Recenzję Paper’s Grade, Please!
 Odpowiadaj na pytania, układaj puzzle i wracaj do szkoły 
 Paper’s Grade, Please! recenzję, wiadomości, wskazówki, oceny i nie tylko 
Nasza stawka
8.0
Rozgrywka (5/10)
Historia (6/10)
Grafika (3/10)
Muzyka (3/10)
Wybory (8/10)
Przejrzeć

Gry online to jeden z najpopularniejszych i preferowanych formatów dla użytkowników. Mierzenie naszej wiedzy, sprawdzanie poziomu ogólnej kultury, z którą się spotykamy, jest czymś, co wielu z nas lubi, cieszy się i dostarcza rozrywki. Istnieje wiele różnych ofert bezpłatnych aplikacji i gier, które są zorientowane na tego typu propozycje, a dzisiaj opiszemy jedną z najbardziej oryginalnych, zabawnych i autentycznych, jakie możemy pobrać na nasze terminale mobilne.

Lion Studios to jeden z najbardziej oryginalnych firm w uniwersum firm, które rozwijają się w gry wideo. Nie tylko tworzą własne propozycje, ale także współpracują z innymi twórcami, aby przenieść je na szczyt pozycji pobierania i sprzedaży. Tak jest na przykład w przypadku Mr. Bullet, Ink Inc. czy Happy Glass. Jeśli przejrzymy jego oryginalne produkcje, znajdziemy takie hity jak Draw Duel, Pull Him Out, Fuit Clinic, Clue Hunter i Yes That Dress.

Wszystkie Twoje propozycje są dostawami, które stanowią wyzwanie dla naszych możliwości, wiedzy i umiejętności. Wśród jego produkcji jest Paper’s Grade, Please !, jedna z najlepszych gier na Androida i iOS. Program można pobrać bezpłatnie i oferuje zintegrowane zakupy w ramach platformy.
Dlaczego powinieneś sprawdzić Paper’s Grade, Please? Tytuł Lion Studios to dostawa, która zachęci Cię do zanurzenia się w zadaniu typu „pytanie i odpowiedź”. Ale w przeciwieństwie do tego, co zwykle dzieje się w tego typu produktach, tutaj Twoja rola polega na ocenie, czy odpowiedź jest prawidłowa, czy nie.
Będziesz zajmować się w rolę nauczyciela kursu szkolnego, a będziesz miał misję sądząc czy odpowiedzi, że studenci dają ładne są poprawne lub niepoprawne. Powinieneś oznaczyć je literą A lub F w zależności od tego, co uważasz za dobre, a co złe. Przedmioty i tematy, którymi się zajmiesz, są bardzo zróżnicowane i sięgają od geografii po matematykę, problemy logiczne, język, historię, prawdę lub fałsz, a nawet małe gry zręcznościowe, w których będziesz musiał aktywnie interweniować. Na koniec rundy ocenią, czy Twoje poprawki do odpowiedzi młodych ludzi były właściwe.

Wśród zalet Paper’s Grade proszę! Można podkreślić, że jest to aplikacja, która ma bardzo dużo treści. Będziesz mieć do dyspozycji szeroką gamę pytań do rozszyfrowania i sprawdzenia swojej wiedzy. Nie ma ograniczeń wiekowych dla tych, którzy mogą się bawić w tej odsłonie, ponieważ jest to gra odpowiednia dla całej rodziny bez względu na wiek czy poziom wiedzy. Aplikacja będzie dostosować się do Twojego poziomu.
Będziesz musiał nie tylko rozwiązywać zagadki i łamigłówki przedstawione przez nowe dzieło Lion Studios, ale także przeżyć na nowo rutynę placówek edukacyjnych. Oznacza to, że będziesz musiał dbać o swoich uczniów, dbać o porządek w szkole, dbać o to, aby nie walczyli podczas przerw i wszystkich zadań, które na co dzień są realizowane w szkołach. Wróć na chwilę do swojego dzieciństwa, grając w Paper's Grade, Please!
Nie trać cierpliwości podczas gry i korzystaj z pytań, tematów i tematów, w których czujesz się najbezpieczniej. Jeśli wiesz, że masz dużą wiedzę na dany temat, wykorzystaj ją na swoją korzyść. Ta wskazówka pomoże Ci zdobyć więcej nagród, bonusów i punktów. Tego typu gry to dobre propozycje zabawy, nauki i zdobywania większej wiedzy. Nie tylko będziesz się bawić, ale także pobudzi do zdobycia większej wiedzy na temat ogólnych tematów kulturowych.

Część graficzna jest poprawna i pełni funkcję towarzyszącą środowisku placówek oświatowych. Nie tylko pomieszczenia i przestrzenie wewnętrzne, ale także te na zewnątrz.
Lios Studios przybliża nas do Paper’s Grade, Please! bardzo zabawna rata, która pomoże nam zapamiętać piękne chwile dzieciństwa. Wrócimy do szkoły i będziemy musieli poprawić pytania lub zademonstrować nasze umiejętności w złożonych zagadkach. Ciesz się tą grą za darmo, a jeśli chcesz ją przedłużyć, rób zakupy w aplikacji.
Postaw się w roli nauczyciela i spędź wspaniałe chwile ze swoimi uczniami. Rzuć wyzwanie rodzinie i przyjaciołom, aby zobaczyć, kto wie więcej, a kto ma większą wiedzę z zakresu geografii, fizyki, historii lub języka.

 
Czy chcesz bezpłatnie pobrać tę recenzję w formacie PDF?

Paper’s Grade, Please!

Uzyskaj ostatnią recenzję 16.08.2022
Za/Przeciw
Pros
- Oryginalna propozycja

- Bezpłatne pobieranie

- Dobra grafika

- Dużo treści
CONS
- Obecność reklam

- Niektóre awarie połączenia

- Niektóre pytania są bardzo proste

- Awarie grafiki.

Wolny
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij nam swoją aplikację za darmo do naszego sklepu. Bezpłatne statystyki, przegląd, pobieranie ...

Skontaktuj się z nami

Informacje Naszą misją jest umożliwienie ludziom wyświetlania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dlatego oferujemy szeroką gamę najlepszych wyników, recenzji, gier i aplikacji wideo, wiadomości o grach, zakupów i wiele więcej. Należy pamiętać, że nie jesteśmy powiązani z żadnym twórcą gier ani aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub w wynikach wyszukiwania, są autentyczne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje