Recenzję Cube Surfer!
 Voodoo prezentuje kolejny ze swoich hitów. Proste, atrakcyjne i przyjemne 
 Cube Surfer! recenzję, wiadomości, wskazówki, oceny i nie tylko 
Nasza stawka
4.2
Rozgrywka (2/10)
Historia (7/10)
Grafika (9/10)
Muzyka (5/10)
Wybory (2/10)
Przejrzeć

Gry są częścią naszego życia. Wiele pokoleń dorastało, ciesząc się wszelkiego rodzaju grami wideo. Niezależnie od tego, czy na konsolach, czy na komputerach, bez względu na to, jaką markę, franczyzę lub sagę jesteśmy fanami, wszyscy mieliśmy dostawy, które naznaczyły nasze życie. Tytuły, które towarzyszyły nam przez wiele godzin, w dzień iw nocy. Wraz z postępem technologii mobilnej oraz rozwojem gier i aplikacji rozrywkę, która dawniej była możliwa tylko w domu, można zabrać wszędzie. Teraz możemy bawić się w autobusie, w poczekalni lub na plaży. Możemy cieszyć się zabawnymi dostawami w dowolnym miejscu.

Jeśli chodzi o premiery na urządzenia mobilne, możemy znaleźć złożone, wyrafinowane i wysoko rozwinięte gry lub proste, autentyczne, oryginalne dostawy, które wydają się proste, ale mają swoją złożoność. Istnieją bardzo popularne tytuły, które przypominają dawne wyzwania, jakie stawiała branża. A dzisiaj zobaczymy propozycję jednego z badań najbardziej cenionych przez użytkowników dzięki darmowym, wciągającym i rozrywkowym grom.

Mamy na myśli Cube Surfer! z firmy Voodoo. Voodoo to jedno z najważniejszych studiów tworzących gry wideo w branży. Ma w swoim katalogu dużą liczbę gier, które uzyskały tysiące pobrań. Są to na ogół projekty z prostą, darmową, kolorową i bardzo zabawną mechaniką gry. W sumie wydali ponad 100 gier, mają prawie 4 miliardy pobrań, a liczba aktywnych ludzi, którzy cieszą się z ich dostaw, wynosi 300 milionów.
Wśród uznanych premier, które firma ma, znajdziemy Helix Jump, Fire Balls 3D, Roller Splat, Ball Blast, Crowd City, Balls vs Blocks oraz sagę paper.io 1 i paper.io 2. Są one nie tylko poświęcone prezentowaniu i rozwijaniu własne projekty, ale także doradzamy innym użytkownikom, którzy mają nowe pomysły na rynku. To młoda, dynamiczna i innowacyjna firma.

Możesz pobrać Cube Surfer! bezpłatnie w cyfrowych sklepach telefonów komórkowych lub tabletów z systemem operacyjnym Android i iOS. Będąc darmowym produktem, zawiera wbudowane reklamy, które można usunąć, jeśli płatna wersja zostanie zakupiona w grze.
Grając w Cube Surfer! znajdziemy tradycyjną dostawę platformy. Tego typu propozycja była jedną z pierwszych, która narodziła się w branży i polega na przechodzeniu poziomów i unikaniu przeszkód na różne sposoby. Może to być skakanie, bieganie, chodzenie na zwierzęciu lub, jak w przypadku gry Voodoo, na kostkach. Nasz bohater będzie ślizgał się po platformach na kostkach. Celem jest, aby nie spaść, nie potknąć się o nic i nie wybiegnąć z kostek, na których stoimy.

W miarę postępów na każdym poziomie będziemy zbierać kostki, które będą niezbędne, aby nie stracić życia. Będziemy musieli dołożyć im misję, którą zawsze mamy, żeby nie dotykać ziemi i dostateczną ilością, aby omijać przedmioty, które staną nam na drodze. Istnieje 9 różnych typów kostek, które możemy zebrać. Każdy przybiera różne formy, które mogą być motywami zwierzęcymi lub owocami, takimi jak świnie czy arbuzy.

Kolejną zaletą aplikacji jest jej muzyka i grafika. Chociaż oba elementy są proste i nie stanowią złożonego rozwoju, są zabawne i potrafią stworzyć sprzyjający klimat, abyś spędził wiele godzin ciesząc się z dostawy. W przeciwieństwie do wielu innych gier, Cube Surfer! jest obsługiwany w zakresie pasteli i nie ma zbyt nasyconego wpływu na wykończenie kolorów.
Voodoo robi to ponownie z tytułem, który będzie wymagał wielu godzin prób pobicia twoich ocen, wyników i rekordów. Staraj się nie marnować swoich kostek i postępuj strategicznie na każdym poziomie. Musisz być bardzo ostrożny i uważnie obserwować, jakie przeszkody stoją przed tobą. Każdy z nich zużywa mniej lub więcej kostek w zależności od trudności.
Pobierz Cube Surfer! i poznaj jedną z najzabawniejszych części tej chwili. Cofając starą esencję gier platformowych, Voodoo ponownie złapie Cię na wiele godzin.

 
Czy chcesz bezpłatnie pobrać tę recenzję w formacie PDF?

Cube Surfer!

Uzyskaj ostatnią recenzję 16.08.2022
Za/Przeciw
Pros
- Bezpłatne pobieranie

- Ładna grafika, muzyka i atmosfera

- Kostki do zbierania

- Proste i przyjemne
CONS
- Za dużo reklam w wersji bezpłatnej

- Może się stać bardzo skomplikowane

- Dość powtarzalne

- Nie ma historii

Wolny
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij nam swoją aplikację za darmo do naszego sklepu. Bezpłatne statystyki, przegląd, pobieranie ...

Skontaktuj się z nami

Informacje Naszą misją jest umożliwienie ludziom wyświetlania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dlatego oferujemy szeroką gamę najlepszych wyników, recenzji, gier i aplikacji wideo, wiadomości o grach, zakupów i wiele więcej. Należy pamiętać, że nie jesteśmy powiązani z żadnym twórcą gier ani aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub w wynikach wyszukiwania, są autentyczne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje