Recenzję Minecraft: Story Mode
 Gra w świecie Minecraft z doskonałą jakością grafiki 
 Minecraft: Story Mode recenzję, wiadomości, wskazówki, oceny i nie tylko 
Nasza stawka
6.6
Rozgrywka (3/10)
Historia (7/10)
Grafika (9/10)
Muzyka (2/10)
Wybory (2/10)
Przejrzeć

Dla wszystkich miłośników najsłynniejszej gry blokowej na świecie nadchodzi ten tytuł, w którym znajdziemy epizodyczną przygodę, w której będziesz musiał pomóc jej bohaterom w rozwiązaniu różnych tajemnic, które dzieją się na całym świecie Minecraft, mówimy o grze Minecraft: Story Mode.

Telltale Games zabrało się za stworzenie przygody, której głównym celem jest współistnienie otwartego świata stworzonego przez Mojanga z historią, którą trzeba będzie podążać, aby przejść przez ten tytuł. Wydana w 2015 roku gra jest dostępna na różne platformy, takie jak PlayStation czy Xbox One, a także komputery i urządzenia mobilne. Pobierz Minecraft: Story Mode, znajdziesz go dostępnego na Android i iOS.

W tej przygodzie będziesz towarzyszyć jej bohaterowi, Jesse'owi, przez ten fantastyczny świat, podczas gdy będziesz musiał rozwiązywać zagadki, zbierać przedmioty, które mogą ci pomóc lub wchodzić w interakcję z pozostałymi postaciami, które się pojawią. W ten sposób poznasz historię i będziesz mógł zdecydować, co dalej z proponowanymi przez nich opcjami. Każda decyzja, którą podejmiesz, wpłynie na przyszłość Twojej przygody, żadna odpowiedź nie jest zła, będziesz podążać tylko różnymi ścieżkami, które prowadzą do różnych epizodów. Jedną z zalet Minecraft: Story Mode jest to, że te opcje, które wybierasz, opierają się na emocjach, a nie na obiektywnych działaniach, dlatego stają się fundamentalne dla rozwoju własnej historii w tym uniwersum Minecrafta. Dzięki niektórym z tych moralnych decyzji, które podejmujemy, możemy zmienić bieg historii, na przykład sprawić, że twoi przyjaciele zwrócą się przeciwko tobie lub odwrotnie, sprawiając, że gra reaguje i zmienia się, aby iść do przodu.

Mając dostępnych 8 rozdziałów, od pierwszego zobaczenia tego Telltale touch, we wstępie będziesz musiał podjąć ważną decyzję, będziesz musiał wybrać uratowanie towarzysza podróży ze szkodą dla innego, a tym samym zacząć kreślić ścieżkę, aż dotrzesz do końca. Dlatego można powiedzieć, że w Minecraft: Story Mode nie ma konkretnej historii, ponieważ gra nieustannie się zmienia, dostosowując się do opcji, które wybierasz na swojej drodze, ale jeśli będziesz miał główny cel, zniszcz The Wither Storm, wielki złoczyńca, który przybył, by zniszczyć ten blokowy świat.

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, grając w Minecraft: Story Mode, jest zdefiniowanie wyglądu swojego bohatera. Chociaż wszystkie mają taką samą nazwę, wygląd i cechy każdego z nich można dostosować. Możesz wybrać płeć, którą chcesz, aby miała, wybierając między mężczyzną a kobietą, tonem jej skóry i oczywiście ubraniami i dodatkami, które chcesz, aby nosiła. Wszystko to z poszanowaniem graficznego stylu ułożonych w stos kostek, który tak bardzo charakteryzuje ten tytuł.

Jedną z nowości w grze Minecraft: Story Mode, którą znajdujemy, gdy tylko zaczniemy grać, jest to, że zawiera mechanikę gry, której do tej pory nie widzieliśmy w tej sadze, animowane sekwencje, które opowiedzą Ci historię Jessego. Zaczyna się od wyjaśnienia, że ​​został wybrany do walki z istotami, które najechały planetę podczas konwencji. W pierwszej scenie będziemy musieli uciekać przed potworem, a jedyne, co będziesz musiał zrobić, to pokierować postacią i omijać wszystkie przeszkody, które są nam stawiane, skacząc lub unikając zderzenia z nimi, naciskając kolejno sekwencje przycisków.

Jedną z jego nowości jest to, że możesz również cieszyć się tą interaktywną historią z platformy Netflix, gdzie można znaleźć wszystkie jej odcinki podzielone na dwa sezony, pierwszy obejmuje pierwsze 5, a drugi pozostałe trzy, aż do osiągnięcia 8, które ma Minecraft: Story Mode, w którym będziesz używać pilota telewizora lub bezpośrednio na ekranie, jeśli używasz go w telefonie komórkowym, do wybierania przedstawionych opcji. W ten sposób wchodzisz w interakcję ze swoim urządzeniem.

Główną różnicą, jaką znajdziesz w tym trybie gry, jest to, że zmniejszył on liczbę interakcji do dwóch, w przeciwieństwie do pozostałych platform, które są cztery, co czyni ją znacznie szybszą i bardziej dynamiczną, ale to sprawia, że zmiany, które zachodzą w historii, oddziałują w bardziej rozłożony sposób.

Czy chcesz bezpłatnie pobrać tę recenzję w formacie PDF?

Minecraft: Story Mode

Uzyskaj ostatnią recenzję 16.08.2022
Za/Przeciw
Pros
- Każda gra jest inna.

- Gra ciągle się zmienia, aby dostosować się do twoich decyzji.

- Możesz grać z różnych platform.

- Duża różnorodność wrogów.
CONS
- Czasami może się powtarzać.

- Wyzwania są bardzo łatwe do pokonania.

- Kilka rozdziałów.

- Mała interakcja.

Wolny
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij nam swoją aplikację za darmo do naszego sklepu. Bezpłatne statystyki, przegląd, pobieranie ...

Skontaktuj się z nami

Informacje Naszą misją jest umożliwienie ludziom wyświetlania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dlatego oferujemy szeroką gamę najlepszych wyników, recenzji, gier i aplikacji wideo, wiadomości o grach, zakupów i wiele więcej. Należy pamiętać, że nie jesteśmy powiązani z żadnym twórcą gier ani aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub w wynikach wyszukiwania, są autentyczne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje