Recenzję Lemmings
 Klasyczny, który powraca ze świetną wersją na urządzenia mobilne 
 Lemmings recenzję, wiadomości, wskazówki, oceny i nie tylko 
Nasza stawka
8.8
Rozgrywka (5/10)
Historia (7/10)
Grafika (10/10)
Muzyka (3/10)
Wybory (4/10)
Przejrzeć

Zaczęły się lata 90. Przemysł gier wideo powoli wkraczał w swój złoty wiek. Do tego stopnia, że ​​dziś jest to jedna z najpopularniejszych i przynoszących zyski czynności na świecie. Oferta gier i aplikacji rośnie nieprzerwanie do dnia dzisiejszego, a liczba wybitnych tytułów, sag i franczyz jest niemożliwa do oszacowania. Niewiele jest nazw klasyków, które wciąż istnieją w nowych wersjach, remasterach czy nowatorskich wydaniach. Wśród nich są słynne lemingi, o których będziemy mówić w tym artykule.

Przyjazne postacie urodziły się w 1991 roku przez DMA Design i Psygnosis. Tytuł był zawsze ekskluzywny dla komputerów, aż w 2006 i 2014 roku ukazały się wydania na terminale PlayStation. Dziś możesz także grać w Lemmings za darmo na telefony komórkowe z Androidem i iOS dzięki rozwojowi Sad Puppy Limited. Firma, która ma również Umaemon's Adventure w wirtualnych sklepach.
Gra w lemingi jest bardzo prosta, od pierwszych wydań do najnowszych. Celem tytułu jest osiągnięcie pewnego momentu przez przyjazne postacie, które zawdzięczają swoje imię plemieniu myszy. Nigdy nie przestaną chodzić i aby ich uratować, użytkownik musi wykazać się pomysłowością, aby zbudować przydatne konstrukcje (np. Schody) lub zapewnić im parasol, aby nie uderzyły o ziemię podczas upadku.
W przypadku telefonów komórkowych wersję wyprodukowaną przez Sad Puppy można pobrać bezpłatnie. Jednak zintegrował zakupy w ramach platformy za mniej niż 1 USD i więcej.

Nowa wersja Lemmings ma ulepszony system graficzny, dzięki czemu jest bardzo zabawna i przyjemna dla oczu gracza. Cel jest taki sam, jak w klasycznej grze z lat 90. i zapewnia zróżnicowane i wymagające poziomy. Jedną z zalet dostawy mobilnej jest to, że liczba poziomów do pokonania jest praktycznie nieskończona. Ma wiele, wiele poziomów o różnym stopniu trudności.
Ponadto musisz dążyć do tworzenia doskonałych gier, oszczędzania większości lemingów i zdobywania dużej liczby punktów, ponieważ możesz rywalizować z przyjaciółmi i innymi graczami z całego świata. Gra wieloosobowa jest bardzo pozytywnym dodatkiem.

W środowisku Lemmings na urządzenia mobilne studia deweloperskie pracowały nad zastosowaniem prostych i przystępnych elementów sterujących dotykiem. Kiedy jesteśmy w obrębie poziomu, będziemy musieli dotknąć obszaru, w którym chcemy zastosować ulepszenie, konstrukcję lub przewagę, aby pomóc naszej postaci. Ma również szeroką gamę plemion lemingów do zebrania i odkrycia, jest to wielkie wyzwanie dla tych bardziej kolekcjonerskich użytkowników. Należy zauważyć, że do jego działania konieczne jest posiadanie aktywnego planu transmisji danych lub połączenia z siecią WIFI. Gra nie działa bez żadnego połączenia.
Spośród wskazówek, które możemy Ci dać, aby jak najlepiej zagrać w Lemmings za darmo, zalecamy, aby na każdym początku poziomu dokładnie ocenić, który jest punktem początkowym, a który punktem przyjazdu. Gdy go zidentyfikujesz, możesz w jednym miejscu pomieścić jak najwięcej postaci i pozwolić tylko jednej osobie przetestować różne przeszkody i pułapki, które trzeba pokonać. W ten sposób możesz zaprojektować swoją strategię bez narażania wszystkich swoich lemingów na ryzyko, które ostatecznie są punktami, które zdobędziesz pod koniec gry.
Aplikacja Sad Puppy ma dobry format zawodów i codzienne wyzwania, dzięki czemu nigdy nie znudzisz się tą odsłoną.

Możliwość znalezienia produktu takiego jak ten wydany przez DMA Design i Psygnosis w 1991 roku na telefony komórkowe jest jedną z zalet, jakie rozwój gier na tych urządzeniach przyniósł całej społeczności użytkowników. Dzięki reedycji klasyków tego stylu udaje im się podbić serca najbardziej doświadczonych graczy i gust tych, którzy odkrywają nowe gry.
Lemmingi to przygoda dla całej rodziny. Zarówno dla najstarszych, jak i dla najmłodszych. Można w nią grać w dowolnym momencie, w dowolnym momencie i znaleźć doskonałe poziomy do rozwiązania.

Czy chcesz bezpłatnie pobrać tę recenzję w formacie PDF?

Lemmings

Uzyskaj ostatnią recenzję 16.08.2022
Za/Przeciw
Pros
- Gra historyczna

- Pomaga rozwinąć umiejętności planowania

- Trudno przestać grać

- Miłe postacie
CONS
- Duża obecność reklam

- Mechanika jest powtarzana na niektórych poziomach

- Problemy z kontynuowaniem postępów tego samego gracza

- Ogólne awarie po aktualizacjach

Wolny
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij nam swoją aplikację za darmo do naszego sklepu. Bezpłatne statystyki, przegląd, pobieranie ...

Skontaktuj się z nami

Informacje Naszą misją jest umożliwienie ludziom wyświetlania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dlatego oferujemy szeroką gamę najlepszych wyników, recenzji, gier i aplikacji wideo, wiadomości o grach, zakupów i wiele więcej. Należy pamiętać, że nie jesteśmy powiązani z żadnym twórcą gier ani aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub w wynikach wyszukiwania, są autentyczne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje