Recenzję Scrabble
 Ciesz się klasyczną grą słowotwórczą na telefonie komórkowym 
 Scrabble recenzję, wiadomości, wskazówki, oceny i nie tylko 
Nasza stawka
7.9
Rozgrywka (7/10)
Historia (5/10)
Grafika (7/10)
Muzyka (10/10)
Wybory (3/10)
Przejrzeć

gry, które nie wychodzą z mody. Kiedy propozycja jest dobra, oryginalna i zabawna, nie ma upływających lat, które mogłyby na nią wpłynąć. Dzieje się tak w przypadku wielkich klasyków, takich jak szachy, sudoku, ludo czy ludo. Mamy na myśli formy rozrywki, które mogą mieć nawet tysiące lat. Społeczeństwa cieszą się nimi od dawna.

Pod koniec lat 30. narodziła się jedna z najpopularniejszych i najbardziej oryginalnych rozrywek, która trwa do dziś. Scrabble pojawił się oficjalnie w grudniu 1948 roku i do dziś odnosi sukcesy. Chociaż jego pierwotna propozycja jest grą planszową, dzisiaj przedstawimy wam alternatywę, dzięki której będziecie mieli okazję zagrać w Scrabble na urządzeniach mobilnych za darmo.
Wiele razy nie ma Cię w domu lub w odpowiednim miejscu, aby przesunąć planszę i elementy tej rozrywki. Dlatego przedstawimy Ci rozwiązanie, dzięki któremu będziesz mógł pobrać Scrabble na Androida lub iOS.

Scrabble Go to najlepsza opcja, aby rzucić wyzwanie znajomym i rodzinie lub spotkać się z fanami mitycznej gry. Aplikacja jest własnością firmy Scopely. Firma ma w swoim katalogu mobilnym potężne aplikacje, takie jak: Marvel Strike Force, Looney Tunes, Star Trek, WWE Champions czy YAHTZEE.
Najważniejszą rzeczą, na którą należy zwrócić uwagę podczas gry w Scrabble Go, jest to, że aplikacja jest jedyną oficjalną dostępną na obecnym rynku. Innymi słowy, wykorzystuje wszystkie autoryzowane licencje dotyczące forum, zakładek i słowników. Cel tytułu jest ten sam. Ułóż jak najwięcej słów, wykorzystując spacje na planszy i płytki z literami, które dają najwięcej punktów.

Wśród zalet Scrabble Go jest to, że firma Scopely dodała serię nowych trybów gry, dzięki czemu podczas korzystania z programu doświadczenie nie zawsze jest takie samo. Na początku będziesz miał okazję zmierzyć swoje umiejętności ze sztuczną inteligencją, następnie w indywidualnych wyzwaniach 1vs1 i na koniec będziesz mógł wejść w tryb rywalizacji.
Wszystkie Twoje statystyki, wyniki i wyniki zostaną zapisane i zaproszą Cię do bycia najlepszym na liście znajomych i rodziny. Możesz wyszukiwać i zaprosić wszystkie swoje kontakty z listy, którą masz na Facebooku, do gry w Scrabble lub poznania nowych graczy. Jeśli jeszcze raz spotkasz kogoś, z kim chcesz się spotkać, będziesz miał możliwość dodania go do listy ulubionych. Jednocześnie możesz porozmawiać na czacie, aby skomentować grę lub dowiedzieć się więcej o swoim przeciwniku.

Teraz masz możliwość przeniesienia całego swojego stylu do gry Scrabble. Aplikacja ma wiele aspektów, dzięki którym możesz dostosować kolor i kształt swoich żetonów. Wydrukuj swoją tożsamość na tablicy, aby wiedzieli, z kim grają. Grając w coraz więcej gier, będziesz tworzyć skrzynie, które zawierają piękne i interesujące aspekty.
W Scrabble Go dostępne są różne tryby gry. Do wyboru masz „Pojedynki”, „Rzucanie słów”, „Tumber”, „Rush”, „Ligi” i tryb ćwiczeń.
W „Pojedynkach” konfrontacja odbywa się z rywalem na tym samym poziomie, przez ograniczony czas i po pięć tur na osobę. „Upuszczanie słów” to bardzo dynamiczna opcja, ponieważ kafelki z literami są niszczone w każdej rundzie. „Tumbler” zaprasza Cię do wyszukiwania słów z określonego zestawu liter. „Rush” to ograniczone czasowo wyzwanie turowe, w którym zmierzysz swoje umiejętności na mniejszej planszy, a „Ligi” to sekcja, w której będziesz rywalizować i demonstrować swoje umiejętności przeciwko graczom z całego świata.

Scrabble nie wychodzi z mody i pojawia się w doskonałej wersji na urządzenia mobilne, która zapewni wiele godzin zabawy. Nie tylko będziesz miał okazję stać się tradycyjnym sposobem czerpania radości z tego doświadczenia, ale także będziesz mógł dostosować swoje umiejętności do nowych i wymagających trybów gry.
Dołącz i odkryj wirtualną społeczność obserwujących tę propozycję i zaproś wszystkie swoje kontakty do przyłączenia się. Ciesz się ulubioną grą, gdziekolwiek się ona znajduje, niezależnie od pory dnia.

 
Czy chcesz bezpłatnie pobrać tę recenzję w formacie PDF?

Scrabble

Uzyskaj ostatnią recenzję 16.08.2022
Za/Przeciw
Pros
- Oficjalna gra

- Możliwość uzyskania spersonalizowanych żetonów

- Różne tryby gry

- Połączenie z kontem na Facebooku
CONS
- Wiele reklam

- Możesz przegrywać gry, jeśli nie jesteś aktywny

- Problemy z poziomami trudności

- Nieco zagmatwany interfejs, ze zbyt dużą ilością informacji

Wolny
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij nam swoją aplikację za darmo do naszego sklepu. Bezpłatne statystyki, przegląd, pobieranie ...

Skontaktuj się z nami

Informacje Naszą misją jest umożliwienie ludziom wyświetlania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dlatego oferujemy szeroką gamę najlepszych wyników, recenzji, gier i aplikacji wideo, wiadomości o grach, zakupów i wiele więcej. Należy pamiętać, że nie jesteśmy powiązani z żadnym twórcą gier ani aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub w wynikach wyszukiwania, są autentyczne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje