Recenzję Minecraft: Pocket Edition
 Mobilna wersja przebojowej gry Mojang. Odkryj wyjątkowy świat 
 Minecraft: Pocket edition recenzję, wiadomości, wskazówki, oceny i nie tylko 
Nasza stawka
5.5
Rozgrywka (5/10)
Historia (8/10)
Grafika (10/10)
Muzyka (8/10)
Wybory (5/10)
Przejrzeć

Istnieją gry, które zaznaczają przed i po w historii branży. Tytuły, które od momentu powstania zmieniają ówczesny stan rynku. Modyfikują wymagania graczy i wyznaczają kurs na to, co będzie po ich wydaniu. W 2009 roku Mojang wydał jeden z najważniejszych produktów w historii gier wideo. Nawiązujemy do zaskakującego i niemal nieśmiertelnego Minecrafta. Minęło ponad 10 lat, odkąd pojawił się w naszym życiu i do dziś jest jednym z najczęściej granych tytułów na konsolach, komputerach i telefonach komórkowych.
Wkrótce po premierze gra trafiła na telefony komórkowe za pośrednictwem Minecraft Pocket Edition. Edycja była specjalnym programem opracowanym wyłącznie dla tego typu terminali. W rzeczywistości to prawdopodobnie ta bezpłatna aplikacja przysporzyła szwedzkim wytwórniom sławy i ogromnego charakteru, jaki osiągnął tytuł.

Granie w Minecraft Pocket Edition oznaczało dla całego pokolenia młodych ludzi odkrycie rodzaju gier, które wydawały się zapomniane. Czemu? Ponieważ w tamtych latach udawały się tylko dostawy z wyszukaną, złożoną i mocną grafiką. Był to rozwój konsol Sony i Microsoft, mamy na myśli urządzenia PlayStation 3 i Xbox, które dopiero co trafiały na rynek.
Alternatywa polegająca na darmowej wersji Minecraft Pocket Edition otworzyła świat możliwości. Produkt Mojang właśnie to przyniósł. Otwarty, szeroki i interaktywny wszechświat, w którym użytkownicy mogli robić, co chcieli. Interakcja z otoczeniem jest całkowita i pomija część graficzną nie wyróżniającą się. Jak dobrze wiemy, Minecraft radzi sobie z dość starym aspektem wizualnym (prawie z nutą nostalgii) z wykończeniami 2D i pikselowymi. Ale szanse, które pojawiają się podczas rozpoczynania gry w Minecraft, są tak duże, że grafika nie jest celem do oceny. Będziesz mieć tylko zabawę i wyzwanie, aby przetrwać.

W Minecraft Pocket Edition będziesz mieć możliwość wyboru pomiędzy tradycyjnymi opcjami gry. Możesz wybrać tryb kreatywny, w którym znajdziesz wszystkie dostępne materiały i zasoby, aby zbudować, co chcesz; Możesz wybrać tryb przetrwania, w którym musisz uniknąć zabicia przez niebezpieczne stworzenia lub możesz wybrać tryb wieloosobowy.
Jedną z zalet Minecraft Pocket Edition jest to, że obecnie opcja dla wielu graczy obsługuje grę międzyplatformową. Jest to bardzo przydatne i wielka zaleta, dzięki czemu możesz udostępniać je wszystkim znajomym, bez względu na to, jakiego urządzenia używają i gdzie się znajdują. Ponadto aktualna wersja, którą znajdziesz, jeśli chcesz zagrać w grę Minecraft na Androida lub iOS, oferuje usługę Realms. Ta opcja obsługuje prywatny serwer, dzięki czemu Ty i 10 innych znajomych możecie mieć własną prywatną grę.

Wraz z pojawieniem się nowych wersji Minecraft Pocket Edition dodano więcej i lepszych funkcji. Na przykład, jeśli dzisiaj kupisz grę o wartości 6,99 EUR, możesz uzyskać dostęp do wielu akcesoriów, które nadadzą Twojemu doświadczeniu osobistego charakteru. Jest to możliwe dzięki możliwości modyfikacji kodu w tytule. Jeśli masz takie możliwości, nie ma problemu. Inną opcją, aby mieć więcej i lepszych treści w Minecrafcie, jest przejęcie dzieł społeczności.
Społeczność dostawców Mojang jest jedną z największych i najbardziej kreatywnych w świecie gier. Wiele osób tworzy nowe mapy, skórki i pakiety tekstur, więc żadna gra nie jest taka sama jak inna.

Minecraft Pocket Edition umożliwia granie w jeden z najważniejszych tytułów ostatnich czasów, gdziekolwiek chcesz. Elementy sterujące bardzo dobrze dostosowują się do ekranów dotykowych i nie będziesz mieć problemu z korzystaniem z nich w sposób, który lubisz najbardziej. Różnorodność opcji wyboru rodzaju gry, której szukasz, otwiera również szereg możliwości, aby zdecydować, co wybrać w zależności od pory dnia.
Ważną rzeczą jest to, że możesz grać w Minecrafta w dowolnym miejscu i czasie w zaciszu swojego telefonu komórkowego.

 
Czy chcesz bezpłatnie pobrać tę recenzję w formacie PDF?

Minecraft: Pocket edition

Uzyskaj ostatnią recenzję 16.08.2022
Za/Przeciw
Pros
- Gra, która już jest klasyczna

- Różne tryby gry

- Dostępna opcja gry wieloosobowej

- Obsługuje grę międzyplatformową
CONS
- Dla niektórych grafika może być bardzo prosta

- Nie ma jasnego celu

- Problemy z logowaniem

- Problemy z połączeniem na serwerach

Wolny
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij nam swoją aplikację za darmo do naszego sklepu. Bezpłatne statystyki, przegląd, pobieranie ...

Skontaktuj się z nami

Informacje Naszą misją jest umożliwienie ludziom wyświetlania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dlatego oferujemy szeroką gamę najlepszych wyników, recenzji, gier i aplikacji wideo, wiadomości o grach, zakupów i wiele więcej. Należy pamiętać, że nie jesteśmy powiązani z żadnym twórcą gier ani aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub w wynikach wyszukiwania, są autentyczne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje