Recenzję Hangouts
 Doskonała usługa przesyłania wiadomości od Google, umożliwia wymianę wszystkich typów plików 
 Hangouts recenzję, wiadomości, wskazówki, oceny i nie tylko 
Zrzuty ekranu
Nasza stawka
8.4
Rozkład (10/10)
Funkcjonalność (6/10)
Berło (10/10)
Aktualizacje (9/10)
Synchronizacja (9/10)
Przejrzeć

Aplikacje do przesyłania wiadomości na zawsze zmieniły życie każdego człowieka. Od pojawienia się WhatsApp lub Telegram w naszym życiu wszystko zmieniło się znacznie. Oprócz tych dwóch wielkich gigantów są też inne aplikacje tego typu, coraz bardziej popularne, wśród których znajdziemy np. Google Hangouts.

Ta aplikacja do przesyłania wiadomości pozwala nam wysyłać wiadomości tekstowe do naszych kontaktów, rozmawiać z nimi za pośrednictwem połączeń wideo, a nawet prowadzić rozmowy grupowe. Jego użycie nie jest tak powszechne jak w WhatsApp czy Telegram, ale w świecie biznesu ma wielką wagę dzięki ogromnym funkcjom, które nam oferuje, oraz kompatybilności z innymi produktami Google.

Podobnie jak wiele innych, jego pobieranie jest całkowicie bezpłatne i można go pobrać zarówno z Google Play na urządzenia z Androidem, jak i na urządzenia z iOS z App Store. Jego zalety obejmują kompatybilność i synchronizację ze wszystkimi typami urządzeń. Oferuje nam również wersję internetową, która bez wątpienia każdy użytkownik spędzający wiele godzin przed swoim komputerem będzie mógł w pełni ją wykorzystać.

W ostatnim czasie Google nalegał na oddzielenie Hangoutów od innych produktów, szczególnie w celu uzyskania obecności na naprawdę trudnym rynku i tam, gdzie istnieją setki konkurentów wszelkiego rodzaju.

Google Hangouts ma trzy główne funkcje, których można używać do wysyłania wiadomości tekstowych ze zdjęciami jako załącznikami, podobnie jak inne aplikacje do wysyłania wiadomości tekstowych. Możesz go używać do czatu wideo, co jest prawdopodobnie najbardziej użyteczną opcją, możesz mieć dziesięć osób w pokoju do rozmów wideo, jest idealny do prowadzenia małych sal lekcyjnych lub spotkań, a także możesz wykonywać połączenia telefoniczne, aby móc korzystać z czyjegoś numeru telefonu i wykonywać połączenia międzynarodowe w różnych krajach. Chociaż czatujesz tylko przez wideo, będzie to bezpłatne i możesz wyłączyć kamerę i rozmawiać tylko przez połączenie głosowe w ten sposób w aplikacjach Google Hangouts.

Jeśli chcesz go używać na swoim komputerze, wejdź na www.hangouts.google.com i zaloguj się na swoje konto Google lub Gmail. Jeśli go nie masz, musisz to zrobić na koncie Google. Na ekranie głównym widać przyciski połączenia wideo, rozmowy telefonicznej i wiadomości. Załóżmy, że po naciśnięciu przycisku chcesz wysłać wiadomość, na lewym pasku bocznym pojawi się nowy pasek i możesz wpisać imię i nazwisko, adres e-mail lub numer telefonu, aby rozpocząć wysyłanie wiadomości. Możesz także zacząć od grupy, jeśli chcesz dodać wiele osób, ale zawsze możesz dodać osoby po zaproszeniu jednej osoby. Jeśli danej osoby nie ma już na Hangoucie, możesz wysłać jej zaproszenie do Hangoutów. Jeśli nie pojawiają się w Hangouts, oznacza to, że nigdy wcześniej nie korzystali z aplikacji. Spowoduje to uruchomienie pola na prawym pasku bocznym, gdzie możesz zacząć rozmawiać na dole.

Jeśli naciśniesz połączenie wideo, whis rozpocznie rozmowę wideo, ale będzie ona inna niż poprzednia rozmowa na czacie. Nadal będziesz musiał rozpocząć rozmowę i zaprosić kogoś lub wysłać mu adres URL. Osoba będzie musiała wyrazić zgodę na dołączenie do czatu wideo. Możesz wyłączyć aparat, wyciszyć się, wysyłać wiadomości i udostępniać ekran. Można to również przekształcić w Hangout grupowy. To jest najważniejsze, że ludzie mają do dziesięciu osób na świecie. Ostatnią opcją jest nawiązanie połączenia telefonicznego, co spowoduje ponowne utworzenie nowej rozmowy. Kiedy dzwonisz na telefon komórkowy w USA, będzie to dla Ciebie bezpłatne i będzie wyświetlane w prawym górnym rogu paska połączeń, ale niektóre inne połączenia międzynarodowe mogą wymagać niewielkiej opłaty. Może ponownie wyciszyć, możesz nacisnąć niektóre ustawienia, aby zmienić mikrofon.

Jeśli chcesz go używać za pośrednictwem urządzenia mobilnego, jest dość podobny, z kilkoma drobnymi różnicami ze względu na rozmiar ekranu. Oczywiście możesz dołączyć do spotkania, gdy ktoś wyśle ​​Ci kod, na przykład z komputera stacjonarnego, kod będzie czymś w rodzaju meet.google.com clip ten kod. Ten kod będzie pochodził z adresu URL strony internetowej, na której możesz się tam spotkać. Inne różne funkcje, do których będziesz mieć dostęp w telefonie komórkowym, które mogą być przydatne, takie jak napisy: po prostu dodają podpisy do tego, co mówisz, a także możesz zmienić aparat na przedni aparat.

 
Czy chcesz bezpłatnie pobrać tę recenzję w formacie PDF?

Hangouts

Uzyskaj ostatnią recenzję 25.09.2022

Hangouts wyróżnia się na tle innych usług tego typu dzięki niektórym oryginalnym funkcjom. Poniżej podajemy podsumowanie niektórych najważniejszych, które możemy znaleźć w tej aplikacji Google;


Możliwość łączenia konta Google Voice w celu wykonywania połączeń serwisowych, SMS-ów, a nawet poczty głosowej. Tworzenie czatów grupowych z maksymalnie 150 kontaktami. Możliwość wysyłania wiadomości tekstowych, zdjęć, filmów, emotikonów i wielu innych rzeczy, które zachwycą każdego. Synchronizacja użytkowników na urządzeniach z systemem iOS i Android, dzięki czemu można rozpocząć rozmowę na urządzeniu i dokończyć ją w wybranym miejscu. Możliwość wysyłania wiadomości do kontaktów, nawet jeśli nie są one połączone w tym czasie. Zadzwoń pod dowolny numer telefonu na świecie, bezpłatnie, tak długo, jak inny użytkownik ma pobraną aplikację na dowolne urządzenie.


Możliwość bezpłatnej konwersji dowolnej rozmowy w rozmowie wideo, która może zawierać łącznie 10 kontaktów. Mimo że premiera miała miejsce jakiś czas temu, Hangouts zdołał przetrwać próbę czasu i umocnić się jako jedna z najczęściej używanych aplikacji do obsługi wiadomości błyskawicznych na całym świecie, chociaż prawdopodobnie w większym stopniu w świecie biznesu. Czy kiedykolwiek próbowałeś Hangouts na swoim urządzeniu mobilnym, tablecie czy nawet na komputerze? Porady

- Zsynchronizuj Hangouts z e-mailem
- Ukryj poufną treść
- Dodaj możliwości SMS
- Wybierz kto może się z Tobą skontaktować
- Powiadomienia o wyciszeniu
- Skonfiguruj widget
- Wysyłaj wiadomości do swoich grup
Za/Przeciw
Pros
- Największą zaletą jest możliwość wykonywania połączeń wideo do 10 osób jednocześnie. W porównaniu z innymi firmami jest to nieporównywalne

- Oprócz telefonów komórkowych można korzystać z Hangouts na komputerach, a na przykład WhatsApp nie pozwala na połączenie z komputera.

- Możliwe jest udostępnienie bieżącej lokalizacji.

- Posiada serię emotikonów i animacji GIF, które można udostępniać znajomym.

-W porównaniu z Telegramem można na przykład wysyłać wiadomości głosowe.

- Podobnie jak w przypadku bezpiecznych komunikatorów internetowych, rozmowy są przechowywane w chmurze, tj. w Internecie i możemy uzyskać do nich dostęp jeśli stracimy telefon komórkowy lub utracimy dane mobilne.
CONS
- Możesz mieć trudniejszy dostęp do rynku, ponieważ Hangouts miał swoje początki w 2013 roku.

- Nie można umieścić swojego profilu jako Niewidoczny w porównaniu z Google Talk.

- Jest przeznaczony tylko dla urządzeń z systemem Android oraz z systemem iOS. Na przykład WhatsApp jest w wielu systemach operacyjnych. Fakt, że system Hangouts jest oparty na systemie zamkniętym, może grać przeciwko, ze względu na trudność rozbudowy.

- W tej chwili nie można wysyłać plików multimedialnych, a to jest duża wada, ponieważ na przykład Telegram umożliwia wysyłanie plików o rozmiarze do 1 GB.

- Nie można stwierdzić, czy wiadomość została odebrana przez odbiorcę, czy nawet pochodzi z naszego telefonu komórkowego, w porównaniu z innymi, bardziej znanymi usługami.

Najnowsze AKTUALNOŚCIWolny
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij nam swoją aplikację za darmo do naszego sklepu. Bezpłatne statystyki, przegląd, pobieranie ...

Skontaktuj się z nami

Informacje Naszą misją jest umożliwienie ludziom wyświetlania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dlatego oferujemy szeroką gamę najlepszych wyników, recenzji, gier i aplikacji wideo, wiadomości o grach, zakupów i wiele więcej. Należy pamiętać, że nie jesteśmy powiązani z żadnym twórcą gier ani aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub w wynikach wyszukiwania, są autentyczne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje