Recenzję The Sims 3
 Najpopularniejsza symulacja społeczna na świecie 
 The Sims 3 recenzję, wiadomości, wskazówki, oceny i nie tylko 
Nasza stawka
8.4
Rozgrywka (3/10)
Historia (10/10)
Grafika (7/10)
Muzyka (9/10)
Wybory (8/10)
Przejrzeć

Wejdź w skórę wirtualnej postaci z tego słynnego fikcyjnego wszechświata, w którym będziesz musiał być częścią społeczności i rozwijać się wraz z nią. Trzecia część sagi symulacji społecznych stała się najlepszym tytułem ze wszystkich, stwórz takie życie, jakie chcesz i zacznij żyć w The Sims 3.

Jest to jedna z najczęściej pobieranych gier wszechczasów. Szybko stał się bestsellerem, sprzedając się w ponad 1,4 miliona egzemplarzy w zaledwie tydzień po premierze, zyskując publiczną i krytyczną aprobatę. Pobierz The Sims 3, znajdziesz ją na różne platformy, w tym urządzenia z systemem iOS, ale bez wątpienia najpopularniejsza jest jej wersja na komputer.

Mamy do czynienia z jedną z gier wideo o najwyższym poziomie personalizacji, dzięki czemu jej postacie są coraz bardziej „realne”. Ta nowa generacja ma system cech, który sprawia, że ​​każda z ich osobowości jest inna, nie jest tak robotyczna, a także ulepszyła sztuczną inteligencję swoich bohaterów, co czyni ich coraz bardziej niezależnymi i zdolnymi do samodzielnego zadbania o siebie. sami.

W porównaniu do swojego poprzednika, The Sims 3 dokonał wielkiego skoku jakościowego, co widać po tych drobnych szczegółach, które czynią różnicę. Możesz wybierać spośród niezliczonych postaci, które różnią się w zależności od wieku i płci, od dziecka, które urodziło się w grze, po duchy, które zostały wskrzeszone w laboratorium naukowym, które znajdziesz w mieście, lub inne stworzenia, które możesz napotkać w sąsiedztwie. Każdy z nich będzie miał swój własny cel w swoim wirtualnym życiu, a swoimi decyzjami wyznaczysz ich ścieżkę, sprawiając, że ich rozwój będzie postępowy.

W sumie znajdziesz 22 fryzury dla postaci kobiecych i 17 dla mężczyzn, w przeciwieństwie do poprzedniej gry, wszystkie są oddzielone od akcesoriów, nie będąc częścią włosów. Możesz także zmodyfikować ich kolor i teksturę, aby wybrać ten, który najlepiej pasuje do twojego bohatera.

W The Sims 3 wybierzesz wszystkie cechy i cechy swojego awatara, od wieku, po zdefiniowanie etapu życia, na którym się znajduje, jego upodobań, hobby itp. W kolorze skóry będziesz mieć do 6 różnych odcieni, trzy podobne do ludzkiej skóry, jeden zielony, jeden niebieski i jeden czerwony. Każdy kolor można modyfikować w całym zakresie, a przewijany pasek pozwala wybrać ton, który najbardziej Ci odpowiada, oprócz trzech rodzajów głosów i możliwości modyfikowania tonu.

Jeśli naprawdę spodobał Ci się efekt końcowy Twojej postaci, za pomocą przycisku klonowania możesz wykonać jego kopie i stworzyć bliźniaki, co jest bardzo zabawne w tym fikcyjnym świecie. W cechach osobowości decydujesz, jak będzie wyglądał jego stosunek do życia w sąsiedztwie i w tym wirtualnym. Oprócz wyboru wszystkich cech osobistych, będziesz musiał również wybrać dla niego życzenie na całe życie. Te mogą być krótkotrwałe lub długoterminowe, pierwsze uszczęśliwią postacie podczas gry, a drugie będą służyć jako przewodnik przez całe ich istnienie.

Największa nowość i jedna z zalet The Sims 3, które znajdziesz w swoim sąsiedztwie, w porównaniu do poprzednich odsłon, ta liczba toczy się w otwartym i wolnym sąsiedztwie, które będzie się zmieniać w tym samym czasie, co wszyscy jego lokatorzy, więc jest w ciągła zmiana. Czas płynie w realny sposób, a wszystkimi postaciami można sterować, dodając tryb mapy, który pozwala na szybsze i łatwiejsze poruszanie się po całej okolicy w celu zlokalizowania konkretnego Sima.

Pobierz The Sims 3, Każdy, kto mieszka w tej samej okolicy, rośnie z tą samą prędkością, w menu opcji pozwoli ci ogólnie zatrzymać czas wzrostu, ale nie zatrzyma rozwoju rodziny lub Simów w szczególności.

Jak we wszystkich tytułach z serii, zawsze musisz mieć świadomość potrzeb swojego bohatera, tym razem potrzeby zostały zredukowane do 6 stanów: głód, pęcherz, zabawa, higiena, energia i społeczne. Wraz z rozwojem Twojej postaci w The Sims 3 jego niezależność będzie większa, więc nie będziesz musiał być tak świadomy tego, co dzieje się z nim, dzięki czemu będziesz mógł cieszyć się tym, co dzieje się z większą swobodą i nie skupiając się na tym, aby cały czas się nim opiekować. W ten sposób uzyskasz większą kontrolę nad swoim życiem.

Czy chcesz bezpłatnie pobrać tę recenzję w formacie PDF?

The Sims 3

Uzyskaj ostatnią recenzję 16.08.2022
Za/Przeciw
Pros
- Wysoki poziom personalizacji.

- Możesz wybrać etap życia postaci.

- Simowie są znacznie mądrzejsi.

- Otwarta okolica.
CONS
- Nie możesz zatrzymać upływu czasu na określonej postaci.

- Mniej opcji społecznych.

- Są budynki, których nie widać, co się dzieje w środku.

- Personalizacja nie jest tak szczegółowa.

Wolny
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij nam swoją aplikację za darmo do naszego sklepu. Bezpłatne statystyki, przegląd, pobieranie ...

Skontaktuj się z nami

Informacje Naszą misją jest umożliwienie ludziom wyświetlania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dlatego oferujemy szeroką gamę najlepszych wyników, recenzji, gier i aplikacji wideo, wiadomości o grach, zakupów i wiele więcej. Należy pamiętać, że nie jesteśmy powiązani z żadnym twórcą gier ani aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub w wynikach wyszukiwania, są autentyczne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje