Recenzję Demolish!
 Niszcz wszelkiego rodzaju budynki w tej wspaniałej odsłonie Voodoo 
 Demolish! recenzję, wiadomości, wskazówki, oceny i nie tylko 
Nasza stawka
9.1
Rozgrywka (4/10)
Historia (10/10)
Grafika (8/10)
Muzyka (5/10)
Wybory (2/10)
Przejrzeć

Nie jest łatwo rozpoznać, jaka gra lub aplikacja musi odnieść sukces. Chociaż zawsze istnieje tendencja do szukania produktu, który ma najnowocześniejszą grafikę, przyciągające uwagę historie i przyjazne postacie, które sprawiają, że użytkownicy się zakochują, to wielokrotnie zdarza się, że na rynku pojawiają się nieoczekiwane zdarzenia. Te darmowe gry stały się bardzo popularne i mogą być pobierane przez dużą liczbę graczy.

Wśród wielu firm specjalizujących się w grach mobilnych jest studio deweloperskie gier wideo, które wyróżnia się jakością, prostotą, oryginalnością, zabawą i autentycznością. Mamy na myśli Voodoo.
Voodo to grupa specjalistów w dziedzinie technologii, programowania i projektowania aplikacji i gier, która kieruje swoją produkcję do rozwijania własnych produktów oraz doradza przy wprowadzaniu na rynek kreacji firm trzecich. Do tej pory przekraczają 100 wydanych gier, mają prawie 4 miliony pobrań i niesamowitą liczbę aktywnych użytkowników miesięcznie wynoszącą 300 milionów.

Demolish to propozycja tej firmy, która wyróżnia się w swoim katalogu dużą liczbą i różnorodnością programów, które odniosły sukces w świecie gier mobilnych. Zanim przejdziemy do szczegółów dotyczących tego produktu, przyjrzyjmy się nieco sukcesom rynkowym, jakie odniosło Voodoo i niektóre z jego tytułów dostępnych do pobrania na Androida i iOS. Z ponad 500 tysiącami pobrań najpopularniejszą propozycją jest Helix Jump, następnie znajdziemy Crowd City z prawie 225 tysiącami pobrań, Color Road z 129 tysiącami, hole.io z 223 tysiącami i Balls vs Blocks z 226 tysiącami.
Wszystkie gry Voodoo charakteryzują się tym, że są darmowe, proste i bardzo zabawne. Masz zagwarantowane godziny dobrej zabawy. A aplikacja, o której dzisiaj porozmawiamy, nie jest wyjątkiem, ponieważ możesz pobrać Demolish za darmo.

Istnieje możliwość, że grając po raz pierwszy w Demolish, uznasz to za coś prostego lub bez znaczenia. Ale program ma komponent, który bardzo utrudnia zaprzestanie jego odtwarzania i czasami staje się relaksujący. Uspokoisz swoje nerwy, spędzając czas nad tym nowym hitem Voodoo.
Celem programu jest wyburzanie budynków, jak wskazuje jego tytuł. Znajdziesz się na czele małego dźwigu, który ma cztery różne typy ataków, aby zniszczyć gigantyczne budynki. Twoim zadaniem będzie kontrolowanie siły i dobre wycelowanie, aby móc burzyć budynki przy jak najmniejszej liczbie ciosów i rzutów. Dzięki temu zdobędziesz więcej punktów.
Jedną z zalet Demolish jest dobre rozbudowanie sekcji graficznej. Każdy poziom przedstawia różne typy konstrukcji o różnych cechach architektonicznych. Istnieją nowoczesne, tradycyjne, średniowieczne budynki, gigantyczne wieże lotnisk, obszary fabryczne i wiele więcej. W zależności od formy konstrukcji warto pomyśleć o tym, jak rzucać atakami, aby ją zniszczyć.
Jako radę dotyczącą gry Demolish, pierwszą rzeczą, którą możemy polecić, jest poświęcenie czasu na ćwiczenia. Najpierw musisz kontrolować sterowanie dźwigiem, aby wiedzieć, jak najlepiej zmierzyć kierunek, siłę i siłę twoich ataków. Pamiętaj, że ważne jest, aby wiedzieć, na co wpłyną Twoje boiska. Dobrze kontroluje również, który rzut chcesz wykonać, ponieważ twoje ruchy są ograniczone. Nie masz nieograniczonego dostępu do swoich ataków. Zastanów się dokładnie, gdzie chcesz wywrzeć wpływ na zniszczenie konstrukcji.
Możliwość dostępu do materiałów, takich jak Demolish lub inne znane tytuły Voodoo, pokazuje pozytywny wpływ technologii mobilnej na to, co jest uważane za niezależne lub alternatywne studia. Dzięki dostawom takim jak ta, którą tutaj analizujemy, masz możliwość odkrywania alternatywnej rozrywki opartej na przyjaznym designie oraz ambitnych, prostych i surowych propozycjach.

Demolish to doskonała propozycja na spędzenie godzin na zabawie, gdy jedziesz autobusem do pracy lub musisz gdzieś czekać na załatwienie sprawy. Pamiętaj, że aplikacja zawiera reklamy, ponieważ jej pobranie jest bezpłatne, jednak możesz robić zakupy w grze, aby usunąć reklamy. Pobierz Demolish i dowiedz się o kolejnym wydarzeniu Voodoo.

 
Czy chcesz bezpłatnie pobrać tę recenzję w formacie PDF?

Demolish!

Uzyskaj ostatnią recenzję 16.08.2022
Za/Przeciw
Pros
- Dobra grafika

- Oryginalna propozycja

- Możesz spędzać wiele godzin grając

- Różnorodność budynków
CONS
- Zbyt wiele reklam

- Czasami budynki nie są wyburzane

- Błędy w ogólnej mechanice gry

- Potrzebuje więcej poziomów z większym trudem

Wolny
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij nam swoją aplikację za darmo do naszego sklepu. Bezpłatne statystyki, przegląd, pobieranie ...

Skontaktuj się z nami

Informacje Naszą misją jest umożliwienie ludziom wyświetlania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dlatego oferujemy szeroką gamę najlepszych wyników, recenzji, gier i aplikacji wideo, wiadomości o grach, zakupów i wiele więcej. Należy pamiętać, że nie jesteśmy powiązani z żadnym twórcą gier ani aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub w wynikach wyszukiwania, są autentyczne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje