatnego korzystania z Google Meet. Platforma oferowana przez Google dla usług biznesowych jest teraz dostępna dla wszystkich użytkowników za darmo, z łatwym dostępem i bardzo prostą w użyciu. Do takiej i takiej firmy potężnej wyszukiwarki przyzwyczailiśmy się.
Jedną z zalet Google Meet jest to, że ma pieczęć Google. Oznacza to, że jest to produkt bardzo łatwy w obsłudze i kompatybilny z większością komputerów, przeglądarek i terminali mobilnych. Może być używany ze strony internetowej lub wersja w aplikacji jest dostępna do zainstalowania na telefonach.

Program do rozmów wideo obsługuje do 250 uczestników i ma możliwość bezproblemowego łączenia się ze wszystkimi innymi usługami Google. Na przykład, użytkownik może rozpocząć rozmowę ze swojego konta Gmail lub dodać je do Kalendarza Google. Stamtąd będziesz mógł zaprosić inne osoby, załączyć pliki do przeglądu na spotkaniu i wygenerować łącze do udostępnienia w czasie rozmowy. Ponadto podczas konfigurowania połączenia możesz wiedzieć, czy pozostali uczestnicy są dostępni, czy nie w dniu i godzinie, w której będzie się odbywać komunikacja.

Pobierając Google Meet znajdziemy propozycję obsługującą dużą liczbę konfiguracji podczas rozmów. Istnieje możliwość dostosowania jakości obrazu zarówno głośnika, jak i tych, których oglądamy. Jednocześnie, oprócz udostępniania ekranu, dokumentów i prezentacji, możesz aktywować czat, gdy inni rozmawiają. Kolejnym punktem, który Google wzmocnił, jest opcja redukcji dźwięku, która znacznie poprawia dźwięk rozmów wideo.

To narzędzie gwarantuje bezpieczeństwo Twoich spotkań. Komunikacja ma zaawansowane szyfrowanie, więc nie ma wycieków. Technologia bezpieczeństwa jest stale aktualizowana, aby uniknąć ataków. Będziesz mieć również możliwość nagrywania rozmów wideo za pomocą Google Meet. Jeśli aktywujesz opcję nagrywania tego, co dzieje się podczas rozmowy, plik wideo zostanie wysłany bezpośrednio na Dysk Google.

Maksymalny czas trwania każdego spotkania to 60 minut, ale w razie potrzeby można go przedłużyć. Oprócz najbardziej przydatnych funkcji, które możemy wyróżnić, znajdujemy również możliwość dodania napisów do wystąpień w razie potrzeby, a także dostosowania wyglądu tego, co widzimy na ekranie. W każdym przypadku program jest domyślnie skonfigurowany tak, aby skupiał się na użytkowniku, który ma największą aktywność w rozmowie.
Przed rozpoczęciem rozmowy wideo upewnij się, że dźwięk i obraz działają idealnie i możesz to kontrolować na ekranie podglądu. W tym czasie będziesz mieć możliwość dostosowania ogólnego obrazu, dźwięku i rozdzielczości. Ponadto Google Meet oferuje użytkownikom kontrolę podczas komunikacji, możliwość ustawiania, wyciszania lub usuwania użytkowników, jeśli chcą.

Możliwość korzystania z Google Meet to jedna z największych zalet, które Google dodał w ciągu roku. Usługa już od dłuższego czasu sprawdza się w czołówce światowych firm i teraz dociera do wszystkich użytkowników.
Możliwość interakcji ze wszystkimi innymi usługami Google to jeden z najważniejszych punktów, który pozwala być na bieżąco, organizować i mieć łączność.
Protokoły szyfrowania i zabezpieczenia rozmów sprawiają, że Google Meet jest jedną z najbezpieczniejszych alternatyw na rynku. Dodatkowo możliwość dostępu do niego na dowolnym urządzeniu pozwoli Ci zorganizować komunikację w najlepszy możliwy sposób.
Google Meet można łatwo dostosować do podmiotów o różnych funkcjach, niezależnie od tego, czy są to firmy, szkoły czy organizacje non-profit.

 
Czy chcesz bezpłatnie pobrać tę recenzję w formacie PDF?

Google Meet

Uzyskaj ostatnią recenzję 16.08.2022
Za/Przeciw
Pros
- Funkcja wyciszania dźwięku

- Obsługuje do 250 uczestników

- Darmowa usługa

- Interakcja z innymi usługami Google
CONS
- Musisz korzystać z konta Google

- Pewne problemy w działaniu

- Aplikacja na telefon wymaga pewnych ulepszeń

- Może powodować problemy z rozpoznawaniem spotkań

Najnowsze AKTUALNOŚCI

Google Meet na telewizorze

Google Meet na telewizorze

Nagłówek

Firma Google udostępniła usługę Google Meet, aby konkurować w branży rozmów wideo. Od teraz, firma będąca najważniejszą wyszukiwarką w Internecie, dodaje bardzo przydatną funkcję, dzięki której rozmowy można oglądać w telewizji. Pozwala to użytkownikowi na korzystanie z innych urządzeń podczas spotkaniaWolny
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij nam swoją aplikację za darmo do naszego sklepu. Bezpłatne statystyki, przegląd, pobieranie ...

Skontaktuj się z nami

Informacje Naszą misją jest umożliwienie ludziom wyświetlania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dlatego oferujemy szeroką gamę najlepszych wyników, recenzji, gier i aplikacji wideo, wiadomości o grach, zakupów i wiele więcej. Należy pamiętać, że nie jesteśmy powiązani z żadnym twórcą gier ani aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub w wynikach wyszukiwania, są autentyczne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje